18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Cofaj cofaj

~McSadol • 2021-07-14, 22:05
Nie ma czasu byle szybko :lol:


Strielok1

2021-07-15, 22:02
ellsworth napisał/a:

Jesteś debilem, który nie odróżnia bynajmniej od przynajmniej.
Jesteś mega debilem, który nie odróznia do tego busa od dostawczaka.



No to błysnąłeś jak gówno w przeręblu, busiarz to potocznie kierowca dostawczaka do 3.5 tony, nie busa - przewozu osób na którego trzeba mieć kat d i kwalifikację jak na normalny autobus. Więc skoro on jest mega debilem to jak nazwiesz siebie? Uber debilem?

Wpfight

2021-07-15, 22:50
Tam było dwoje dzieci, 3 lata i półtorej roku, to k***a cud bo wszyscy żyją, jedno z dzieci doznało poważnego złamania ręki, tak czytam te niektóre komentarze i po prostu nie dowierzam, ja rozumiem, że sadol, że ch*j wie co jeszcze, ale dziwi mnie, że te pie**olone cioty od hihihi hahaha, nie są w stanie nawet na Moment postawić się w roli rodziny ofiary takiego wypadku, jesteście zwykłymi, niedojrzałymi cwe*ami, sadistic to strona na którą trafiają materiały, które nie są mile widziane na zwykłych memiarskich stronach, ale to nie znaczy, że trzeba szydzić z czyjejś śmierci, lub innego nieszczęścia, dzięki sadiaticowi łatwiej docenić to co się ma, bo jest swego rodzaju oknem, oknem na prawdziwy świat, pełen bólu, cierpienia i sk***ysyństwa, ale, żeby z tego szydzić, trzeba być po prostu zwykłą k***ą, gównem i śmieciem, którego życie jest mniej warte niż j***nego komara.

Strielok1

2021-07-15, 22:54
Wpfight napisał/a:

Tam było dwoje dzieci, 3 lata i półtorej roku, to k***a cud bo wszyscy żyją, jedno z dzieci doznało poważnego złamania ręki, tak czytam te niektóre komentarze i po prostu nie dowierzam, ja rozumiem, że sadol, że ch*j wie co jeszcze, ale dziwi mnie, że te pie**olone cioty od hihihi hahaha, nie są w stanie nawet na Moment postawić się w roli rodziny ofiary takiego wypadku, jesteście zwykłymi, niedojrzałymi cwe*ami, sadistic to strona na którą trafiają materiały, które nie są mile widziane na zwykłych memiarskich stronach, ale to nie znaczy, że trzeba szydzić z czyjejś śmierci, lub innego nieszczęścia, dzięki sadiaticowi łatwiej docenić to co się ma, bo jest swego rodzaju oknem, oknem na prawdziwy świat, pełen bólu, cierpienia i sk***ysyństwa, ale, żeby z tego szydzić, trzeba być po prostu zwykłą k***ą, gównem i śmieciem, którego życie jest mniej warte niż j***nego komara.



Niech te wakacje się skończą

dżonyłojlker

2021-07-15, 23:19
Wpfight napisał/a:

Tam było dwoje dzieci, 3 lata i półtorej roku, to k***a cud bo wszyscy żyją, jedno z dzieci doznało poważnego złamania ręki, tak czytam te niektóre komentarze i po prostu nie dowierzam, ja rozumiem, że sadol, że ch*j wie co jeszcze, ale dziwi mnie, że te pie**olone cioty od hihihi hahaha, nie są w stanie nawet na Moment postawić się w roli rodziny ofiary takiego wypadku, jesteście zwykłymi, niedojrzałymi cwe*ami, sadistic to strona na którą trafiają materiały, które nie są mile widziane na zwykłych memiarskich stronach, ale to nie znaczy, że trzeba szydzić z czyjejś śmierci, lub innego nieszczęścia, dzięki sadiaticowi łatwiej docenić to co się ma, bo jest swego rodzaju oknem, oknem na prawdziwy świat, pełen bólu, cierpienia i sk***ysyństwa, ale, żeby z tego szydzić, trzeba być po prostu zwykłą k***ą, gównem i śmieciem, którego życie jest mniej warte niż j***nego komara.



Wyzywasz ludzi od ciot, a nie wiesz co to znaczy. Najważniejszą cechą sadolowych p*zdeczek jest identyfikowanie się z ofiarami przestępstw, pobić, wypadków itp. itd., lub wyobrażanie sobie w tej roli swoich bliskich. Zapewne niedawno urodził ci się gówniak i zapadłeś na tzw. sp*zdowacenie. Jeśli na tym etapie nic z tym nie zrobisz, to już na zawsze zostaniesz taką zapłakaną, rozhisteryzowaną pipą, którą dzieci gdy podrosną, zaczną gardzić.

Krzysztof_Elbląg

2021-07-16, 16:35
porczmanki napisał/a:

Zostaniesz zjechany od góry do dołu i z powrotem. Będą po Tobie jeździć jak po łysej k***ie, jak po zapchlonym burku kiełbasianym, jak po k***a Łysku z pokładu Idy.



Ty to ten 2 procent?