18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Coca cola to gówno

Halman • 2017-03-29, 15:29
Fabryka Coca-Coli w Irlandii Północnej wstrzymała produkcję, po tym, jak okazało się, że w niektórych puszkach znajdują się ludzkie odchody. Firma natychmiast poinformowała policję w celu wyjaśnienia tego incydentu. Produkcja została wstrzymana, firma już zapowiedziała, że wszystkie puszki z podejrzanej partii zostały usunięte i nie trafią do sklepów.

Do zdarzenie doszło w fabryce w Lisburn podczas nocnej zmiany. Zatkała się maszyna na linii produkcyjnej, a pracownicy zauważyli, że w części oczekujących na napełnienie puszek znajduje się dziwna substancja.

Jak podaje irlandzki "The Independent", były to ludzkie odchody. Puszki miały przyjechać do fabryki z Niemiec, a po nalaniu do nich napoju, zostać zamknięte.

Producent Coca-Coli podał, że wszystkie puszki w sprzedaży nadają sie do spożycia. Zanieczyszczone puszki były puste i nie opuściły fabryki.

Firma zaznacza, że to odosobniony przypadek, ale traktuje sprawę bardzo poważnie. - W pełni współpracujemy z policją i służbami sanitarnymi. To pojedyńczy przypadek - przekazał rzecznik Coca-Coli.

- To było okropne, maszyny musiały zostać wyłączone, ich czyszczenie trwało przez 15 godzin - powiedział w rozmowie z "Belfast Telegraph" pracownik firmy, który prosił o zachowanie anonimowości. anonimowy rozmówca z fabryki w Lisburn.

żródło

puszki dostarczone z niemiec... hmm... pewnie jakiś nowy niemiec z gatunku tych pięknie opalonych podziękował Angeli M. za brak zrozumienia że w jego świecie to baba zapie**ala na właściciela.

TB303

2017-03-29, 15:32
Coca-Cola to gówno :amused:

nowynick

2017-03-29, 15:35
spoko nie zmarnuje się, już widzę jakiegoś Janusza biznesu, który to sprowadzi za bezcen i będzie dystrybuował po Polsce...

Halman

2017-03-29, 15:39
TB303 napisał/a:

Coca-Cola to gówno :amused:


Pepsi z pewnością zyska... (osobiście jak dla mnie bez porównania lepszy napój niż coca-cola w wszystkich swoich wariantach...

TB303

2017-03-29, 15:52
HAL9000/2 napisał/a:


Pepsi z pewnością zyska... (osobiście jak dla mnie bez porównania lepszy napój niż coca-cola w wszystkich swoich wariantach...


Do mnie też zawsze Pepsi bardziej trafiała, a od Coca-Coli zawsze stroniłem. Teraz to już w ogóle nawet tego ścierwa nie ruszę, ten temat mi całkowicie obrzydził ten napój.

Maxi96

2017-03-29, 16:25
Piliście kiedyś Coca-Cole lub Pepsi bez gazu?

Prawdziwy smak :kupa:

poranny_kubek

2017-03-29, 16:27
Dobrze, że się maszyna zatkała bo inaczej nigdy nikt by się o niczym nie dowiedział...

__...........__

2017-03-29, 16:30
Od dzisiaj w każdej puszcze coca-coli znajdziesz darmowe bakterie E coli.

_R...........s_

2017-03-29, 17:00
A wy myśleliście że skąd ten wspaniały kolor i bąbelki?
Tak tak koledzy, kolor pochodzi z gówna, a bąbelki to efekt fermentacji (tak jak w winie), z tą różnicą że to nie drożdże a bakterie z gówna łączą się z cukrem.

Także k***a już wiecie, sadol uczy, sadol bawi :ok:

mygyry

2017-03-29, 17:54
Foto z transportu :amused:

freaky

2017-03-29, 18:24
Czyszczona czy nie, niesmak pozostanie. Gdyby ktoś nasrał mi do szklanki, po czym ją dokładnie wymył rozmaitą chemią, już bym jej nie ruszył.

R41NM4N

2017-03-29, 19:04
Odkąd zamienili cukier na słodzik nie ruszam tego gówna
Pepsi od zawsze jest slodzona aspartamem więc ch*j im w dupe

castagir

2017-03-29, 19:37
Skąd to zdziwienie, że znalazło się tam gówno? Przecież to główny składni coli.

Policeman

2017-03-29, 19:59
Szeregowi pracownicy w niemczech o imionach abdul, mohammad i sayed podobno mają teraz niezły ubaw.