18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co znaczy tresura

~Sunday • 2019-04-12, 13:32

Chodzą jak szwajcarski zegarek :roll:

poligon6

2019-04-12, 23:32
ellsworth napisał/a:

Jakim ty jesteś niewiarygodnym debilem! Rok sprzątałeś z sierści? Trzeba było to zrobić raz a dobrze, ale czego wymagać od bezmózga piszącego, że pies się poci... Ja pie**olę! Psy nie mają gruczołów potowych nawet, poza śladowymi na łapach, które raczej zabezpieczają opuszki niż oddają ciepło i sole!



Dobra sprostuje dla dzbanów. Pies ma gruczoły zapachowe na skórze, potowe na łapach, a termoregulacje przez pysk. Co nie znaczy że nie jebie przez skórę. Wybacz mistrzuniu. A nawet jaby k***a nie miał gruczołow potowych na skórze to jebie mu sierść, w której żyje całe ZOO. Tak czy siak pies jebie, a zjeby twojego pokroju czepiaja się detali. Zadowolony dzbanie?

el_kadafi

2019-04-12, 23:38
Zdziwi się kiedyś jak wróci ze srania a dzieciak w kawałkach.

EksplozjaSmaku

2019-04-13, 00:27
poligon6 napisał/a:

Dobra sprostuje dla dzbanów. Pies ma gruczoły zapachowe na skórze, potowe na łapach, a termoregulacje przez pysk. Co nie znaczy że nie jebie przez skórę. Wybacz mistrzuniu. A nawet jaby k***a nie miał gruczołow potowych na skórze to jebie mu sierść, w której żyje całe ZOO. Tak czy siak pies jebie, a zjeby twojego pokroju czepiaja się detali. Zadowolony dzbanie?




Kolego, posty z pchlarzami ogladam tylko by zobaczyc twoj koment, szacun :D

Seligos

2019-04-13, 02:08
poligon6 napisał/a:

Ja pie**ole, jak w chlewie. Na wsiach juz 100 lat temu nauczyli sie ze nie mieszka sie razem ze zwierzętami. Nieźle musi tam j***ć z psich tyłków, jak w oborze. Pełno sierci, plwociny i gówna walajacego się z psiej dupy na kanapie.



Ja jebie stary czy ciebie jakiś pies za małolata wyr*chał że tak cię to irytuje ? Pojawiają się tylko psy na sadolu to już taka wiązanka jakie to zwierzaki są słabe, ch*jowe i popie**olone. Zluzuj p*zde. Nie chcesz psa w domu ? To k***a nie miej! Tyle w temacie.

thivobuzz

2019-04-13, 06:13
Poligon6 jak w poprzednim poście... weeeeź sieeee nieeeee zeeeeesraj. Rozumiesz?

dunio90

2019-04-13, 09:20
Rasa popie**olona? Jak się zwoik wyprostuje to po dzieciaku? Jebie psem?

Ludzie też są popie**oleni, nigdy nie wiesz kiedy jakiemuś oszolomowi palma odjebie.
Popie**oleni ludzie wychowują popie**olone psy. Jeśli facet ma nad tym kontrolę i chce sobie je mieć w domu to weźcie mu k***a zabroncie. Na ch*j ta dyskusja. Chcesz mieć psa w stodole to sobie miej w stodole, ja pie**ole. Nie będzie Ci j***ć.

m0rdas

2019-04-13, 10:02
poligon6 napisał/a:

Ja pie**ole, jak w chlewie. Na wsiach juz 100 lat temu nauczyli sie ze nie mieszka sie razem ze zwierzętami. Nieźle musi tam j***ć z psich tyłków, jak w oborze. Pełno sierci, plwociny i gówna walajacego się z psiej dupy na kanapie.



k***a, gdzie zwierzęta tam Ty

sieger001

2019-04-13, 10:23
k***a, poligon, tak sobie przeglądam sadola na spokojnie i gdzie nie widzę psa w domu to i Ty się przypałętasz. Jakiś k***a uraz masz? Starzy kazali spać w budzie z psem? Zakazywali włazić Ci na tapczan? Bo serio nie można nie wiedzieć np o kąpieli jeśli tak Ci psy śmierdzą. To, że nie jesteś w stanie intelektualnie ogarnąć ogromu skomplikowania kąpieli to już serio nawet nie dodatkowy chromosom... W najlepszym wypadku brak kilku.

ThunderZ

2019-04-13, 11:16
pies to najlepszy przyjaciel człowieka nie zapominajcie... zajebisty filmik moim zdaniem i słodkie psiaki :D

Eges

2019-04-13, 13:44
j***ne wykolejenie umysłowe, musi tam j***ć jak z wylęgarni krokodyli

St...........on

2019-04-13, 14:11
poligon6 napisał/a:

Ja pie**ole, jak w chlewie. Na wsiach juz 100 lat temu nauczyli sie ze nie mieszka sie razem ze zwierzętami. Nieźle musi tam j***ć z psich tyłków, jak w oborze. Pełno sierci, plwociny i gówna walajacego się z psiej dupy na kanapie.





Na bank z jednej wsi jesteście i do tego somsiady :amused: który jexdzi passatem? ha?

krasnal_hałabała

2019-04-13, 14:51
Szfajceneger napisał/a:

@krasnal_hałabała
Czytałem już mnóstwo Twoich komentarzy i większość jest na jedno kopyto - bronisz pedalstwa, jednocześnie wyzywając "rozmówcę" od pedała. To chyba ten słynny "paradoks cwe*a"
ps. bardzo Cię proszę, nie odpisuj, bo wiem że potrafisz truć dupę całymi dniami aż udowodnisz wyższość homo nad hetero Zauważyłem również do czego sprowadzają się te Twoje zaczepki słowne. Ale zapomnij - nie umówię się z Tobą na kawkę.
Dzięki za motywację do działania, może faktycznie potrzebowałem tak mocnych słów. Zacznę chyba od czegoś mniejszego, bo jeszcze nigdy nie podj***łem nikomu psa z podwórka.



No, no, już się umówiłeś z Coordinatorem i musisz być mu wierny.

Z resztą wyjaśnię ci, to nie jest tak że wyzywając rozmówcę od pedała chce go obrazić czy urazić, chcę jedynie mu dopiec a to taka różnica jak powiedzieć do cygana "ty j***ny cyganie, wypie**alaj do Indii!" i pobić go zaraz po tym a powiedzieć do cygana żartobliwie "siema gruzojadzie, co tam?" i on odpowiada ci "no siema cebulo, gdzie tak polakujesz?", Obejrzyj sobie film "Gran Torino" i skup się na scenie gdy Eastwood wchodzi z kitajcem do fryzjera. Ty zaś piszesz o rozszarpywaniu dzieci bo myślisz że twardziel tak postępuje, nie, rozszarpywanie gówniaków kręci psychopatycznych i krwiożerczych tchórzy a nie prawdziwych mężczyzn, prawdziwych mężczyzn kręci walka z przeciwnikiem który nosi broń a nie grzechotkę.

A co do pedalstwa to uważam że każdy, jeśli oboje są dorośli i wyrażają na to obopólną zgodę, powinien ryćkać się z kim chce i nikomu nic do tego co nie przeszkadza mi dopiekać homosiom i kryptohomosiom a także dopiekać wyzywając od pedałów heteroseksualnych bo są zbyt wybredni i marzy im się bajeczny seks z modelką chociaż sami pewnie gówno sobą reprezentują a nawet jeśli to ich myślenie jest chore i zasługuje może nie tyle na piętnowanie co na wyśmiewanie. Jak pisał Arystoteles "Uczmy ludzi dworując z ich przywar".
Może na twoją intencjonalność to zbyt wiele ale jednak postaraj się zrozumieć co się do ciebie mówi/pisze. I pamiętaj, prawdziwego twardziela kręci walka z przeciwnikiem który może się bronić, wysługiwanie się kimś lub czymś (w tym przypadku pitbulem czy ch*j wie co to z rasa) żeby rozszarpał ku twojej uciesze małe dziecko jest sk***ysyństwem wartym wbicia na pal.

Kot11

2019-04-13, 15:00
ruski jest? jest...

PieronJasnySzlag

2019-04-13, 15:19
Uwielbiam te filmiki z dobrze ułożonymi psami ras bullowatych. Wtedy sadolowych ekspertów tak musi dupa szczypieć że aż tródno sobie to wyobrazić. No bo jak to? pitbull potulny i słuchający się? Niemożliwe. W głowy to aż musi wam się kopcić bo na pewno niepotraficie tego ogarnąć jak to możliwe. Ale wtedy pojawia się jeden z drugim głupkiem którzy niepozwolą żeby taki film przeszedł bez gównoburzy i trzeba się dopie**olić że: na pewno jutro rozszarpią dzieciaka, ale tam musi j***ć, psu śmierdzi z odbytu... :D

mario5204

2019-04-13, 15:43
poligon6 napisał/a:

Ja pie**ole, jak w chlewie. Na wsiach juz 100 lat temu nauczyli sie ze nie mieszka sie razem ze zwierzętami. Nieźle musi tam j***ć z psich tyłków, jak w oborze. Pełno sierci, plwociny i gówna walajacego się z psiej dupy na kanapie.



ty jestes tak do przodu, ze pewnie jak chce ci sie r*chac to wolasz kolegow.