18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co znaczy tresura

~Sunday • 2019-04-12, 13:32

Chodzą jak szwajcarski zegarek :roll:

janlew

2019-04-12, 17:32
Chyba "co znaczy debil". Długiego życia dzieciakowi nie wróżę. Pieska zaboli ząbek lub zwoik się na mózgu wyprostuje, do tego palec w oko i dzieciak nie ma rączki, albo główki

GerardBacher

2019-04-12, 19:07
EksplozjaSmaku napisał/a:

To niezly sadistic



za uzywanie zj***nych tekstow jutuberow,powinien leciec ban z miejsca,dobrze wiesz o co chodzi

krasnal_hałabała

2019-04-12, 19:56
Szfajceneger napisał/a:

Fajnie by było jakby rozszarpały tego gówniaka na strzępy
Ciekawe ile czasu minie, aż pierwszy p*zdowaty tatuś napisze że to mnie za młodu powinny były rozszarpać burki kiełbasiane



Ale ty jesteś twardy i męski, żal żebyś marnował swoje talenty na te głupie p*zdy których tak nienawidzisz, może zapisać cię do klubu gejowskiego? wiesz, najbardziej męski jest seks dwóch mężczyzn.

John Silver napisał/a:

W komentarzach zapomnieliście wspomnieć o religii



Długi John, tutaj? Jak tam Flint?

poligon6 napisał/a:

Wynajmowałem mieszkanie takiej rodzince co miała podobnego "krótkowłosego" kabana. Problemem nie były podrapana drewniana podłoga, ściany czy wyposarzenie, kulturalnie sie rozliczyli.
A "krótkowłose" klaki sprzatałem przez kolejny rok, nie wspomne że zalęgły się pchły, mimo ze pies był myty. Do tego ten słodkawy zapach. Niestety duzy pies się poci, człowiek myje się codziennie by nie capić, psa nie widziałem by ktoś mył codziennie góra raz w tygodniu. Przez dwa kolejne miesiące w domu j***ło psem, pchły się zalęgły w materacu, trzeba było gazować całe pokoje.
Pies sra i wali mu z dupy, chyba że sobie wyliże wtedy mu capi z pyska i dodatkow liże po ryju swojego durnego właściciela roznosząc zarazki. Oczywiście można się przyzwyczaić do psiego smrodu, tak jak niektórzy przyzwyczajają się że wali im z ryja. Kwesta gustu. Jedyne co może tłumaczyć trzymanie takiej czeredy w domu, to że sa to rozpłodowce i sprzedaje je innym pojebom robiącym sobie z domu chlew. Amen



Psy się nie pocą, nie mają porów i dlatego tak dyszą nawet jak nie są zmęczone, chłodzą się w ten sposób.

Rozjebie

2019-04-12, 19:59
Szfajceneger napisał/a:

Może poligon by takiego odłowił za parę pln, bo ja nie mam doświadczenia.



Poligon6 ci imponuje i dałbyś zadanie odłowienia wychowanego i ufnego psa jemu, zamiast samemu to zrobić? To tylko wskazuje jakim jesteś żałosnym nieudacznikiem nieradzącym sobie z tak prostym zadaniem.

krasnal_hałabała

2019-04-12, 20:08
Coordinator napisał/a:

Poligon6 ci imponuje i dałbyś zadanie odłowienia wychowanego i ufnego psa jemu, zamiast samemu to zrobić? To tylko wskazuje jakim jesteś żałosnym nieudacznikiem nieradzącym sobie z tak prostym zadaniem.



O k***a, właśnie przekroczyłeś granice głupoty... :homer:

dżonyłojlker

2019-04-12, 20:46
@krasnal_hałabała
Czytałem już mnóstwo Twoich komentarzy i większość jest na jedno kopyto - bronisz pedalstwa, jednocześnie wyzywając "rozmówcę" od pedała. To chyba ten słynny "paradoks cwe*a"


ps. bardzo Cię proszę, nie odpisuj, bo wiem że potrafisz truć dupę całymi dniami aż udowodnisz wyższość homo nad hetero :mrgreen: Zauważyłem również do czego sprowadzają się te Twoje zaczepki słowne. Ale zapomnij - nie umówię się z Tobą na kawkę.

Coordinator napisał/a:

Poligon6 ci imponuje i dałbyś zadanie odłowienia wychowanego i ufnego psa jemu, zamiast samemu to zrobić? To tylko wskazuje jakim jesteś żałosnym nieudacznikiem nieradzącym sobie z tak prostym zadaniem.



Dzięki za motywację do działania, może faktycznie potrzebowałem tak mocnych słów. Zacznę chyba od czegoś mniejszego, bo jeszcze nigdy nie podj***łem nikomu psa z podwórka.

Veetoo

2019-04-12, 21:08
@Szparas
pie**olisz... Moja narzeczona ma buldoga angielskiego. Z sierści można dywany robić. A jeszcze jest ostra więc usunąć to z ciuchów, tapicerki w aucie jest kurewsko uciążliwe. Rzekłbym ze prawie niemożliwe. Szczerze znienawidziłem psy przez to gowno z którym muszę dzielić mieszkanie

EksplozjaSmaku

2019-04-12, 21:21
GerardBacher napisał/a:

za uzywanie zj***nych tekstow jutuberow,powinien leciec ban z miejsca,dobrze wiesz o co chodzi



Nie wiem o czym kompletnie pie**olisz, byc moze nie jestem z twojego srodowiska, stwierdzilem po prostu fakt.

AlaksanderLukaszenka

2019-04-12, 21:26
Trzymanie takich poj***nych psów w domu razem z dzieckiem. Ja pie**ole.

gabriel0

2019-04-12, 21:35
Wydaje mi się że jakby zmienił kolejność to by się nie połapały.

He...........el

2019-04-12, 22:46
poligon6 napisał/a:

Ja pie**ole, jak w chlewie. Na wsiach juz 100 lat temu nauczyli sie ze nie mieszka sie razem ze zwierzętami. Nieźle musi tam j***ć z psich tyłków, jak w oborze. Pełno sierci, plwociny i gówna walajacego się z psiej dupy na kanapie.



Piwo tylko za fajne pióro, ubawiłem się!

poligon6

2019-04-12, 22:52
krasnal_hałabała napisał/a:

Psy się nie pocą, nie mają porów i dlatego tak dyszą nawet jak nie są zmęczone, chłodzą się w ten sposób.



Proponuje zrobic eksperyment, 6 klasa szkoły podstawowej, zawiń psu łapę w foliowy worek zobaczysz ile sie zbierze wody. Oczywiscie wiekszość termoregulacji odbtwa się przez dyszenie ale pies jak kazdy ssak ma skórę i prze niz tez oddycha.

Coordinator napisał/a:

Poligon6 ci imponuje i dałbyś zadanie odłowienia wychowanego i ufnego psa jemu, zamiast samemu to zrobić? To tylko wskazuje jakim jesteś żałosnym nieudacznikiem nieradzącym sobie z tak prostym zadaniem.



Odławiać trzeba debilnych włascicieli psów, którzy trzymaja je w blokach, jeżeli to nie pomoże to wtedy trzeba odłowić psa.

96Karoll

2019-04-12, 23:00
poligon6 napisał/a:

Ja pie**ole, jak w chlewie. Na wsiach juz 100 lat temu nauczyli sie ze nie mieszka sie razem ze zwierzętami. Nieźle musi tam j***ć z psich tyłków, jak w oborze. Pełno sierci, plwociny i gówna walajacego się z psiej dupy na kanapie.



pies Cie j***ł jak widać

ellsworth

2019-04-12, 23:09
poligon6 napisał/a:

Wynajmowałem mieszkanie takiej rodzince co miała podobnego "krótkowłosego" kabana. Problemem nie były podrapana drewniana podłoga, ściany czy wyposarzenie, kulturalnie sie rozliczyli.
A "krótkowłose" klaki sprzatałem przez kolejny rok, nie wspomne że zalęgły się pchły, mimo ze pies był myty. Do tego ten słodkawy zapach. Niestety duzy pies się poci, człowiek myje się codziennie by nie capić, psa nie widziałem by ktoś mył codziennie góra raz w tygodniu. Przez dwa kolejne miesiące w domu j***ło psem, pchły się zalęgły w materacu, trzeba było gazować całe pokoje.
Pies sra i wali mu z dupy, chyba że sobie wyliże wtedy mu capi z pyska i dodatkow liże po ryju swojego durnego właściciela roznosząc zarazki. Oczywiście można się przyzwyczaić do psiego smrodu, tak jak niektórzy przyzwyczajają się że wali im z ryja. Kwesta gustu. Jedyne co może tłumaczyć trzymanie takiej czeredy w domu, to że sa to rozpłodowce i sprzedaje je innym pojebom robiącym sobie z domu chlew. Amen


Jakim ty jesteś niewiarygodnym debilem! Rok sprzątałeś z sierści? Trzeba było to zrobić raz a dobrze, ale czego wymagać od bezmózga piszącego, że pies się poci... Ja pie**olę! Psy nie mają gruczołów potowych nawet, poza śladowymi na łapach, które raczej zabezpieczają opuszki niż oddają ciepło i sole! :homer:

KlinikaAborcyjna

2019-04-12, 23:30
ellsworth napisał/a:

Psy nie mają gruczołów potowych nawet, poza śladowymi na łapach, które raczej zabezpieczają opuszki niż oddają ciepło i sole!



krasnal_hałabała napisał/a:


Psy się nie pocą, nie mają porów i dlatego tak dyszą nawet jak nie są zmęczone, chłodzą się w ten sposób.



co nie zmienia faktu że śmierdzą i jebie w takim domu psem :kawa: