18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Co wkurwia Sadystów?

maciejpiet • 2009-07-17, 22:09
no dobra panowie i panie... bylo o tym czego sluchamy, czytamy, ogladamy. teraz porozmaiwajmy o tym na co sie wk***iamy. im więcej jadu tym lepiej.

mnie wk***iaja na ten przyklad... glupki! jezeli widze idiote, ktory cale dnie siedzi i przepie**ala pieniadze rodzicow na wodke, dragi i k***y rownoczesnie niczym innym sie nie interesujac to krew mnie zalewa. to moje subiektywne zdanie, bo do wszystkiego co mam musialem sam dochodzic.
jeszcze jedna wk***iajaca sprawa sa ludzie "srajacy wyzej jak dupe maja". chodzi mi o typkow co "sa najlepsi, najmadrzejsi, najdoskonalsi" i wszystkim innym kaza wypie**alac.

poza tym nie lubie jeszcze telewizji, wladcow sruch, led zeppelin, guns'n'roses i the doors

Craft

2010-09-20, 20:40
Ludzie którzy mówią na muzykę "nuta".
To jest nuta k***a mać:


Może być "piosenka", "kawałek", "utwór", "kompozycja" to nie, ci se k***a wybrali "nuta", ja pie**ole...

no wk***ia mnie to.

not_NULL

2010-09-20, 22:41
-Hipokryzja
-Niekonsekwencja
-Bezmyślność
-Ceny benzyny
-Kozactwo

Do k***y nędzy! :evil:

Dz...........su

2010-09-20, 22:51
Craft napisał/a:

Ludzie którzy mówią na muzykę "nuta".
To jest nuta k***a mać:
Obrazek

Może być "piosenka", "kawałek", "utwór", "kompozycja" to nie, ci se k***a wybrali "nuta", ja pie**ole...

no wk***ia mnie to.



Też mnie to wk***ia.
Tak więc j***ć ich.

peniseusz

2010-09-21, 03:47
a mnie wk***ia ten koleś

ale to chyba podobnie jak z trollencjuszem :trollencjusz: , po to jest żeby wk***iać

el...........un

2010-09-21, 11:07
mnie wk***iają:
reklamy
kretyni
ch*jowa muzyka, filmy (czyt. bez treści, o niskiej wartości merytorycznej)
ekstremiści
nudni ludzie
brak kasy czasu i chęci

~Faper Noster

2010-09-21, 17:26
Mnie wk***ia sadistic.pl, ~Morderatorzy, ~Sadyści i Userzy :P

.:...........:.

2010-09-21, 17:38
Nostry, może niebawem zwiększy się grono wk***iających o ~Redaktorzy i ~Partnerzy. :roll:

[ Komentarz dodany przez: Nostry: 2010-09-21, 18:01 ]
Tak k***a, oni też mnie wk***iają :hitler:

peniseusz

2010-09-21, 17:49
nie mam powodów żeby wk***iać się na admina, i to mnie wk***ia

Vireek

2010-09-21, 20:14
Mnie nic nie wk***ia, tylko denerwuje.

Lord of Suffering

2010-09-21, 20:36
19-letnia Basia co szuka alfonsa i 20-letnia Kasia co chce się pie**olić :evil:

Dz...........su

2010-09-21, 20:44
Linekk napisał/a:

Nostry, może niebawem zwiększy się grono wk***iających o ~Redaktorzy i ~Partnerzy. :roll:



Malanowski i partnerzy?

ObywateI

2010-09-21, 21:33
A mnie wk***ia zajebiście to , że nie wiem gdzie się podział nasz Aexalven , i czy to nie jest przypadkiem Turkusowa Dziewica , bo w ostrzeżeniach miał napisane Aex i nie wiem czy to on czy to nie on i jak to on to czemu nie ma nicku aex tylko turkusowa dziewica zamiast aex i nie wiem k***a o co tu chodzi |!!!

Lashlo

2010-09-21, 21:37
Turkusowa Dziewica napisał/a:

Wk***ia mnie, doprowadza do furii, wk***ia, irytuje i wk***ia trolfejs, pokerfejs, arejufakinkiddingmifejs i inne ch*jowe fejsy z komixxów, no po prostu k***a nie wytrzymie zaraz.


Aex, słoneczko. Nie spinaj się.

:trollencjusz:

peniseusz

2010-09-21, 21:37
Turkusowa Dziewica napisał/a:

Wk***ia mnie, doprowadza do furii, wk***ia, irytuje i wk***ia trolfejs, pokerfejs, arejufakinkiddingmifejs i inne ch*jowe fejsy z komixxów, no po prostu k***a nie wytrzymie zaraz.


to tego tekstu zajebiście pasuje
X