18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co usłyszał dzisiaj święty Piotr

radek225 • 2022-12-31, 11:33
Co usłyszał dzisiaj rano święty Piotr czekając na dusze u bram raju?


spoiler

Zulu-Gula

2022-12-31, 11:56
Niby szkop, ale miał świadomość jakim gównem byli w przeszłości niemcy i za żaden ch*j nie wchodziłby w dupę putinowi, jak wielce nam urzędujący pajac, któremu "NATO szczekało u bram".

pazuzu

2022-12-31, 12:03
Widział jak hucznie świętować sylwestera



~Velture

2022-12-31, 12:07
No i ch*j? Jeśli wszyscy tam wierzą w to co pie**olą innym to powinni się cieszyć ze śmierci bo idą do nieba.
Ja jako nieochrzczony ateista wierzę, że nic nie ma po śmierci a oni niby z bogiem rozmawiają więc powinni mieć pewność, że śmierć to dopiero k***a początek czy ch*j tam w co kto wierzy.

0_rafiks_0

2022-12-31, 12:23
@up. Do Nowego Roku jeszcze 12 godzin a Ty juz naj***ny :D

Ajot

2022-12-31, 12:24
Ustąpił, bo nie był w stanie zmierzyć się z mafią stojącą za finansami Watykanu. Wolał odejść ze stanowiska, niż być Q. Szczerze, to ciężko mi się cieszyć z jego śmierci, mimo że do owieczek Jezusa nie należę.

pazuzu

2022-12-31, 12:49
@up ustąpił bo...



Jerzy_Owsik

2022-12-31, 13:30
VeIture napisał/a:

No i ch*j? Jeśli wszyscy tam wierzą w to co pie**olą innym to powinni się cieszyć ze śmierci bo idą do nieba.
Ja jako nieochrzczony ateista wierzę, że nic nie ma po śmierci a oni niby z bogiem rozmawiają więc powinni mieć pewność, że śmierć to dopiero k***a początek czy ch*j tam w co kto wierzy.



o k***a jaki przydomek nieochrzczony ateista od razu +10 do fejmu i dumy
tak jakby chrzest cokolwiek zmieniał w życiu

Masturbator18

2022-12-31, 13:43
Jednego świętym zrobili drugiego emerytem
Te bydło nie widzi co samo robi i mówi

lysymisio6969

2022-12-31, 13:59
radek225 napisał/a:

Co usłyszał dzisiaj rano święty Piotr czekając na dusze u bram raju?



piotr był żydem, nie italienisches Schwein

radek225

2022-12-31, 14:14
lysymisio6969 napisał/a:

piotr był żydem, nie italienisches Schwein



ch*j mnie to obchodzi, jakie obywatelstwo miał święty Piotr 2000 lat temu. To się bardzo płynnie zmienia. W latach '40 mieszkając na obecej Ukrainie mógłbyś mieć obywatelstwo polskie, niemieckie, ruskie, a wcale nie musiałbyś opuszczać terytorium swojej zapadłej wiochy. Gdyby Piotr żył do tej pory, miałby zapewne obywatelstwo włoskie., bo urodził się na terenie obecnego Izraela, które w czasach rzymskich było pod okupacją Cesarstwa Rzymskiego. Z kolei obecne Włochy to nic innego jak naturalny następca Cesarstwa Rzymskiego. Świadczy o tym język włoski, który w prostej linii pochodzi z łaciny, zabytki, czy mentalność włochów.

shoe5maker

2022-12-31, 14:45
Zulu-Gula napisał/a:

Niby szkop, ale miał świadomość jakim gównem byli w przeszłości niemcy i za żaden ch*j nie wchodziłby w dupę putinowi, jak wielce nam urzędujący pajac, któremu "NATO szczekało u bram".



Mógł to powiedzieć Merkelowej.

lysymisio6969

2022-12-31, 14:54
radek225 napisał/a:

ch*j mnie to obchodzi, jakie obywatelstwo miał święty Piotr 2000 lat temu. To się bardzo płynnie zmienia. W latach '40 mieszkając na obecej Ukrainie mógłbyś mieć obywatelstwo polskie, niemieckie, ruskie, a wcale nie musiałbyś opuszczać terytorium swojej zapadłej wiochy. Gdyby Piotr żył do tej pory, miałby zapewne obywatelstwo włoskie., bo urodził się na terenie obecnego Izraela, które w czasach rzymskich było pod okupacją Cesarstwa Rzymskiego. Z kolei obecne Włochy to nic innego jak naturalny następca Cesarstwa Rzymskiego. Świadczy o tym język włoski, który w prostej linii pochodzi z łaciny, zabytki, czy mentalność włochów.



tamte czasy to tamte czasy i uwarunkowania nie dzisiejsze..
jak już to był obatelem rzymu.. (nie włoch) co nie było łatwe w tamtych czasach i trzeba było się zasłużyć. mówimy tu o nacji, i piotr bezsprzecznie był żydem.
w czasach średnich np. kopernik podpisywał się "torunianin" w deepie mając niemców i polaków choć wierny był królowi polski. narody takie jak rozumiemy teraz to dopiero oświecenie

mamurra

2022-12-31, 15:01
radek225 napisał/a:

ch*j mnie to obchodzi, jakie obywatelstwo miał święty Piotr 2000 lat temu. To się bardzo płynnie zmienia.



Taa.... tylko zanim zaczniesz filozofować na ten temat, wypadałoby, żebyś umiał odróżnić obywatelstwo od narodowości.

Św. Piotr był z narodowości Żydem, a obywatelem nie wiem, czego - pewnie Tyberiady albo czegoś takiego.

kubol

2022-12-31, 15:44
@upx4 o czym wy pie**olicie? Jednego niemca mniej a wy sie klucicie co bylo 2000 lat temu?