18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

co ukry "z Polski" myślą o banderze

huncfot130 • 2017-07-12, 21:06
ja to tu tak zostawię. ...



ps. j***ć upa!!!

mateszzz

2017-07-12, 21:27
głupie to i ch*jowe. bez znaczenia wywiad w ogóle. mogła od razu paralizatorem j***ć tych co mówili, że bohater albo że się przysłużył. a tak to tylko wychwycili zdrajców i k***y i po rewolucji

miskolabor

2017-07-12, 21:37
Dobrze ch*jki wiedzą kto to był tylko jaj nie mają żeby odpowiedzieć na niweygodne pytanie, prawdopodobnie ze strachu przed utratą np. pracy w Polsce. Ale oni nigdy jaj nie mieli co najwyżej kobiety i dzieci potrafili w pień wyrżnąć, bo chłopaki na froncie, tak tak teraz to wstyd, ja nie wiem, ja nie znam. Takie to nasze sąsiady bohaterskie tfu.

Tata_Marcina

2017-07-12, 21:41

Ukrainska krew to wroga krew (...)

lesiot

2017-07-13, 00:46
Tak sobie, niektórzy błogo żyją w głębi kraju, ale nastroje na kresach wschodni, są niestety dość mocno banderowe (niedawno miałem "przyjemność" spędzi weekend bliżej ukraińskiej granicy) i jak gdzieś kiedyś w Polsce wybuchnie wojna domowa, to nie w Warszawie podczas miesięcznicy smoleńskiej, a właśnie na wschodzie, mam wrażenie.

Fajnie, że odpieramy imigrantów z Afryki... tylko niestety ale dla nas to Ukraińcy są zagrożeniem, których wpuszcza się zbyt łatwo.