18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co to za nowe menu w tej "restauracji"?

Halman • 2021-06-14, 05:20

lepiej sobie domowego bigosu na winie k***a naróbcie, stary bigosiarz wam to mówi... :-D

LubięFacetów

2021-06-14, 12:46
Kto jest za petycja o blokadę Halmana, by w końcu przestał nas raczyć tymi dennymi filmikami?

Halman

2021-06-14, 12:54
dEstabil_ napisał/a:

Kto jest za petycja o blokadę Halmana, by w końcu przestał nas raczyć tymi dennymi filmikami?



ja się mogę podpisać, gdzie lista?

Marcin360360

2021-06-14, 13:39
svenio napisał/a:

Wspaniała restauracja,miejsce pełne wyszukanego smaku, gdzie każdy kęs ,pieści podniebienie, delikatnie muskaj kubki smakowe, obrusy, szampan, porcelana Rosenthala ,przepiękne uśmiechnięte kelnerki i Ty król życia w złotych arkadach, a co kto Ci zabroni masz 500 plus stać Cię żeby z rodziną w niedzielę zaszaleć



Ale ty jestes debil przeciez wedlug was elektorat 500 plus mieszka na wsi i pije wódkę! A kiedy druga Wenezuela i chleb po 14zl ja to piszecie od 6 lat?

Głosujesz na PO(holownie) to wiadomo ze jesz tylko wspaniałe jedzenie z Mc. Tylko plebs elektorat pis je bios bo wiadomo są zacofani.

razak

2021-06-14, 14:39
brać dragi po których nie czujesz sie fajnie to jak iść do burdelu i wybrać najbrzydszą k***e. Zdarzy mi sie czasem polecieć na czymś przyjemnym ale k***a jak można sie doprowadzać do takiego stanu żrąc ten syf. Nawet mi ich k***ów nie szkoda

luxpiotr

2021-06-14, 16:27
Surówka z grzybkami....

plastic

2021-06-14, 17:35
typowy efekt przyjecia substancji poszerzającej swiadomosc. chlop w jednej chwili zdal sobie sprawe ze wszystkich swoich błędów. zaden drag nie zrobi z ciebie supermana zdolnego do przyjecia takiej dawki rozczarowania.

razak napisał/a:

brać dragi po których nie czujesz sie fajnie to jak iść do burdelu i wybrać najbrzydszą k***e. Zdarzy mi sie czasem polecieć na czymś przyjemnym ale k***a jak można sie doprowadzać do takiego stanu żrąc ten syf. Nawet mi ich k***ów nie szkoda



wszystko co wartosciowe wiaze sie z wysilkiem i nieprzyjemnoscia: diety, oszczedzanie hajsu, cwiczenia, dbanie o relacje, trudne wyprawy (rowniez te w glab siebie), nauka, doslownie k***a wszystko.
musisz byc slepym konformistą, skoro nie zdajesz sobie z tego sprawy.

GaryP

2021-06-14, 21:49
Przecież to kuchenne rewolucje, geslerowa kazała nazbierać ziół spod krzaka.

Kolczatka

2021-06-16, 20:05
Crackheads, crackheads everywhere