18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co to ma być?

Gruby Brzuch • 2015-09-01, 23:32
Wchodzę sobie czasem na tą dziwną stronę,
żeby ze smutkiem popatrzeć na prawdziwe absurdy dnia codziennego.
http://zglosnienawisc.otwarta.org/
Dziś widzę kolejne 5 zgłoszeń z sadola.
Cytując klasyka:
"Tylu dobrych chłopaków zmarnowało się przez wolność słowa." :cry:

Good_Side_Is_An_Left.

2015-09-01, 23:37
I świetnie że działają takie serwisy, jestem zwolennikiem tego żeby za choćby "niewielki" przejaw rasizmu wsadzać do pierdla na długie lata.
To świadczy o prymitywizmie, bo jedyną różnicą między np. człowiekiem białym a Afroamerykaninem jest kolor skóry, niczym więcej się nie różnią, to jest potwierdzone naukowo ale w Cebulandi wciąż tego nie mogą przyswoić :/

BrunerOvned

2015-09-01, 23:40
Jeszcze więcej kaczek jesienią i będziemy żarli owsiankę, którą pod celę przyniesie nam imigrant zatrudniony za średnią krajową jako cieć w pierdlu.

Kilka plusów: opieka medyczna będzie lepsza, dostęp do siłki bezpłatny, a ZUS za nas opłacą.
j***ć...

Piecora

2015-09-02, 00:04
Good_Side_Is cosi tam. Ja się tam nie znam, ale jak ktoś się wpie**ala do mojego domu, to nie przepadam za tym. Co do afrohamerykanów; proszę sprawdzić jaki %(procent) tej populacji w stosunku do innych ras siedzi za ciężkie przestępstwa. Zainteresuj się, i sprawdź kto w ogromnej większości gwałci i grabi w krajach skandynawskich szeroko otwartych na kolorowych.

RoboCat

2015-09-02, 00:15
Strona sieje mowe nienawisci, nawoluje do nienawisci przeciwko ludziom ktorzy nie toleruja czegos co sie im nie podoba i czego nie akceptuja lub co jest sprzeczne z ich wiara/tradycja. Strona jest witryna donosicieli bardzo popularnych w ustrojach totalitarnych, gdzie wolnosc slowa, mysli i wypowiedzi jest najwiekszym wrogiem wladz. Jest to propagowanie wartosci socjalistycznych/faszystowskich. Witryna nawoluje do dania specjalnej ochrony prawnej niektorym grupom spolecznym/etnicznym czym ubliza/wysmiewa/poniza te grupy dajac do zrozumienia ze nie sa przystosowane do zycia w spoleczenstwie gdzie maja rowne prawa, potrzebuja ochrony. Strona atakuje jedynie okreslona grupe etniczna/wyznaniowa/spoleczna, pomijajac wszelka nienawisc wyplywajaca ze srodowisk romskich/muzulmanskich/homoseksualnych. Witryna dziala jak policja polityczna, cenzorzy i inne instrumenty tak popularne w ustrojach faszystowskich i socjalistycznych/komunistycznych. Powinna byc zgloszona do prokuratury.

ja im to nieraz wysylam, ale jeszce nie przeszlo przez ich "moderatorow".
Zaczne tez dodawac incydenty ze storn facebooka turkow ktorzy sa w polsce, bo nieraz pisza takie rzeczy na nasz kraj ze mozna zglosic - ale na 100% nie przejdzie przez cenzure komunistow z "otwartej".

lapps

2015-09-02, 00:17
Piecora napisał/a:

Good_Side_Is cosi tam. Ja się tam nie znam, ale jak ktoś się wpie**ala do mojego domu, to nie przepadam za tym. Co do afrohamerykanów; proszę sprawdzić jaki %(procent) tej populacji w stosunku do innych ras siedzi za ciężkie przestępstwa. Zainteresuj się, i sprawdź kto w ogromnej większości gwałci i grabi w krajach skandynawskich szeroko otwartych na kolorowych.



po co do niego piszesz? przeciez on ma znaczny stopien niepelnosprawnosci umyslowej...

galax22

2015-09-02, 00:28
Pofatygowałem się i odwiedziłem tą stronę Otwarta Rzeczpospolita. Niestety drodzy sadole problem jest poważny ponieważ za wyrażanie swojego zdania tutaj które w większości uważam za słuszne grożą poważne konsekwencje prawne i w zależności od intensywności wypowiedzi można dostać zarzuty nawet z kilku paragrafów, co może się skończyć dla niektórych dość nieprzyjemnie. Apeluję do moderatorów aby rozważyli możliwość modyfikacji forum, polegającym na wprowadzeniu funkcji chowania swoich komentarzy przed niezalogowanymi użytkownikami. Każdy zalogowany użytkownik a raczej jego login powinien w jakiś sposób być widoczny w tle tak aby w razie zgłoszenia (print screena) można było takiego kogoś usunąć za donoszenie ( po wcześniejszej modyfikacji regulaminu ) Uważam że ten portal powinien być wolny od konfidentów. Mówiąc prościej jeżeli nie podobają Ci się treści to nikt Cię tu nie zaprasza.

Gruby Brzuch

2015-09-02, 00:32
Blue2712, jak postawiłaś 2 piwa na raz lappsowi?
:krejzi:

Ptoon

2015-09-02, 00:39

Nic dodać, nic ująć... Niech to oglądną te pacany od zgłaszania nienawiści.

Po...........h8

2015-09-02, 01:03
A ja będę wysyłał do nich zgłoszenia o dyskryminowanych polakach, zobaczymy jaka będzie reakcja.

lunio86

2015-09-02, 01:10
Faktycznie, naprawde nierozumiem jak niektorzy moga pisac takie obrzydliwe hasla wobec osob o innym kolorze skory, nie jednokrotnie przykrosc mi sprawily okreslenia typu: murzyn to malpa o kolorze gowna, co za k***a zwierzyniec (o podnieconych afroamerykanach na ulicy), muzulmanie to wsciekle pasozyty, ze r*chaja kozy (ich sprawa co robia w lozku, na pastwisku), szmatowglowi, terrorysci, nie wspominajac o izraelitach, mysle ze samo okreslenie zyd powinno byc karane, mogl bym napisac wiecej przykladow ale nie dobrze mi sie robi od zla ziejacego z tego typu komentarzy.
Na szczescie sa zacne portale ktore trzymaja ciemnogrodczan w ryzach. Good_Side_Is_An_Left, juz widze te zniesmaczone twarze wszystkich @cebulakow@, niejeden napisalby - ta lewacka sp***olina, pie**olony konfident, wchlaniacz czarnuszych ogorow, na sama mysl mnie skreca, tyle nienawisci...

Gruby Brzuch

2015-09-02, 01:17
lunio86 napisał/a:

Faktycznie, naprawde nierozumiem jak niektorzy moga pisac takie obrzydliwe hasla wobec osob o innym kolorze skory, nie jednokrotnie przykrosc mi sprawily okreslenia typu: murzyn to malpa o kolorze gowna, co za k***a zwierzyniec (o podnieconych afroamerykanach na ulicy), muzulmanie to wsciekle pasozyty, ze r*chaja kozy (ich sprawa co robia w lozku, na pastwisku), szmatowglowi, terrorysci, nie wspominajac o izraelitach, mysle ze samo okreslenie zyd powinno byc karane, mogl bym napisac wiecej przykladow ale nie dobrze mi sie robi od zla ziejacego z tego typu komentarzy.
Na szczescie sa zacne portale ktore trzymaja ciemnogrodczan w ryzach. Good_Side_Is_An_Left, juz widze te zniesmaczone twarze wszystkich @cebulakow@, niejeden napisalby - ta lewacka sp***olina, pie**olony konfident, wchlaniacz czarnuszych ogorow, na sama mysl mnie skreca, tyle nienawisci...


:amused:
galax22 napisał/a:

Mówiąc prościej, jeżeli nie podobają Ci się treści to nikt Cię tu nie zaprasza.


Good_Side_Is_An_Left.

2015-09-02, 05:30
Piecora napisał/a:

Co do afrohamerykanów; proszę sprawdzić jaki %(procent) tej populacji w stosunku do innych ras siedzi za ciężkie przestępstwa. Zainteresuj się, i sprawdź kto w ogromnej większości gwałci i grabi w krajach skandynawskich szeroko otwartych na kolorowych.



Powodem minimalnie zwiększonego odsetka przestępczości wśród imigrantów jest niski poziom szeroko pojętej tolerancji w krajach do których przyjeżdżają.
Determinantem przestępczości nie jest kolor skóry a sam fakt bycia imigrantem, bo przebywanie wśród ludzi o innej kulturze, którzy mają niekiedy poglądy prawicowe (czyt. rasistowskie) może wywoływać czasami irytacje a nawet agresje wśród przyjezdnych, dlatego istotne jest wprowadzanie odpowiednich ustaw mających na celu tępienie fanatycznych, bezmyślnych prawackich poglądów w społeczeństwie.
Rządy krajów europejskich powinny się wzorować na Szwecji i stwarzać dogodne warunki imigrantom (tj. miejsca pracy lub zasiłki, talony na żywność oraz dla mężczyzn talony na usługi seksualne).
Talony na usługi seksualne dla mężczyzn funkcjonują w Holandii - dzięki takim talonom wyeliminuje się całkowicie gwałty na rdzennych mieszkańcach.

Nikczemny_Płód

2015-09-02, 09:42
@UP

Master of Trolling

:trollencjusz:

Te ale w holandii to talony maja niepelnosprawni.

lapps

2015-09-03, 19:01
Good_Side_Is_An_Left. napisał/a:



Powodem minimalnie zwiększonego odsetka przestępczości wśród imigrantów jest niski poziom szeroko pojętej tolerancji w krajach do których przyjeżdżają.
Determinantem przestępczości nie jest kolor skóry a sam fakt bycia imigrantem, bo przebywanie wśród ludzi o innej kulturze, którzy mają niekiedy poglądy prawicowe (czyt. rasistowskie) może wywoływać czasami irytacje a nawet agresje wśród przyjezdnych, dlatego istotne jest wprowadzanie odpowiednich ustaw mających na celu tępienie fanatycznych, bezmyślnych prawackich poglądów w społeczeństwie.
Rządy krajów europejskich powinny się wzorować na Szwecji i stwarzać dogodne warunki imigrantom (tj. miejsca pracy lub zasiłki, talony na żywność oraz dla mężczyzn talony na usługi seksualne).
Talony na usługi seksualne dla mężczyzn funkcjonują w Holandii - dzięki takim talonom wyeliminuje się całkowicie gwałty na rdzennych mieszkańcach.



George chcial ci cos powiedziec...

Cytat:

Chciałem zaprotestować przeciwko tchórzliwemu nastawieniu do powstania w Warszawie brytyjskiej prasy[...]. Generalnie zostało stworzone wrażenie, że Polacy zasługują na klęskę, nawet jeżeli robią dokładnie to, do czego nawołują ich alianckie rozgłośnie w ostatnich latach [...]. To jest moje przesłanie skierowane do lewicowych dziennikarzy i generalnie do całej inteligencji. Pamiętajcie, że każdy z was zapłaci za swoją nieszczerość i tchórzostwo. Nawet nie myślcie, że przez lata będziecie służalczo lizać buty sowieckiego reżimu i nagle znowu powrócicie do duchowej godności. Raz się sk***isz — k***ą zostaniesz

— George Orwell