18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

,,Co teraz zrobisz, bro..."

Macx83wwww • 2020-10-15, 02:33
Okradł taki sklep



Ścigany przez personel



:ok***a:

uzumw

2020-10-15, 06:06
A już miałem pisać wypie**alaj z tą gimbazą a tu takie miłe zaskoczenie

psarnack

2020-10-15, 07:18
uzumw napisał/a:

A już miałem pisać wypie**alaj z tą gimbazą a tu takie miłe zaskoczenie



Mile ? Przecież przeżył....

ra0mir

2020-10-15, 08:01
j***ny, giętki :)

mygyry

2020-10-15, 08:35
Tym nagraniem zasłużył sobie na te łachy :szydera:

Gienek86

2020-10-15, 09:13
Krzaczory uratowały tą czarną dupe

Kurde26

2020-10-15, 09:22
Twardy murzyn, nadawał by się na moje pole bawełny

bercisko

2020-10-15, 10:48
ra0mir napisał/a:

j***ny, giętki



Gętki bo brak kręgosłupa moralnego. Szkoda, że bush go uratował. Jak wisiał to widać było asfalt i liczyłem, że na nim się rozklapie.

ra0mir

2020-10-15, 10:56
bercisko napisał/a:

Gętki bo brak kręgosłupa moralnego. Szkoda, że bush go uratował. Jak wisiał to widać było asfalt i liczyłem, że na nim się rozklapie.



Jaka moralność? Ja w Polsce znam typów którzy chwalą się, że coś ukradli a nie kupili (na Pradze).
To jest kwestia wychowania a bardziej jak brak.

plastic

2020-10-15, 11:20
2 sekundy lotu....

h=½*g*t² / *2/g
t²=h/g
t²= 20m/10m/s²=2s² /: √

... to jakieś 20m wysokości

KebabRemover

2020-10-15, 13:34
Ale ten co nagrywa to też niezła ruda k***a. Ja rozumiem że murzyn i złodziej ale bez przesady zamiast go już wciągnąć to wyciąga telefon i nagrywa, powinni mu doj***ć za nieudzielenie pomocy bo widać było że miał dużo czasu na to. Zamiast tego, nagrywa jak prawie umarł typ czarny czy nie czarny za kradzież kawałka szmaty wartej 10 zł co chinol za wyprodukowanie tego dostaje 2 zł a pracdawca nagrywającego zgarnia 150 zł, a śmieć co nagrywa pracuje u niego za najniższą krajową, za nawet nie 0,001 % tego co jego pracodawca zarabia i zamiast mieć już wyj***ne "wezwałem policję i tyle, nie płacisz mi za ściganie złodziejów to sp***alaj" to nie dość że gania typa, potem nagrywa z przyjemnoscią jak za chwile zdechnie za kawałek szmaty, to jeszcze jak spada i jest prawdopodobnie ranny to ten zbiega na dół jak posłuszny pies a szef go poklepie potem po ramieniu i podziękuje za tak wielkie oddanie w ratowaniu firmy xD typa powinni wsadzić do pierdla za świadome nieudzielenie pomocy i nagrywanie jako okoliczność zwiększającą wyrok

ale to trzeba nie mieć szacunku do siebie robić jako kasjer i biegać po mieście za złodziejem xD płacisz mi k***o za sprzedawanie tego nie będę latał typów ganiac od tego jest policja, i żaden kodeks pracy nie nakaże kasjerowi biegać za przestępcami bo to może być niebezpieczne a piesek rudy z własnej chęci gania za złodziejem, jaka k***a uniżona wobec przełożonego jaki lizusek ja jebe xD

naziu

2020-10-15, 13:48
Nie zesral sie...

zonk1234

2020-10-15, 14:30
KebabRemover napisał/a:

Ale ten co nagrywa to też niezła ruda k***a. Ja rozumiem że murzyn i złodziej ale bez przesady zamiast go już wciągnąć to wyciąga telefon i nagrywa


Nagrywa żebyś miał co oglądać :)

KebabRemover napisał/a:

. Zamiast tego, nagrywa jak prawie umarł typ czarny czy nie czarny za kradzież kawałka szmaty wartej 10 zł



Złodziej to złodziej nie ważne jaką wartość ma dana rzecz, sam miałbym ubaw z nieporadności takiego złodziejaszka

Borys

2020-10-15, 15:00
zonk1234 napisał/a:

Nagrywa żebyś miał co oglądać
Złodziej to złodziej nie ważne jaką wartość ma dana rzecz, sam miałbym ubaw z nieporadności takiego złodziejaszka



Nie marnuj czasu na trolla