18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

co ten Biedroń?

nowynick • 2020-03-05, 12:10
Biedroń postanowił się pochwalić swoim mieszkaniem z partnerem. Na honorowym miejscu na lodówce morderca 70 mln Chińczyków i rzeźnik mordujący pedałów w obozach które dla nich zbudował...



cubekuba

2020-03-05, 15:38
'Mao tego', jeżeli ze swoimi postulatami udzielał się w państwa za czasów mao oraz guevary ( tak napisałem celowo z małej bo zbrodniarzy j***ć prądem ) to zapewne maluszek biedronek i jego ferajna, pierwsza do ostrzału lub jak mieliby farta obozy pracy gdzie umrą ze zmęczenia.

Nie to żebym życzył ale trzeba wziąć pod uwagę fakt, że komunizm i socjalizm niszczą społeczeństwa i z ludzi dość rozgarniętych potrafi zrobić przesiąkniętych nienawiścią do innych, którzy myślą od nich inaczej oraz są zdolni do tego, że bez mądrego wytłumaczenia przekreślają badania lub twierdzenia naukowe itd.

Dlatego główną zasadą jakiegokolwiek układu totalitarnego jest eliminacja inteligencji, a dzisiejszy "komunisto - socjaliści " nie podejdą do tego ich poprzednicy z okresu lat 20 do 70 bo są hoplofobami więc nie będą mieli siły podnieść coś co waży więcej od ajfona i potrafi w ułamku przekroczyć granice głośności kilku sprzętów dżej bi ela podłączonego do ich ajfonółw. W totalitaryzmie zawsze było mordowanie ludzi na wysoką skalę zaczynając od tych, którzy są dla totalitaryzmu największym zagrożeniem czyli ludzi mądrzy i ci którzy nie dadzą się manipulować. Teraz głównie młodzi ludzie są głupi, bo dają się omamić głupimi postulatami, obietnicami itd. Wszystko dla dobra czego lub kogo ? Najgorszą obelgą dla tych jełopów jest nazwać kogoś nazistą, faszystą a oni sami się cieszą jak nazywa się ich komunistami.

Ale jedno jest najważniejsze. Takiego "komunisty" nie powinien się bać żaden facet, kobieta ani żadne dziecko, bo dzisiejszy " komunista " będzie na ciebie darł ryj i co najwyżej cie wyzwie od faszysty i nagrają cie swoim rewolucyjnym ajfonem :)

bigsexy

2020-03-05, 15:41
Byku35 napisał/a:

Gdyby gwarantował że zamknie wszystkie kopalnie na Śląsku i dał pracę górnikom w np.Australii czy czuj tam wie gdzie oby jak najdalej od Polski to bym głosował na Biedronia
ciekawe jaki ma nik Biedroń na sadolu



Od starego też tak napleta łykałeś jak te info z TV ? Firmy obce potrafią wydobyć węgla w jeden miesiąc za 1.700.000 zł czystego zysku i to załoga licząca 35 osób ale państwowe kopalnie są nierentowne ? Szkoły, szpitale itp. też pozamykać bo nie rentowne ? Tu się trzeba za rząd wziąć a nie k***a szukać winy po ludziach.

Byku35

2020-03-05, 16:33
Up ty chyba że jaja robisz, każdy z was dostaje po 5 tyś. na rękę, A więc każdy górnik powinien miesięcznie wykopać po 10 ton, wiekszość z was nie kopie węgla, kopie węgiel jedynie garstka na ścianie, do tego opalać sztandarów kierowników nadsztygarow, A oni to dopiero kasę rozwijają, opalać utrzymanie kopalni, kopalnie węgla nie są w ogóle opłacalne to jest nie realne!!

nie wspomnę o tym smrodzie zimą

zamknąć to w p*zdu A robote załatwić krzykaczom jak najdalej,

Belweder

2020-03-05, 16:37
bigsexy napisał/a:

Od starego też tak napleta łykałeś jak te info z TV ? Firmy obce potrafią wydobyć węgla w jeden miesiąc za 1.700.000 zł czystego zysku i to załoga licząca 35 osób ale państwowe kopalnie są nierentowne ? Szkoły, szpitale itp. też pozamykać bo nie rentowne ? Tu się trzeba za rząd wziąć a nie k***a szukać winy po ludziach.



Jestem ze Śląska i bym z chęcią wyj***ł te kopalnie w p*zdu. W zimę smród, wszystko szare i upie**olone + kaszel a wiele osób choruje przez to. Dodatkowo liczmy jeszcze szkody górnicze, teren siada a domy się trzęsą i sobie pękają. Nie uwzględniając, że zawód górnika wybierają w 80% tępe dzidy, które jeszcze pie**olą ciągle, że im się więcej należy a już mają jakieś deputaty węglowe, 13,14 i inne gówna a zarobią niemało. Takim tokiem rozumowania to lekarze powinni dostawać darmowe leki, osoby pracujące w tartakach mieć przydział darmowego drewna a ci, którzy robią w automotive mieć zniżki na zakup auta. Jakoś takich rzeczy nie widać. W dodatku polska już dawno powinna przejść na inne źródła energii a nie ciągle ten j***ny węgiel. Niech prywatne firmy sobie korzystają z węgla, bo mają do tego odpowiednie warunki i sprzęt,a nie Janusze z piecem z epoki i jak taki ogień rozpali to w promilu kilometra jest dym.

adi_k0

2020-03-05, 17:12
Byku35 napisał/a:

ciekawe jaki ma nik Biedroń na sadolu



Loaloa.

edmund

2020-03-05, 17:30
nie mam nic do homoseksualistów, ale jeśli tacy afiszuja sie ze swoim genetycznym upośledzeniem, to są dla mnie zwykłymi pedałami

PieronJasnySzlag

2020-03-05, 17:34
Biedroń to nie tylko homoseksualista. To przedewszystkim komunista. A miejsce komunistów jest na drzewie - dyndających na wietrze.

M00nSpeLL

2020-03-05, 17:54
PieronJasnySzlag napisał/a:

Biedroń to nie tylko homoseksualista. To przedewszystkim komunista. A miejsce komunistów jest na drzewie - dyndających na wietrze.



Przecież Biedroń to zwykły liberał
XD

Nazwywanie go komunistą jest dla mnie obraźliwe.

donkapusta

2020-03-05, 20:05
Przyszły prezydent i pierwsza dama.

PhantomMask

2020-03-05, 22:11
Byku35 napisał/a:

Gdyby gwarantował że zamknie wszystkie kopalnie na Śląsku i dał pracę górnikom w np.Australii czy czuj tam wie gdzie oby jak najdalej od Polski to bym głosował na Biedronia
ciekawe jaki ma nik Biedroń na sadolu



Poligon....

:roll:

abadon

2020-03-05, 22:26
Na kwejku widziałem to na jesieni ubiegłego roku. Sadistic się sp***olił.

dżonyłojlker

2020-03-06, 00:01
radek225 napisał/a:

Przyjrzyj się dobrze swoimi czułkami, jak to Testoviron mówił na oczy u polaków



Czujkami Panie Radzio, czujkami.

MrFalken

2020-03-06, 08:41
Tak napiszę: to zdjęcie i ta lodówka to prowokacja, a wy się na nią łapiecie jak małe ciule z gimbazy. Gościu wkleił tam wszystko co możliwe, żeby każdy tępak znalazł coś, do czego może się przyj***ć, każdy myślący znalazł coś, z czym się utożsamia, a każdy kto ma to w ... (eeeh na pewno nie w dupie), widzi z daleka, że to lodówka z jajem i komentowanie jej poważne jest wyrazem ciemnoty. Wychodzi na to, że pedał (na pewno nie głupi), was wych*jał i miotacie się jak baby pod kościołem nad obrazkiem z bozią i tęczą.
Sorry, ale takie pedaluchy jak Biedroń akurat, w niczym nie przeszkadzają nikomu i ich nienormalność jest normalniejsza i zdecydowanie mniej szkodliwa, niż normalność większości "normalnych". Nie widziałem, żeby z pindolem po mieście latał na wierzchu i klamrami na sutach, walił swojemu chłopakowi kapucyna na jutubie, czy darł się, że w przedszkolach trzeba zrobić gejklasy. Ale może łatwo mi tak pisać, bo mam do Słupska daleko i czegoś nie widziałem...

poligon6

2020-03-06, 09:29
MrFalken napisał/a:

Tak napiszę: to zdjęcie i ta lodówka to prowokacja, a wy się na nią łapiecie jak małe ciule z gimbazy. Gościu wkleił tam wszystko co możliwe, żeby każdy tępak znalazł coś, do czego może się przyj***ć, każdy myślący znalazł coś, z czym się utożsamia, a każdy kto ma to w ... (eeeh na pewno nie w dupie), widzi z daleka, że to lodówka z jajem i komentowanie jej poważne jest wyrazem ciemnoty. Wychodzi na to, że pedał (na pewno nie głupi), was wych*jał i miotacie się jak baby pod kościołem nad obrazkiem z bozią i tęczą.
Sorry, ale takie pedaluchy jak Biedroń akurat, w niczym nie przeszkadzają nikomu i ich nienormalność jest normalniejsza i zdecydowanie mniej szkodliwa, niż normalność większości "normalnych". Nie widziałem, żeby z pindolem po mieście latał na wierzchu i klamrami na sutach, walił swojemu chłopakowi kapucyna na jutubie, czy darł się, że w przedszkolach trzeba zrobić gejklasy. Ale może łatwo mi tak pisać, bo mam do Słupska daleko i czegoś nie widziałem...



Po co fantazjujesz, na TT pisał że to tylko kolekcja magnesów a ty tu jakis elaborat z dupy prawisz.

I co do przeszkadzania to chce by pedały adoptowały dzieci, niech wiec spada.

omgłomatkobosko

2020-03-06, 09:39
Gdyby wygrał wybory, to mielibyśmy jedynego w świecie pierwszego dama :-D