18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

co ten Biedroń?

nowynick • 2020-03-05, 12:10
Biedroń postanowił się pochwalić swoim mieszkaniem z partnerem. Na honorowym miejscu na lodówce morderca 70 mln Chińczyków i rzeźnik mordujący pedałów w obozach które dla nich zbudował...



radek225

2020-03-05, 13:28
k***icycek napisał/a:

"Murzyn jest leniwy i opieszały, wydaje wszystkie swoje pieniądze na głupstwa i alkohol, podczas gdy Europejczyk jest inteligentny i patrzy naprzód."
Ernesto "Che" Guevara
Czyli jednak mam z Panem Robertem wspólne poglądy. Kto by pomyślał.



"Wybitni latynoscy rewolucjoniści odegrali niechlubną rolę w prześladowaniu mniejszości seksualnych
Jak się ob­li­cza, w pierw­szej de­ka­dzie po re­wo­lu­cji na Ku­bie zo­sta­ło wy­pę­dzo­nych z kra­ju po­nad 10 ty­się­cy ho­mo­sek­su­ali­stów i przed­sta­wi­cie­li in­nych mniej­szo­ści sek­su­al­nych – powiedział „Rz" Lu­iz Mott, za­ło­ży­ciel bra­zy­lij­skiej or­ga­ni­za­cji Gru­po Gay da Ba­hia i pro­fe­sor an­tro­po­lo­gii na Uni­wer­sy­te­cie Fe­de­ral­nym Sta­nu Ba­hia. – W mi­nionej dekadzie na­to­miast po­li­cja prze­śla­do­wa­ła na wy­spie co naj­mniej 7 ty­się­cy ho­mo­sek­su­ali­stów. Tyl­ko w 2010 ro­ku zo­sta­ło za­trzy­ma­nych 700 osób – twier­dzi nasz roz­mów­ca, po­wo­łu­jąc się na da­ne dzia­ła­czy ku­bań­skich.

HOMOFOB CHE
O ile el Co­man­dan­te przy­znał się do prze­śla­do­wa­nia mniej­szo­ści płcio­wych, o ty­le ho­mo­sek­su­ali­ści nie do­cze­ka­li się ta­kiej skru­chy ze stro­ny nie­ży­ją­ce­go od daw­na Er­ne­sto Gu­eva­ry. Che zna­ny był z ho­mo­fo­bicz­nych wy­stą­pień. Kie­dy – jak przy­po­mi­na pro­fe­sor Mott – w bi­b­lio­te­ce am­ba­sa­dy Ku­by w Al­gie­rze zna­lazł książ­kę, któ­rej au­to­rem był Virgílio Pi­ñe­ra, zna­ny ku­bań­ski po­eta i tłu­macz (m.in. Gom­bro­wi­cza), ci­snął nią o ścia­nę i wy­krzyk­nął: Jak mo­że­cie trzy­mać w na­szej am­ba­sa­dzie dzie­ło ja­kie­jś cio­ty!
Wie­le wska­zu­je, że z po­dob­ną po­gar­dą od­no­sił się do ho­mo­sek­su­ali­stów in­ny wiel­ki re­wo­lu­cjo­ni­sta la­ty­no­ski, Sa­lva­dor Al­len­de, pre­zy­dent Chi­le, bli­ski to­wa­rzysz Fi­de­la oraz Che. Jak w 2005 ro­ku ujaw­nił profesor Vic­tor Fa­rias, chi­lij­ski fi­lo­zof i hi­sto­ryk, Al­len­de, z wy­kształ­ce­nia le­karz, był wy­znaw­cą po­glą­du, że ho­mo­sek­su­alizm to prze­stęp­stwo. Chciał „le­czyć" ho­mo­sek­su­ali­stów, za­szy­wa­jąc im w żo­łąd­kach skraw­ki ją­der."



poligon6 napisał/a:

Proktologa baranie.



To chyba ty wraz ze swoim chłopakiem, z którym dręczysz zwierzęta

głest

2020-03-05, 13:34
radek225 napisał/a:

"Wybitni latynoscy rewolucjoniści odegrali niechlubną rolę w prześladowaniu mniejszości seksualnych
Jak się ob­li­cza, w pierw­szej de­ka­dzie po re­wo­lu­cji na Ku­bie zo­sta­ło wy­pę­dzo­nych z kra­ju po­nad 10 ty­się­cy ho­mo­sek­su­ali­stów i przed­sta­wi­cie­li in­nych mniej­szo­ści sek­su­al­nych – powiedział „Rz" Lu­iz Mott, za­ło­ży­ciel bra­zy­lij­skiej or­ga­ni­za­cji Gru­po Gay da Ba­hia i pro­fe­sor an­tro­po­lo­gii na Uni­wer­sy­te­cie Fe­de­ral­nym Sta­nu Ba­hia. – W mi­nionej dekadzie na­to­miast po­li­cja prze­śla­do­wa­ła na wy­spie co naj­mniej 7 ty­się­cy ho­mo­sek­su­ali­stów. Tyl­ko w 2010 ro­ku zo­sta­ło za­trzy­ma­nych 700 osób – twier­dzi nasz roz­mów­ca, po­wo­łu­jąc się na da­ne dzia­ła­czy ku­bań­skich.
HOMOFOB CHE
O ile el Co­man­dan­te przy­znał się do prze­śla­do­wa­nia mniej­szo­ści płcio­wych, o ty­le ho­mo­sek­su­ali­ści nie do­cze­ka­li się ta­kiej skru­chy ze stro­ny nie­ży­ją­ce­go od daw­na Er­ne­sto Gu­eva­ry. Che zna­ny był z ho­mo­fo­bicz­nych wy­stą­pień. Kie­dy – jak przy­po­mi­na pro­fe­sor Mott – w bi­b­lio­te­ce am­ba­sa­dy Ku­by w Al­gie­rze zna­lazł książ­kę, któ­rej au­to­rem był Virgílio Pi­ñe­ra, zna­ny ku­bań­ski po­eta i tłu­macz (m.in. Gom­bro­wi­cza), ci­snął nią o ścia­nę i wy­krzyk­nął: Jak mo­że­cie trzy­mać w na­szej am­ba­sa­dzie dzie­ło ja­kie­jś cio­ty!
Wie­le wska­zu­je, że z po­dob­ną po­gar­dą od­no­sił się do ho­mo­sek­su­ali­stów in­ny wiel­ki re­wo­lu­cjo­ni­sta la­ty­no­ski, Sa­lva­dor Al­len­de, pre­zy­dent Chi­le, bli­ski to­wa­rzysz Fi­de­la oraz Che. Jak w 2005 ro­ku ujaw­nił profesor Vic­tor Fa­rias, chi­lij­ski fi­lo­zof i hi­sto­ryk, Al­len­de, z wy­kształ­ce­nia le­karz, był wy­znaw­cą po­glą­du, że ho­mo­sek­su­alizm to prze­stęp­stwo. Chciał „le­czyć" ho­mo­sek­su­ali­stów, za­szy­wa­jąc im w żo­łąd­kach skraw­ki ją­der."
To chyba ty wraz ze swoim chłopakiem, z którym dręczysz zwierzęta



Toś, k***a, taki elaborat odpie**olił w dwie minuty?! :shock:

Piszesz jak zawodowa asystentka prezesa Glapińskiego...

:mrgreen:

andrzejrobert75

2020-03-05, 13:40
radek225 napisał/a:

Gastrologa, pacanie jeden.



Proktologa?

Koolka

2020-03-05, 13:44
mamy bezpośrednie źródło tego zdjęcia? poza jakimiś super expressami i innymi szmatławcami? nie widzę go na socialach Biedronia i teraz nie wiem czy to fake czy kolo ma jednak zaburzenia postrzegania rzeczywistości.

nowynick

2020-03-05, 13:54
Koolka napisał/a:

mamy bezpośrednie źródło tego zdjęcia? poza jakimiś super expressami i innymi szmatławcami? nie widzę go na socialach Biedronia i teraz nie wiem czy to fake czy kolo ma jednak zaburzenia postrzegania rzeczywistości.



Może i plotek to średnie źródło, ale nikomu innemu nie chciało się pisać artykułu ze zdjęciami Biedronia i jego chłopaka (5te zdjęcie w artykule)
https://www.plotek.pl/plotek/56,79592,24761061,robert-biedron-i-jego-partner-pochwalili-sie-jak-mieszkaja.html

JesusDread

2020-03-05, 13:55
a po prawiej stronie od niego Che i Mao

radek225

2020-03-05, 14:02
poligon6 napisał/a:

Proktologa baranie.




andrzejrobert75 napisał/a:

Proktologa?



To ty z poligonem, bo tak po analnej nocy żeście sobie zwieracze poobcierali ku*asami, że teraz wysrać się nie możecie, tak was szczypie.

M00nSpeLL

2020-03-05, 14:02
Po pierwsze: To jest reprodukcja pracy Andiego Warhola, ale rozumiem, że jako prostak możesz tego nie wiedzieć.

Po drugie: Wszystkie ofiary chińskiej wojny domowej to jakieś 10 milionów osób i akurat Mao miał z nimi najmniej wspólnego, bo przez większość jej trwania nic nie miał do gadania. Wielki krok w przód był oczywiście błędem, ale zginęło w nim 15-30 mln ludzi, czyli tyle, co w typowej chińskiej klęsce głodu z tamtego okresu. Skąd wy k***a bierzecie to 70 milionów? XD

radek225

2020-03-05, 14:11
głest napisał/a:

Toś, k***a, taki elaborat odpie**olił w dwie minuty?!
Piszesz jak zawodowa asystentka prezesa Glapińskiego...



Przyjrzyj się dobrze swoimi czułkami, jak to Testoviron mówił na oczy u polaków, i zobacz co jest na początku i na końcu tego elaboratu.

M00nSpeLL napisał/a:

Po pierwsze: To jest reprodukcja pracy Andiego Warhola, ale rozumiem, że jako prostak możesz tego nie wiedzieć.
Po drugie: Wszystkie ofiary chińskiej wojny domowej to jakieś 10 milionów osób i akurat Mao miał z nimi najmniej wspólnego, bo przez większość jej trwania nic nie miał do gadania. Wielki krok w przód był oczywiście błędem, ale zginęło w nim 15-30 mln ludzi, czyli tyle, co w typowej chińskiej klęsce głodu z tamtego okresu. Skąd wy k***a bierzecie to 70 milionów? XD



kij mnie obchodzi, czyja to reprodukcja - Warhorla, Beksińskiego, czy Kossaka. Przedstawia ona zbrodniarza, który za swoje zbrodnie zapłacił śmiercią. Niech mu piekło lekkie będzie.

M00nSpeLL

2020-03-05, 14:19
radek225 napisał/a:

Przyjrzyj się dobrze swoimi czułkami, jak to Testoviron mówił na oczy u polaków, i zobacz co jest na początku i na końcu tego elaboratu.
kij mnie obchodzi, czyja to reprodukcja - Warhorla, Beksińskiego, czy Kossaka. Przedstawia ona zbrodniarza, który za swoje zbrodnie zapłacił śmiercią. Niech mu piekło lekkie będzie.



No to masz prostackie podejście do kultury. To jest przecież obraz, którym Mao wyśmiewa XD

To pop art, pop kultura.

głest

2020-03-05, 14:34
@M00nSpeLL

Tradycyjna dysputa na sadolu... i nie tylko... :roll:



@radek225

No i ch*j bombki strzelił... znów znów w okularach do czytania siedzę przy komputerze.

Rób wpisy większą czcionką gdy odpowiadasz na moje posty albo dalej będę cię wk***iał :mrgreen:

IgorMarduk

2020-03-05, 14:40
Mowa oczywiście o Janie Pawle II

jessjess

2020-03-05, 15:06
Pies j***ł magnesy na lodówce, obczajcie jakie ma drzwi do mieszkania



:lol:

freaky

2020-03-05, 15:11
Jak ołtarzyk u Bolka: obok Papieża JPII wisi sobie socjalista i kolaborant Piłsudski.

zwierzak30

2020-03-05, 15:14
To mnie bardziej zastanawia.
To chyba nie lodówka a szalet miejski. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: