18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co tam kurwa mięso, magia zidiocenia idzie dalej

Halman • 2019-12-15, 07:27


Mleko dla szczurząt pochodzi od szczurzej mamy, mleko dla żyrafiąt pochodzi od żyrafiej mamy, mleko dla szczeniąt pochodzi od psiej mamy, a mleko dla cieląt pochodzi od.... hej, poczekaj chwilę, tutaj mamy ogromny problem.
Mlekopijcy nieustannie opierają się na terminie „naturalne”, gdy uzasadniają swoje ponoć „zdrowe” picie zwierzęcego mleka. Tak naprawdę wszyscy oni są jedynie ogłupieni groźną nabiałową propagandą.
Ciężko jest zrozumieć dlaczego wydawałoby się inteligentni, myślacy i dobrzy ludzie w dalszym ciągu gnebią i wykorzystują niewinne istoty po to by konsumować ich osobiste intymne wydzieliny?
Dlaczego nie spojrzą na wegan, którzy są dowodem na to, że można życ czystym zdrowym życiem bez okradania matek innych gatunków z pokarmu przeznaczonego dla ich własnych dzieci?
***
Dla zdrowia, dla Planety, dla zwierząt- przejdź na weganizm





Brzmi to jak jakiś ch*jowy żart małoletniego trola ale nie jest...
tekst i zdjecie pochodzi z FB grupy "wyzwolenie zwierząt",
kto nie wierzy niech sobie poszuka takiej grupy i sobie sprawdzi.

freaky

2019-12-15, 07:32
Skojarzyło mi się to z dowcipem Korwina we wczorajszym programie "skandaliści":

Po czym poznać, że wjechało się do Holandii?
Krowy są ładniejsze od kobiet.

mygyry

2019-12-15, 08:14
Spurek dołączyła czy Założyła?

BanujNasNieMichalka

2019-12-15, 08:23
pie**oli się w dupachz z dobrobytu. Za długi czas pokój na świecie, już widzę jak wpie**alaja trawę jak by z tydzień nie mieli dostępu do 5 kg pomidorów dziennie.

Co to k***a za mówienie komuś na co ma przejść. Lubię mięso i produkty zwierzęce to sobie zajadam udko kurczaka i przepijam to jeszcze ciepłym mlekiem z cyca krowy i nikomu nie narzucam że też ma to jeść. Nie chcesz to nie zryj, ja nie chcę wpie**alac samej zieleniny i wpie**alac nie będę. A teraz jadę kupić żywego karpia i wpie**ole go do reklamówki bez wody, zrobię zdjęcie i wrzucę na pejunia jakieś organizacji typu "wolność karpia to nasza wolność" niech się k***y gotują.

Je...........ik

2019-12-15, 08:41
Rannhide napisał/a:

pie**oli się w dupachz z dobrobytu. Za długi czas pokój na świecie, już widzę jak wpie**alaja trawę jak by z tydzień nie mieli dostępu do 5 kg pomidorów dziennie.
Co to k***a za mówienie komuś na co ma przejść. Lubię mięso i produkty zwierzęce to sobie zajadam udko kurczaka i przepijam to jeszcze ciepłym mlekiem z cyca krowy i nikomu nie narzucam że też ma to jeść. Nie chcesz to nie zryj, ja nie chcę wpie**alac samej zieleniny i wpie**alac nie będę. A teraz jadę kupić żywego karpia i wpie**ole go do reklamówki bez wody, zrobię zdjęcie i wrzucę na pejunia jakieś organizacji typu "wolność karpia to nasza wolność" niech się k***y gotują.



Nie sraj ogniem, to jest takie marginalne zidiocienie i debilizm ze nie ma sie czym przejmowac. Szkoda. Czasu

mygyry

2019-12-15, 09:15
muflonpl napisał/a:

Nie sraj ogniem, to jest takie marginalne zidiocienie i debilizm ze nie ma sie czym przejmowac. Szkoda. Czasu



Tak ci się tylko wydaje

Wełzew

2019-12-15, 09:32
Jak ostatnio widziałem przypadkiem dzień dobry TWN to myślałem ,że pie**olnę tam to jest propaganda jak sk***ysyn...
Dziękuje sadistic ,że jesteście ze mną.

Tulkas

2019-12-15, 09:48
Pij mleko nie posyłaj krów na BEZROBOCIE!!!

JohnMadafaka

2019-12-15, 10:14
Podobno dla dzieci dużo lepsze jest ludzkie, bo człowiek potrzebuje więcej węglowodanów do rozwoju mózgu, niż białka do szybkiego przyrostu masy ciała jak u cielaka. To swoją drogą.

Ten kto tworzy takie teksty nie pił mleka od cielnej krowy. Jest ono po prostu ch*jowe - gorzkie. Więc jak można odbierać pokarm, jak krowa, gdy ma dobre mleko nie ma potomstwa?

r061071

2019-12-15, 10:20
tylko patrzeć jak zabronią r*chania kóz to się podniesie larum

poligon6

2019-12-15, 10:24
Śmichy chichy z wegan, a pamietajmy że zboczeńcy z LPGT też byli uwazani za niegroźnych dziwaków a teraz r*chają dzieci i indokrtynuja je w szkołach.

Wiec nie zdziwcie się za jak za kilkanaście lat będziecie wpie**alać trawe.

~Velture

2019-12-15, 11:06
Niesamowite jest, że minimalna krajowa wynosi ok 1600zł na rękę i ktoś bez żadnych kwalifikacji, beż jakiejkolwiek wiedzy czy wykształcenia może w ciągu miesiąca w najprostszej pracy zarobić wystarczającą ilość pieniędzy aby kupić sobie komputer, zapłacić za internet i pie**olić się w wolnym czasie na fejsiku w jakieś protesty albo manifestacje ch*j wie czego i ch*j wie po co a później zyskiwać poklask takich samych przegrywów jak on co też są w stanie kupić sobie urządzenie elektroniczne oraz zapłacić za internet w którym organizują się w te popie**olone grupy.

No ale z zasiłku dla bezrobotnych też może wystarczyć na to, jak widzimy po tych wszystkich popie**oleńcach co latają po ulicach świecąc gołymi dupami za tolerancję albo inne czarne środy czy cokolwiek innego.

xiro

2019-12-15, 11:06
po 1sze


po 2gie

drukarka666

2019-12-15, 13:01
Niesamowite to jest k***a, że większość użytkowników tego portalu pie**oli starą rudokitego, a także jego zdanie na jakikolwiek temat. Natomiast on robi z tego temat do niedzielnego obiadu. Gdyby ch*j mógł to by pływał z Thunberg, żeby się pokazać. ale nie potrafi zrozumieć, że jest zwykłym śmieciem, którym większość gardzi. Nawet Greta. Coś jak bohater tekstów piosenek Kukiego. Z całkowitym brakiem szacunku, opal se ten rudy łeb i odziej się w beczkę jak Diogenes, matole.