18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Co ta miłość robi z ludźmi?

Anosa20 • 2021-11-07, 09:00
W ukraińskim Kamenskoje kłótnia pary doprowadziła do śmierci kobiety.

Para pokłóciła się podczas spaceru. Kobieta pod wpływem chwili położyła się na drodze, gdzie kilka sekund później została potrącona przez przejeżdżający samochód.



baronturbina

2021-11-07, 09:05
Przynajmniej już nie będzie wk***iała kolesia i nie będą się kłócić.

Halman

2021-11-07, 09:12
Anosa20 napisał/a:

Kobieta pod wpływem chwili położyła się na drodze.


szpary tez popuszczają pod wpływem chwili... kobiety... :szydera:

baronturbina

2021-11-07, 09:46
Halman napisał/a:

szpary tez popuszczają pod wpływem chwili... kobiety...


A potem za +|- 9miesiecy niszczą komuś życie. Ale nieeeeee aborcja to grzech i dajmy ludziom „twwenty fajf tu lajf”.

Anosa20

2021-11-07, 10:09
korkyspolsky napisał/a:

ch*ja widać



Ale nikt ci nie każe patrzeć sobie w majtki.

baronturbina

2021-11-07, 10:11
Anosa20 napisał/a:

Ale nikt ci nie każe patrzeć sobie w majtki.


Albo nikt mu nie każe patrzeć w lustro hahaha

marcino_zly

2021-11-07, 12:15
Ach*jwamdotego napisał/a:

Kij w oko tym ukraińskim świnia



A tobie w dupsko

:-)

Achujwamdotego

2021-11-07, 15:03
Uuu ktoś ma tu świnskie korzenie lub jego matka jest Ukrainką zarabiająca przy ekspresówce hmmm
marcino_zly napisał/a:

A tobie w dupsko





:lol:

picolo

2021-11-07, 20:06
Widziałem taką akcje na własne oczy. Przed moim domem na ulicy położył się gościu bo pokłócił się z panienką, z którą szedł. Akurat byłem przy oknie bo byli dość głośni i chciałem zerknąć co to za wrzaski. Chwilę patrzę jak leży, otwieram okno i chcę na niego krzyknąć żeby zszedł z jezdni. Nabieram powietrze w płuca i w tym momencie słyszę jak zapie**ala coś z lewej strony...nie zdążyłem już krzyknąć. Kiero w ostatnim momencie ominął tego pajaca, jego nogi odbiły się od zderzaka bo było słychać. Ominął też na centymetry pierwsze drzewo i szczęśliwie zaj***ł w drugie. Z auta harmonijka, o dziwo nikomu nic się nie stało. A kierowca? Oczywiście naj***ny i tu był jego peszek. Pamiętam, że przyniosłem pasażerce krzesło i wodę bo ledwo na nogach stała z wrażenia i łom, żeby otworzyć maskę i odczepić aku. Od tej Pani dostałem żółtą kawę Tchibo po tygodniu od tej akcji.