18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co się stanie na ziemi jak zniknie ludzkość

malyszkielce • 2016-05-31, 16:21
Fajny film pokazujący co by się wydarzyło gdyby nagle zniknęli ludzie. Mało sadystyczny ale przyjemny dla oka :) :ok:

Perhydrol

2016-05-31, 22:00
TB303 napisał/a:

Wyobrażacie sobie ludzie, co by było, gdyby biali i azjaci całkowicie zniknęli, i zostaliby tylko czarni i reszta?
Zadanie domowe dla sadoli: Niech ktoś sobie to wyobrazi i opisze :krejzi:


Jeśli chodzi o czarnych - połowa zostanie pożarta przez inne dzikie zwierzęta, 1/4 umrze z głodu z powodu braku kfc, kolejna 1/4 umrze w lepiankach z powodu braku dostaw wody z cywilizowanych krajów. Cyganie umrą z powodu niedoboru świńskich ozorów, a reszta zostanie wymordowana przez muslimów, którzy na końcu wymordują sami siebie w imię allaha.

RadzioC

2016-05-31, 22:31
Bardzo szybko wszystko wróciło by do normy.

Toolpa

2016-05-31, 22:50
TB303 napisał/a:

Wyobrażacie sobie ludzie, co by było, gdyby biali i azjaci całkowicie zniknęli, i zostaliby tylko czarni i reszta?
Zadanie domowe dla sadoli: Niech ktoś sobie to wyobrazi i opisze :krejzi:



W roku 1968 powstał taki film... "Planeta Małp" się nazywał ;)

Erato.

2016-05-31, 22:52
Ale film kaszana. Nie dam temu czemuś piwa.

ellsworth

2016-05-31, 22:52
Bezczelnie zerżnięte z "Life After People"

Techron

2016-05-31, 23:15
Wyłączyłem po pół minuty, jak kolo zaczął pie**olić o elektrowniach. Nie, nie zrobiłoby się ciemno w kilka godzin "po ludziach". Elektrownie - w zależności od ich zaawansowania, automatyzacji i warunków pogodowo-środowiskowych - chodziłyby sprawnie nawet przez parę lat.

samon

2016-05-31, 23:17
@DrAres
"A tak z innej beczki, może wiecie skąd taki wysyp tych idiotów od płaskiej ziemi? Są chyba w każdym możliwym temacie o kosmosie w internetach i pie**olą te swoje dyrdymałki, że spisek zawiązał już Magellan. "

Testują ludzi czy już zidiocieli wystarczoająco żeby pozamykać ich w klatkach :)

Czemu akurat na płaską Ziemię zwróciłeś uwagę? Tyle jest kretyństw więc płaska Ziemia niczym specjalnym się nie wyróżnia. Bogu zaglądający ludziom pod kołdry (w trzech osobach), wojny o pokój, wolność i demokrację, politycy itp.
A w ogóle, to z tą płaską Ziemią to jest jakaś grubsza akcja. Od kilku lat napierniczają w necie profesjonalnie zrobionymi filmamii czy artykułami w sekciarskich grupach. Widać rozmach kosztujący naprawdę grubą kasę, a taki rozmach to tylko u jechowych widziałem i allachakbarów.

parolpl

2016-06-01, 00:20
Myśle, że w walce o pożywienie, ciapaci i murzyny nie mieliby dużych szans, i wyginęliby szybciej niż małe psy.

dmnkzl

2016-06-01, 09:32
To statua wolności jest ze stali i z betonu? Zawsze myślałem że to posąg wykuty w skale :(

dashadow

2016-06-01, 14:23
ostatnim zdaniem mnie wk***ił. save the planet k***a. najpierw pie**oli, że zwierzęta odzyskają swoje zabranie przez nas tereny, że planeta sobie bez nas poradzi, ale na koniec KONIECZNIE MUSI BYĆ PEDALSKIE CHRONIENIE PLANETY - coś w stylu wprowadzania demokracji na siłę chyba...

Zawulon

2016-06-01, 15:10
sir_Alex napisał/a:

brakuje jak zachowają sie murzyni i ciapaci



Na końcu masz wyraźnie powiedziane, że po 300 milionach lat staną się inteligentni i nawet nie zorientują się, że wcześniej była jakaś cywilizacja

defcon1

2016-06-01, 15:23
pie**olenie z tymi satelitami, jak już coś krąży na orbicie to będzie krążyć zawsze, dopóki oczywiście w coś nie jebnie ale to mało prawdopodobne przy odległościach nawet na niskiej orbicie okołoziemskiej - nie ma żadnych sił które by to ściągnęły w dół (tak samo jak Księżyc niby "spada' ciągle na Ziemię, ale nie spada dosłownie :D )

marcind93

2016-06-01, 16:19
to co? spadamy?

Kahkeshan

2016-06-02, 11:13
Polemon napisał/a:

Po tym jak krowy zdechły na łące mój mózg się zesrał.



Niedojona krowa... zdycha! One nie zdechną z głodu, tylko z "przepełnienia", że tak to ujmę.