18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co się stanie kiedy spłuczesz Palenie

Br...........r1 • 2020-02-14, 11:58
Co się wydarzy po spłukaniu towaru




poligon6

2020-02-14, 12:41
Po pierwsze to jakas zasuszona komosa, zioło nie jest takie sypkie, chyba ze gdzies jakiejs samosieji nazbierał i ch*jowo ususzył.

Po drugie zrobił dobrze, zioło zniszczyło zyciu wielu osobom. Lepiiej sobie wieczorem walnać 200 gram owocowej nalewki 35%, niz palic to gówno które ryje beret.

BrunerOvned

2020-02-14, 12:44
poligon6 napisał/a:

Po pierwsze to jakas zasuszona komosa, zioło nie jest takie sypkie, chyba ze gdzies jakiejs samosieji nazbierał i ch*jowo ususzył.
Po drugie zrobił dobrze, zioło zniszczyło zyciu wielu osobom. Lepiiej sobie wieczorem walnać 200 gram owocowej nalewki 35%, niz palic to gówno które ryje beret.



Nalewka 35%? Chyba z psa...

poligon6

2020-02-14, 12:57
BrunerOvned napisał/a:

Nalewka 35%? Chyba z psa...



Zwykła wisniówka ze sklepu, jak ktos nie potrafi zrobic własnej 60-70%. Zdrowsze niz cpanie marychy gdzie wypalisz lufe i siedzisz otumaniony.

wilkoala

2020-02-14, 13:27
poligon6 napisał/a:

Po drugie zrobił dobrze, zioło zniszczyło zyciu wielu osobom. Lepiiej sobie wieczorem walnać 200 gram owocowej nalewki 35%, niz palic to gówno które ryje beret.




poligon6 napisał/a:

Zwykła wisniówka ze sklepu, jak ktos nie potrafi zrobic własnej 60-70%. Zdrowsze niz cpanie marychy gdzie wypalisz lufe i siedzisz otumaniony.



Te twoje dwie wypowiedzi świetnie określają jakim jesteś typem człowieka.
Myślałem że jesteś trolem, a wychodzi na to że zjebem alkoholikiem.
Pewnie codziennie po pracy męczysz bułę kierowcy służbowego Transita, żeby stanął pod sklepem bo chcesz kupić 200 lubelskiej.
Znam ja takich jak wy hipokrytów, co walą wódę i mlaszczą jaka smaczniutka, ale gdy usłyszą hasło marihuaen to dostają spazmów oburzenia żeby w ten sposób usprawiedliwić przed samym sobą swój własny problem z alkoholem.
Bo przecież "inni mają jeszcze gorzej" jak śpiewał kazik.


~DMT

2020-02-14, 13:32
To nie zioło, tak samo filmik poniżej to nie koks... Tak, jestem ekspertem. 8-)

Tom9310

2020-02-14, 13:56
wilkoala napisał/a:

Te twoje dwie wypowiedzi świetnie określają jakim jesteś typem człowieka.
Myślałem że jesteś trolem, a wychodzi na to że zjebem alkoholikiem.
Pewnie codziennie po pracy męczysz bułę kierowcy służbowego Transita, żeby stanął pod sklepem bo chcesz kupić 200 lubelskiej.
Znam ja takich jak wy hipokrytów, co walą wódę i mlaszczą jaka smaczniutka, ale gdy usłyszą hasło marihuaen to dostają spazmów oburzenia żeby w ten sposób usprawiedliwić przed samym sobą swój własny problem z alkoholem.
Bo przecież "inni mają jeszcze gorzej" jak śpiewał kazik.



A ja powiem tak: Ci co uważają że zielsko jest ok są z Koalicji Obywatelskiej(To by się zgadzało, tolerancja, miłość inaczej - LGBTRTVAGD, edukacja seksualna(m. in tolerancja dwóch panów) w szkołach podstawowych, bub, humor, Wołoszczyzna, kolorowa i multikulturowa Europa i wiele innych wykolejeń) a ci co alkohol z PiS-u(Ciemnogrody, tradycje rodzinne, zwiększanie płac minimalnych, 500+, 13-stki, minimalne bezrobocie, zwalczanie korupcji sędziów) To moje zdanie a jak komuś się nie podoba to albo jest za Konfederacją, albo jest bezstronny albo Pal mu w dupę do nabicia(bo ch*j byłby przyjemnością) bo jest za KO ;-)

poligon6

2020-02-14, 14:38
wilkoala napisał/a:

Te twoje dwie wypowiedzi świetnie określają jakim jesteś typem człowieka.
Myślałem że jesteś trolem, a wychodzi na to że zjebem alkoholikiem.
Pewnie codziennie po pracy męczysz bułę kierowcy służbowego Transita, żeby stanął pod sklepem bo chcesz kupić 200 lubelskiej.
Znam ja takich jak wy hipokrytów, co walą wódę i mlaszczą jaka smaczniutka, ale gdy usłyszą hasło marihuaen to dostają spazmów oburzenia żeby w ten sposób usprawiedliwić przed samym sobą swój własny problem z alkoholem.
Bo przecież "inni mają jeszcze gorzej" jak śpiewał kazik.



To ze jak ci zaproponuje by kolega zapiał cie w dupę zamiast masz r*chać zwłoki, nie czyni ze mnie pederasty. Po prostu doradzam mniejsze zło.

VanAhamoth

2020-02-14, 14:58
Tom9310 napisał/a:

A ja powiem tak: Ci co uważają że zielsko jest ok są z Koalicji Obywatelskiej(To by się zgadzało, tolerancja, miłość inaczej - LGBTRTVAGD, edukacja seksualna(m. in tolerancja dwóch panów) w szkołach podstawowych, bub, humor, Wołoszczyzna, kolorowa i multikulturowa Europa i wiele innych wykolejeń) a ci co alkohol z PiS-u(Ciemnogrody, tradycje rodzinne, zwiększanie płac minimalnych, 500+, 13-stki, minimalne bezrobocie, zwalczanie korupcji sędziów) To moje zdanie a jak komuś się nie podoba to albo jest za Konfederacją, albo jest bezstronny albo Pal mu w dupę do nabicia(bo ch*j byłby przyjemnością) bo jest za KO



No ja pie**ole...zestawienie godne typowego pisowskiego wykolejeńca, patusa bez szkoły, pracy...no ogólnie takiego zera życiowego.

Nie mam argumentu to wcisnę politykę :|

wilkoala

2020-02-14, 15:08
poligon6 napisał/a:

Po drugie zrobił dobrze, zioło zniszczyło zyciu wielu osobom. Lepiiej sobie wieczorem walnać 200 gram owocowej nalewki 35%, niz palic to gówno które ryje beret.




poligon6 napisał/a:

To ze jak ci zaproponuje by kolega zapiał cie w dupę zamiast masz r*chać zwłoki, nie czyni ze mnie pederasty. Po prostu doradzam mniejsze zło.



To są właśnie wasze teksty...
"lepiej pie**olnąć sobie 200 wieczorem", "mniejsze zło" itp, itd.
Ciekawe że zawsze słyszę je od gości którym zdarza się przez tydzień nie przychodzić do pracy, ponieważ byli akurat w zupełnie nie rozpie**alającym życia ciągu alkoholowym.

poligon6

2020-02-14, 15:23
wilkoala napisał/a:

To są właśnie wasze teksty...
"lepiej pie**olnąć sobie 200 wieczorem", "mniejsze zło" itp, itd.
Ciekawe że zawsze słyszę je od gości którym zdarza się przez tydzień nie przychodzić do pracy, ponieważ byli akurat w zupełnie nie rozpie**alającym życia ciągu alkoholowym.



Nie cpaj tyle, na początku jest miło, potem będziesz popalal codziennie, zaczna się problemy, nie będziesz miał kasy, zaczniesz wynosić rzeczy, zrobia się dlugi a moze nawet zaczniesz się prostytuowac za skręta.

VanAhamoth

2020-02-14, 15:27
poligon6 napisał/a:

Nie cpaj tyle, na początku jest miło, potem będziesz popalal codziennie, zaczna się problemy, nie będziesz miał kasy, zaczniesz wynosić rzeczy, zrobia się dlugi a moze nawet zaczniesz się prostytuowac za skręta.



Na kwejku też tak pie**olisz :| nie znam nikogo UZALEŻNIONEGO od maryhy. Jak masz zj***ny łeb to po prostu taki masz :| natomiast ty powinieneś już zastanowić się nad leczeniem :|