18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co sadystycznego oglądają sadyści

Centurion • 2009-12-11, 19:43
Postanowiłem utworzyć nowe forum w którym będziemy sobie polecać dobre, krwawe i straszne horrory i filmy gore. Z całą pewnością wielu z użytkowników forum jest fanami niewybrednego kina klasy B i niższych i zna klasykę a także mniej znane filmy warte obejrzenia.

Jak opisywać filmy?
Oprócz tytułu należy dodać opis i zdjęcie okładki, może byc z filmwebu lub IMDB. Można też podać link do strony filmu na tych serwisach.

Nie podajemy linków do rapidshare w tematach, nie jesteśmy warezem i nie zamierzamy być, linkami wymieniajcie się ewentualnie poprzez PW lub komunikatory. Można ewentualnie podawać linki do innych for gdzie są linki do ściągnięcia tych filmów.

yarzapp

2009-12-13, 17:54
Fajny pomysł na dział, pewnie się nieźle rozkręci.

(edit) Podejrzewam, że ~Krzysztof tu będzie brylował ze swoim zamiłowaniem do wszelkich siekanek o zombiakach i horrorów klasy C i gorszych, czy innej tam Tromy.

ko...........67

2009-12-17, 20:22
Klasyki.
Szczególnie lubie gangsterski humor np Snatch, Two smoking barrels i oczywiście Pulp fiction chociaż oglądałem tylko raz a nie 10x jak inni fani.
Co do innych filmów to patrze po obsadzie, ostatnio np bardzo mi się spodobał Gran Torino bo kocham Eastwooda a filmy w których gra Nicholson (lot i lśnienie) zawsze będa zajmowały jakieś szczególne miejsce na mojej półce.
No i jak mam nadzieje każdy sadysta kocham horrory. Szczególnie japońskie- chyba są najbardziej klimatyczne.
Preferuje zaskakujące zakończenia i absurdalny humor.
Co do seriali itp to oczywiście Świat według Bundych i South park a z kabaretów Pythoni którzy są chyba pozycją obowiązkową dla każdego szanującego się sadysty ;]

Krzysztof

2009-12-20, 03:44
yarzapp napisał/a:

Fajny pomysł na dział, pewnie się nieźle rozkręci.

(edit) Podejrzewam, że ~Krzysztof tu będzie brylował ze swoim zamiłowaniem do wszelkich siekanek o zombiakach i horrorów klasy C i gorszych, czy innej tam Tromy.



O tak :krejzi:
Krzysztof właśnie ma zamiar się rozkręcić, ale spokojnie nie wszystko na raz.

Dz...........su

2009-12-25, 21:54
A ja gustuję w psychologicznych dramtach/thrillerach z odrobiną horroru.
Lubię też filmy skandynawskie.
No i trochę hollywódzkich siekanek dla odmóżdżenia.

yarzapp

2010-01-03, 02:08
Dziad_z_Lasu napisał/a:

Lubię też filmy skandynawskie.


Chyba jesteś melancholikiem :)

SilentBastard

2010-03-23, 17:31
Baaardzo biedny film, choć zaczyna się ciekawie.
Nie będę spoilerował, ale jeśli warto obejrzeć to tylko dla początku.

sarahblack

2010-03-23, 22:06
SilentBastard napisał/a:

Baaardzo biedny film, choć zaczyna się ciekawie.
Nie będę spoilerował, ale jeśli warto obejrzeć to tylko dla początku.



wiesz, ja w sumie obejrzalam tylko te najlepsze momenty. reszta faktycznie byla nudnawa.

Wilczex

2010-03-24, 15:37
Ja oglądałam ostatnio Lost Paradise. Nie nazwałabym tego filmem, bo to raczej projekt, trwa tylko 30 minut. Chodzi o to że laska popełnia harakiri. Brzmi ciekawie, ale ogólnie był nudny. Dlatego nie wrzucałam do do polecanych filmów. Jak ktoś chce moze obejrzeć, to tylko pół godziny. Są cycki, nóż, flaki... Ale jakiś taki nudny był jak dla mnie.

RastaSoldat

2010-03-25, 07:16
ja oglądałem ostatnio lesbian vampires killers idzie się pośmiać ;d teraz szykuje się by dogmę obejrzeć ale albo nie mam czasu albo mi się nie chce;/

Krzysztof

2010-05-26, 16:44
Ja się właśnie zabieram za "lesbian vampires killers"
Jak zobaczę to może dodam nawet jakiś temacik z wrażeniami.

in...........de

2010-07-12, 23:01
Oglądął ktoś moze film Nekromantik z 87 roku??
Bo dostałam link i nie wime czy to to w ogóle da się ogląać...

Lord of Suffering

2010-07-13, 08:26
Vogue88 napisał/a:

Oglądął ktoś moze film Nekromantik z 87 roku??
Bo dostałam link i nie wime czy to to w ogóle da się ogląać...



Popytaj ~Scarlet

Skupek

2010-07-13, 19:37
Ja tam lubię całą serię Piły... :roll: