18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Co sadystycznego oglądają sadyści

Centurion • 2009-12-11, 19:43
Postanowiłem utworzyć nowe forum w którym będziemy sobie polecać dobre, krwawe i straszne horrory i filmy gore. Z całą pewnością wielu z użytkowników forum jest fanami niewybrednego kina klasy B i niższych i zna klasykę a także mniej znane filmy warte obejrzenia.

Jak opisywać filmy?
Oprócz tytułu należy dodać opis i zdjęcie okładki, może byc z filmwebu lub IMDB. Można też podać link do strony filmu na tych serwisach.

Nie podajemy linków do rapidshare w tematach, nie jesteśmy warezem i nie zamierzamy być, linkami wymieniajcie się ewentualnie poprzez PW lub komunikatory. Można ewentualnie podawać linki do innych for gdzie są linki do ściągnięcia tych filmów.

Janusz~

2010-08-14, 11:53
Ja polecam 1. sezon Spartakusa (bo 2. jeszcze nie ma).
Serial może trochę komiksowy, może trochę dziecinny, ale ma swój szczególny klimat. Pierwsza seria miała 13 odcinków, każdy po ok. godzinę czasu.
Mówiąc ogólnie: pełno krwi, przeklinania, cycków, do tego kradzieże, wałki, oszustwa itd., a wszystko osadzone w realiach starożytnego Rzymu.
Polecam.

ronjeremy

2012-09-16, 01:38
Bardzo hardcorowy jest Cannibal Holocaust...

lapa442

2013-07-07, 14:04
Maczeta Borgias Family Spartakus i wszystkie jego czesci ,True Blood
o i tez texanska masakra piła mechaniczna to jest coś trach trach i kawałek kolesia zostaje hehehehe hahahahahahha

Janusz jezeli Spartakus jest dla ciebie dziecinny to pozdro

a własnie bedzie tez nastepna cześć Spartakusa ale chyba na wrzesien 2013 ale nie jestem pewnien jak by co

krzaczek123

2013-10-08, 07:55
Witam!
Bardzo pilnie potrzebuje filmiku na którym małpa (obojętnie jakiego gatunku) zapina człowieka (mężczyznę albo kobietę). Ważne jest żeby to małpa była "aktywna". :doggy:

Przeczesałem wczoraj cały internet ale znalazłem tylko pełno koni i psów w akcji.... żadnych małp ;(

POMOCY! RATUNKU!

Suspens

2015-03-13, 00:14
Poproszę coś a'la Wzgórza mają oczy.


Chcę krew, pustkowie, brak perspektyw.

Chcę śmierć, krew, noworodki ;)


You know what I mean. :)

Challenge 4 You. :evil:

sa...........os

2015-03-16, 15:46
Cytat:

Chcę krew, pustkowie, brak perspektyw.



Jedź na Pragę Północ. ;-)

~LeweOkoSaurona

2015-03-16, 15:56
Ewentualnie Łódź, lub inne wsie centralnej Polski. :ok:

hardlife7

2016-08-19, 17:39
ostatnio oglądałem polski film pt. "kuracja" przedstawione są tam testy i przeprawadzane manipulacje w szpitalu psychiatrycznym. ogólnie dobry film i dobre polskie mordy w nim zobaczycie

całośc jest na YouTube





ps: Robert albert

Su...........wn

2020-05-16, 21:50
Złota Rękawiczka (2019) Fritz Honka.

Mela

2020-10-26, 11:17
W kategorii ,,najciekawsze scenki" zdecydowanie wygrywa seria Piły. To chyba najbardziej wciągające filmy jakie kiedykolwiek widziałam. Na wysoką ocenę zasługuje też ,,W mroku zła". Koniecznie obejrzyjcie sobie ,,Salo" i ,,Ludzka stonoga 2". ,,Serbski film" odradzam bo można przy tym zasnąć. ,,The Poughkeepsie Tapes" niestety podobnie. ,,Sztokholm" jest też bardzo dobrym filmem. Może i nie ma drastycznych scenek ale z pewnością można się pośmiać. A na sam koniec polecam jeszcze Grę o Tron

Su...........wn

2020-11-29, 19:48
Ebbing Missouri [2017]


Daisyy

2022-06-14, 15:14
hehe, interesuje się takim kinem od lat, z pewnością polecam wam: Cannibal Holocaust, nekromantik, serbski film, tokio gore police (swoją drogą moim zdaniem Japończycy, robią świetne gore), a i dodam przy okazji iż prowadzę kanał na yt i robię głównie recenzje takich filmów. :mrgreen:

DmNQ

2022-09-17, 01:09
Daisyy napisał/a:

hehe, interesuje się takim kinem od lat, z pewnością polecam wam: Cannibal Holocaust, nekromantik, serbski film, tokio gore police (swoją drogą moim zdaniem Japończycy, robią świetne gore), a i dodam przy okazji iż prowadzę kanał na yt i robię głównie recenzje takich filmów.



Podasz kanał ?

Daisyy

2022-11-19, 21:30
DmNQ napisał/a:

Podasz kanał ?



Tak jak nick na sadolu ;)
sorry za późną odpowiedź ale rzadko zaglądam czy ktoś coś napisał pod moimi komentarzami :P