18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co potrafią instynktownie arabskie kochanki?

Halman • 2019-09-20, 14:52

natura wyposażyła je w...

Rozjebie

2019-09-20, 21:25
Pimp187 napisał/a:

Bo
Bo Polska nie kolonizowała państw na innych kontynentach geniuszu. Polki, które wyjechały za granicę już ci wytłumaczą czemu wolą czarnych,a ty pocieszaj się dalej, że jesteś bardziej atrakcyjny dla swojej żonki niż egzotyczny przystojniaczek ,tylko pamiętaj przy okazji, żeby nie puszczać jej samej na wakacje albo pracy na zachód Europy,bo będziesz miał karmelowego synka



Czyli mówisz o Polkach, które wyjechały za granice do pracy i planują zmienić obywatelstwo, tak? No to powiem ci, ze za granice na zmywak wyjeżdżają tylko nieudacznicy OBU płci i po równo dają się r*chać w dupsko murzynom :D

Pimp187

2019-09-20, 21:38
Coordinator napisał/a:

Czyli mówisz o Polkach, które wyjechały za granice do pracy i planują zmienić obywatelstwo, tak? No to powiem ci, ze za granice na zmywak wyjeżdżają tylko nieudacznicy OBU płci i po równo dają się r*chać w dupsko murzynom



Tak to sobie tłumacz

;-)

Noemi1998

2019-09-20, 23:26
Pitok napisał/a:

Ciekawi mnie jak często te kozy spadają z takich miejsc. Mają kopyta/racice czy ja k to zwał, a przecież przyczepność tego zbyt dobra nie jest.
Zawsze widząc to jestem zdumiony.



Jakbys poszedl pod te tame i chcial nazbierac poroża to bys cala chate mógł przystroic , ale musialbys byc Włochem i pracowac w Rezerwacie Przyrody w Alpach

Yapadeusz

2019-09-21, 00:31
k***a to jest filmik (swoją drogą stary filmik) o kozicach i ich niesamowitych zdolnościach. Pomijając to, że sadol to nie miejsce na takie tematy, to po kiego h*ja rozprawiacie tu o arabach j***ni rasiści

TB303

2019-09-21, 01:06
Yapadeusz napisał/a:

Pomijając to, że sadol to nie miejsce na takie tematy, to po kiego h*ja rozprawiacie tu o arabach j***ni rasiści


Bo gówno. Zatkaj japę, bo śmierdzi :kawa:

ssX666

2019-09-21, 14:50
Wiewór napisał/a:

To jest normalny skutek ewolucji w celu obrony. Zakochany Arab nie wyjdzie tak łatwo na taką ścianę.



tak jak twoja stara przed tobą :D ale piwko łap