18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co pan tam ma w tej torbie?

Jesse.Pinkman • 2022-03-26, 13:31
Wrzucam w poczekalnię bo za słabe na harda. Według źródła od dawna już zabiegał o jej względy a gdy poprosił ją o rękę i odmówiła - udusił i spakował w torbę podróżną. Próba ewakuacji zakończyła się niepowodzeniem i teraz będzie miał kochasia w hinduskim więzieniu.

35i

2022-03-26, 13:41
r*chadełko RAR.

TrzyDwaJeden

2022-03-26, 14:41
Taki odpad społeczny zmielić i dodać do asfaltu, zamiast hodować w więzieniu na koszt podatnika

zipi

2022-03-26, 17:11
Ci ludzie w Indiach i Turasy traktują kobiety jak ścierwo które nie moze odmowic bo to hańba na ich wielkim "honorze", lewactwo walczące o rowność płci powinna się zastanowić czy chce takich ludzi w Eu, ale w sumie lewica i logika, XD troche sie rozmarzyłem wybaczcie xd

TylerPL

2022-03-26, 17:15
Ja tam widzę pierścionek na ręku, więc chyba przyjęła zaręczyny... biernie.

tottenham19907

2022-03-26, 17:21
Niezły popie**oleniec, nie mylić z wykolejeńcem. Wykolejony człowiek sięga dna przeważnie przez używki, ale nie jest szkodliwy. Popie**oleniec na ogół wydaje się normalny, jednak w głowie ma jakieś poj***ne plany, zazwyczaj ma dwie osobowości, ta prawdziwa ukazuje psychopatyczne zachowania. Taki Putin, Trynkiewicz, Kwaśniak, seryjni zabójcy to przykład takich pojebów. Zazwyczaj się mszczą za dzieciństwo, brak miłości czy też na spontanie oraz gdy jedna akcja się uda, idzie dalej, bo go to podnieca, dopóki nie jest aresztowany. Przeważnie chcą zasłynąć ze złej strony, dla niektórych są idolami. Jednak więcej jest ludzi normalnych, niż tych poj***nych. W tej sytuacji widać, że jak Kajetan Poznański wszystko sobie zaplanował, ale wpadł, więc nie do końca było wszystko zaplanowane, a pewnie zrobił to w uniesieniu emocjonalnym. Do piachu takich!!!

bansheex

2022-03-26, 17:24
zipi napisał/a:

Ci ludzie w Indiach i Turasy traktują kobiety jak ścierwo które nie moze odmowic bo to hańba na ich wielkim "honorze", lewactwo walczące o rowność płci powinna się zastanowić czy chce takich ludzi w Eu, ale w sumie lewica i logika, XD troche sie rozmarzyłem wybaczcie xd



A w Polsce nie? Nie słyszałeś o sprawie Aleksandry Wieczorek zamordowanej prawdopodobnie na ogródkach przez "adoratora"? Nie darował nawet jej córce. Zjeby są wszędzie i nie mają narodowości.

kawior2007

2022-03-26, 17:31
p*zdy oglądają Bollywood i czekają ch*j wie na co, to się doczekała

haltopizda

2022-03-26, 17:55
mnie ciekawi jak można tak człowieka upakować.

zipi

2022-03-26, 18:18
bansheex napisał/a:

A w Polsce nie? Nie słyszałeś o sprawie Aleksandry Wieczorek zamordowanej prawdopodobnie na ogródkach przez "adoratora"? Nie darował nawet jej córce. Zjeby są wszędzie i nie mają narodowości.



dziewczynko, różnica pomiedzy nami jest taka, ze ja bez zadnego procesu skazał bym te scierwo na smierc przez powieszenie, a ty byś dała mu 12 lat wiezienia w warunkach "Nowerskich" bo dla was ten degenrat to "człowiek" jesteście dla rodziny i znajomych tej ofiary gorszym/ podlejszym scierwem niż sam ten morderca, bo nie pozwalacie zeby zdechł.

"Zjeby są wszędzie i nie mają narodowości." tak samo jako czarnych w USA jest 12% a w wzięzieniach jest ich około 60% ? te fakty to rasizm czy jeszcze arguemnt ? ale przecież pochodzenie i narodowość nie ma znaczenia :v

Stwórca

2022-03-26, 18:37
TrzyDwaJeden napisał/a:

Taki odpad społeczny zmielić i dodać do asfaltu, zamiast hodować w więzieniu na koszt podatnika



a po co jak ona k***a nie żyje xd

wertuqq

2022-03-26, 20:27
Fejk. Gdyby naprawdę akcja miała miejsce w Indiach, to wszyscy zaczęliby tańczyć. :kawa:

Budrys2000

2022-03-26, 20:30
Moja żona by się do takiej torby nie zmieściła ;-)