18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co pan robi?!

Handball • 2017-02-14, 10:46
Plan był dobry, gdyby nie kamera :roll:

nowynick

2017-02-14, 11:14
na miejscu gościa nic nie wspominałbym o kamerce, baba by chciała żeby policja przyjechała, zaczęła by się pluć jak to nieuważny kierowca wjechał jej w zderzak, w tym momencie załączyć nagrywanie w telefonie i wspomnieć o nagraniu momentu kolizji..

Kolejno wstawiamy tu panią z miną tak głupią i zdziwioną jak u niektórych przybyszów do Europy na widok prysznica :D

Volfodzio

2017-02-14, 11:18
Ciekaw o co by się miała pluć? Widać, że nie do końca ogarnia tematy związane z jazdą autem, do "planów" a la złotówa jej daleko.

Handball

2017-02-14, 11:22
@up

Na pewno nie zjechał jej sam, zrobiła to celowo aby wymusić odszkodowanie. Do tego gra autorska jak widać niezła, szkoda tylko że autor tak szybko zakończył nagranie..

Imperator_Jan

2017-02-14, 11:26
A mi się wydaje, że ona nawet nie zatrybiła o tym, że jej auto odjeżdża. Pewnie gapiła się w tym czasie na telefon..

ro...........24

2017-02-14, 11:27
W temacie wyżej już dodałem moją ocenę zdolności kobiet do kierowania autami.
Jest żadna

darex99

2017-02-14, 11:37
Sytuacja z poprzedniego tygodnia - jadę A4 Odcinek Opole - Gliwice, elegancko przepisowo ok. 140 km/h, w okolicach zjazdu na Górę Św. Anny A4 jest 3pasmowa, prawy jak zawsze zawalony tirami, na środkowym lecą auta po 110-120 km/h, wskakuję na lewy, przejechałem kawałek i takie oto coś prawy i środkowy pas to 2 tiry (w jakim tempie się wyprzedzają to każdy wie), a na lewym cholera go wie, ktoś jedzie może 95 km/h, wszyscy zwolnili, wloką się te kilkadziesiąt sekund, jak przejechałem, to zerknąłem co to za mistrz kierownicy - blondyna z ryjem wpatrzonym w ekran telefonu i pisząca smsa, na 3 pasmowej autostradzie jadąc lewym pasem - za takie coś moim zdaniem powinni zabierać prawo jazdy.

sm...........ka

2017-02-14, 11:58
Dostała wpie**ol?

tarcer123

2017-02-14, 12:29
Takie coś powinno być traktowane jako próba wyłudzenia odszkodowania.

Roger_Skurwielson

2017-02-14, 13:29
Głupie cipsko, przecież na nagraniu widać, że jest wzniesienie, a ta zamiast trzymać girę na hamulcu nożnym pewnie wpatrzona w telefon.

Logiczny

2017-02-14, 13:30
nowynick napisał/a:

na miejscu gościa nic nie wspominałbym o kamerce, baba by chciała żeby policja przyjechała, zaczęła by się pluć jak to nieuważny kierowca wjechał jej w zderzak, w tym momencie załączyć nagrywanie w telefonie i wspomnieć o nagraniu momentu kolizji..

Kolejno wstawiamy tu panią z miną tak głupią i zdziwioną jak u niektórych przybyszów do Europy na widok prysznica :D



słabe to, tzn niedopracowane

Wszystko jak mówisz, ale na Policji ostrzegamy tę panią ustami policjanta oczywiście, o karze jaką może ponieść za składanie fałszywych zeznań, pani brnie w swoje i składa zeznania podpisując je, dopiero wówczas pokazujemy policjantowi nagranie i dopiero wówczas nagrywamy minę cwaniary :-)

aleks0814

2017-02-14, 13:31
Opis z YT: > Dobrze, że był rejestrator i policja na lewym pasie, bo oczywiście moja wina według Pani.
Komentarz autora z YT: > Usunąłem dźwięk bo nie będę przekleństw publikował, ale ja cały czas miałem wciśnięty klakson. Na pytanie czy Pani nie słyszała,że trąbie odpowiedziała, że słyszała i też trąbiła :D

Krak

2017-02-14, 13:34
Piwko za pokazanie tego ryja. Kraków jest małym miastem.

Polemon

2017-02-14, 13:34
Oni tam w KR tlenu nie mają, dobrze że w ogóle się obudziła i wyszła zobaczyć co się stało.

Wiewór

2017-02-14, 13:38
Widać, że hipsterka. Artysta malarz pokojowy.
Nie zauważyła, że jej auto zjechało bo gapiła się w telefon i pisała na Yelp recenzję nowego wegańskiego bezglutenowego latte z mleka sojowego i wody light, lanego w brudne musztardówki w jednej z "modnych" knajp na Kazmirzu i smakującego jak wyżymana z brudnej wody szmata, którą przetarto pod kiblem na dworcu głównym po wizycie lokalnych smakoszy jagodzianki.