18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

co on tam kurwa robi?

Dorik • 2016-06-29, 22:22
takie tam pod kocykiem ze Snoop Doggiem

DzidaZawodnik

2016-06-29, 23:26
Dobrze, że przynajmniej dzieciak ma jakiś autorytet, który kochają miliony ludzi -_-

TytanowyRosomak

2016-06-29, 23:35
Znam typa co tak jara i to dość często, teraz jak zadajesz mu jakieś pytanie to musisz uzbroić się w cierpliwość bo ma takie zwieszki systemu że głowa mała. Średnio odpowiada po 20s, matka prowadza go po psychologach i psychiatrach bo nie wie że jara a tamci nie wiedzą co z nim robić, z każdej roboty wylatuje po max dwóch dniach. Teraz słyszałem że mają mu tomografie robić :)

mormakill

2016-06-29, 23:59
@Up też mam znam takiego, ale jak przestał jarać to mu przeszło

~Beny

2016-06-30, 01:15
rafalemilian napisał/a:

Znam typa co tak jara i to dość często, teraz jak zadajesz mu jakieś pytanie to musisz uzbroić się w cierpliwość bo ma takie zwieszki systemu że głowa mała. Średnio odpowiada po 20s, matka prowadza go po psychologach i psychiatrach bo nie wie że jara a tamci nie wiedzą co z nim robić, z każdej roboty wylatuje po max dwóch dniach. Teraz słyszałem że mają mu tomografie robić :)



Wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba znać umiar :roll:

Nikodem_Szulcc

2016-06-30, 04:52
Nawet picie herbaty przesadziscie, może Was doprowadzić do sp***olenia umysłowego.

Marihuaninen nie jest złe, jest ok czasem se zajarac z kumplami :) ale jak juz jaracie sami zamkcieci w pokoju, po to zeby odłączyć głowe od problemów, albo po to żeby Wam to w jakis sposób pomogło, to tak poleci dzien za dniem, i Wam marihuaninen zaszkodzi.

Słyszałem o gościu, co musiał sobie juz marihuaninen w czoło wstrzykiwać bo mu sie żyły kończyły, to jest dopiero przech*j, :p

Igorek95

2016-06-30, 12:38
Przecież on pali epapierosa, a nie zioło gamonie :D

krykoz

2016-06-30, 13:27
Filmik widać że ustawka, po drugie tam nie ma nawet 0,0000001 grama zioła

themomatix

2016-06-30, 13:29
z takimi rzeczami to na kwejka...

gustav665

2016-06-30, 15:18
rafalemilian napisał/a:

Znam typa co tak jara i to dość często, teraz jak zadajesz mu jakieś pytanie to musisz uzbroić się w cierpliwość bo ma takie zwieszki systemu że głowa mała. Średnio odpowiada po 20s, matka prowadza go po psychologach i psychiatrach bo nie wie że jara a tamci nie wiedzą co z nim robić, z każdej roboty wylatuje po max dwóch dniach. Teraz słyszałem że mają mu tomografie robić :)


Gdy się pali przez 6 lat non stop, to co najwyżej można częściej zgubić słowo podczas rozmowy (częściej niż nie palący), a każde inne gadanie, że nie da się rozmawiać, nie da się myśleć, np. ten temat, to głupie pie**olenie ludzi, którzy zapalili może 10 razy w życiu, elo pozdrowie sebastiana z podwórka

Jankes360

2016-06-30, 15:32
@up To rozumiem, że typ którego znam, to sp***olił się tak sam z siebie, a nie przez to, że jarał dzień po dniu? :P Normalnie żywy trup :D

gustav665

2016-06-30, 15:45
Jankes360 napisał/a:

@up To rozumiem, że typ którego znam, to sp***olił się tak sam z siebie, a nie przez to, że jarał dzień po dniu? :P Normalnie żywy trup :D


no na pewno wpie**alał kleje dopy i inne domestosy, po prostu nie zwalaj tego na gande