18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co mi tu lata

~Angel • 2019-09-20, 11:47
i po pikniku


silwerbalk

2019-09-20, 12:37
Jezu jaka c**a z czarnego... :roll: a jego prapradziadek na polu trzciny cukrowej musiał odganiać węże kiedy były zbiory....

Pimp187

2019-09-20, 13:07
silwerbalk napisał/a:

Jezu jaka c**a z czarnego... a jego prapradziadek na polu trzciny cukrowej musiał odganiać węże kiedy były zbiory....



Twój prapradziadek mieszkał w lepiance i srał do dziury w ziemi, zresztą w polandii mnóstwo biedaków nadal tak mieszka i sra więc nie mam pojęcia po ch*j nawiązywać do czegoś co 200 lat temu

swampman

2019-09-20, 13:15
Pimp187 napisał/a:

Twój prapradziadek mieszkał w lepiance i srał do dziury w ziemi, zresztą w polandii mnóstwo biedaków nadal tak mieszka i sra więc nie mam pojęcia po ch*j nawiązywać do czegoś co 200 lat temu



2000 lat naszej ery ale tylko u nich cywilizacja jest czyms obcym, jak u nas godne zarobki. idz sobie zakrecic smiglem jak kolega z filmu powyzej moze ci ulzy.

Pimp187 napisał/a:

Twój prapradziadek mieszkał w lepiance i srał do dziury w ziemi, zresztą w polandii mnóstwo biedaków nadal tak mieszka i sra więc nie mam pojęcia po ch*j nawiązywać do czegoś co 200 lat temu



aaaaa.. 200 lat temu mielismy "ciekawsze" rzeczy do roboty. wpisz sobie kalendarium historii Polski moze cos zaswita

Pimp187

2019-09-20, 13:24
swampman napisał/a:

2000 lat naszej ery ale tylko u nich cywilizacja jest czyms obcym, jak u nas godne zarobki. idz sobie zakrecic smiglem jak kolega z filmu powyzej moze ci ulzy.
aaaaa.. 200 lat temu mielismy "ciekawsze" rzeczy do roboty. wpisz sobie kalendarium historii Polski moze cos zaswita



Pewnie w życiu nie byłeś poza swoją wioską pod bialymstokiem stąd takie pie**olenie. Już mnie to w sumie nie dziwi u niedouczonych rob tfu rodaków.

silwerbalk

2019-09-20, 13:51
Pimp187 napisał/a:

Pewnie w życiu nie byłeś poza swoją wioską pod bialymstokiem stąd takie pie**olenie. Już mnie to w sumie nie dziwi u niedouczonych rob tfu rodaków.



A co ty tak bronisz czarnego księcia.....lubisz murzyńskie knagi że tak się zbulwersowałeś. Podaj mi choć jednego czarnego który dostał Nobla i nie nie pokojową nagrode Nobla bo tą to nawet Wałęsa dostał....

:roll:

Pimp187

2019-09-20, 13:57
silwerbalk napisał/a:

A co ty tak bronisz czarnego księcia.....lubisz murzyńskie knagi że tak się zbulwersowałeś. Podaj mi choć jednego czarnego który dostał Nobla i nie nie pokojową nagrode Nobla bo tą to nawet Wałęsa dostał....



Jesteś tak prostym człowieczkiem, że nie godzi mi się aby zaszczycić cię rozmową,ale jeszcze raz się do tego zniżę: jeśli chodzi o Nobla to właśnie chociażby Wałęsa,albo Obama(o masz już czarnego) z pokojową nagrodą Nobla pokazuje ile to wyróżnienie jest warte.

xv89

2019-09-20, 13:59
Pimp187 napisał/a:

Twój prapradziadek mieszkał w lepiance i srał do dziury w ziemi, zresztą w polandii mnóstwo biedaków nadal tak mieszka i sra więc nie mam pojęcia po ch*j nawiązywać do czegoś co 200 lat temu



Tako rzecze pajac na zmywaku, co ma na sqacie zlew z dwoma kranami - jeden z ciepłą, a drugi z zimną wodą...

silwerbalk

2019-09-20, 14:09
Pimp187 napisał/a:

Jesteś tak prostym człowieczkiem, że nie godzi mi się aby zaszczycić cię rozmową,ale jeszcze raz się do tego zniżę: jeśli chodzi o Nobla to właśnie chociażby Wałęsa,albo Obama(o masz już czarnego) z pokojową nagrodą Nobla pokazuje ile to wyróżnienie jest warte.



Jakim k***a cudem zdałeś test gimnazjalny skoro mówie wyraźnie że bez nagrody pokojowego nobla mi bardziej chodzi o to czy jakiś murzyn zasłyną np w dziedzinie matematyki, chemii, geografi, biologi coś co daje wkład dla ludzkości.... A ty mi wyjeżdzasz z obamą

:roll:

Pimp187

2019-09-20, 14:10
xv89 napisał/a:

Tako rzecze pajac na zmywaku, co ma na sqacie zlew z dwoma kranami - jeden z ciepłą, a drugi z zimną wodą...



Skąd w polaczkach takie przekonanie, że każdy wiedzie taki żywot jak oni?Aha i dobrze, że znacie swoje miejsce :D albo zmywak w Holandii ,albo 1600zl w polandii

poetanapalmu

2019-09-20, 14:12
Jak to w prawdziwym życiu bywa... Jeden facet musi utrzymać dwie baby.

xv89

2019-09-20, 14:50
Pimp187 napisał/a:

Skąd w polaczkach takie przekonanie, że każdy wiedzie taki żywot jak oni?Aha i dobrze, że znacie swoje miejsce albo zmywak w Holandii ,albo 1600zl w polandii



Stąd przekonanie, że tylko życiowy nieudacznik i zero wylewa swoje frustracje publicznie w internecie, obrażając innych.

swampman

2019-09-20, 15:29
Pimp187 napisał/a:

Pewnie w życiu nie byłeś poza swoją wioską pod bialymstokiem stąd takie pie**olenie. Już mnie to w sumie nie dziwi u niedouczonych rob tfu rodaków.



a gdzie panie madry widziales czarne cywilizacje? w afryce ? czy moze u aborygenow? a afryce mieszkaja w budyneczkach lepionych z kupy blota i patykow normalne budynki tez nie sa szczegolnym osiagnieciem, aborygeni wiadomo jak zyja, czarni w ameryce sa dzieki bialemu czlowiekowi, rpa chyba nie bierzesz pod uwage? moze masz na mysli tych co biegaja z kalachami albo poluja na murzynow albinosow czy zabijaja innych swoich rodakow bo uwazaja ze zajmuja sie magia czy czarami ?

:roll:

Andrzejas

2019-09-20, 18:32
Przestań pie**olić Pimp187, tylko wrzucaj mi tu teraz zdjęcia, jak stoisz w jednej ze swoich rezydencji letniskowych na Kanarach i przed twoim muskularnym ciałem korzą się kajmany i żararaki, które trzymasz w salonie. Oczywiście w kadrze musi być też barokowy stół, na którym stoją dagerotypy z wizerunkami twojego pradziadka - odkrywcy, pioniera, trapera, polarnika który po narodzinach w Wielkim Wybuchu pokazywał miejsce wszystkim pierwiastkom we wszechświecie.
Dawaj! Tu i teraz! Skończmy to! Oślep nas majestatem, skoro tak wysoko nos zadzierasz!

Akurat moi pradziadkowie mieszkali w lepiance i srali do dziury. Dawali sobie radę.
A czy Ty umiesz aby sobie wytrzeć dupę, czy tak jak pradziadek po sraniu krzyczysz: "Gdzie, do cholery, jest ten cholerny niewolnik z aksamitną ściereczką?! Ile mam tak czekać? Już skończyłem!"?

Tr...........ty

2019-09-20, 19:18
Pszczoła sprytniejsza od bambusa.