18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co kurwa frajerze?

Halman • 2019-01-27, 19:59

naj***ć ci?

niemamskarpet.

2019-01-27, 20:13
Stephen Hawking -"Jesteśmy tylko szczególnie zaawansowaną w rozwoju odmianą małp na niezbyt ważnej planecie, krążącej wokół całkiem przeciętnego Słońca."

panta_rhei

2019-01-27, 21:16
Osobnik z gatunku Sebus macaque ;)

Egzekutorka

2019-01-27, 22:52
@up
Po lewej biały cywilizowany człowiek - po prawej typowy murzyn :)
P.S uśmiałam się, tak na serio :D

Sa...........hi

2019-01-27, 23:35
Nie wiem co w tym sadystycznego, ale j***ć to, dawno się tak nie uśmiałem. :mrgreen:

Wiewór

2019-01-28, 09:34
Minie na poziomie inteligencji osiedlowego sebka patryjoty.

Jabulko69

2019-01-28, 12:38
Jak ja kocham malpy, to jest tak popie**olone zwierze, ze nie da sie zrozumiec ich dzialan xD

polakwrocek

2019-01-28, 15:42
niemamskarpet. napisał/a:

Stephen Hawking -"Jesteśmy tylko szczególnie zaawansowaną w rozwoju odmianą małp na niezbyt ważnej planecie, krążącej wokół całkiem przeciętnego Słońca."



Ostatnie obserwacje wskazują iż nasza planeta to jednak perełka. Gdyż stabilność gwiazdy , obecność Jowisza na odległej orbicie, oraz brak pobliskich supernowych oraz masywny księżyc nadało wyjątkowych wartości planecie.

Jowisz najprawdopodobniej powstawał blisko gwiazdy, tak jak w zaobserwowaliśmy w układach teleskopem Keplera. Jednak przelot innej gwiazdy mógł spowodować perturbacje. Wywoła zderzenie ziemi z planetą wielkości marsa tworząc księżyc oraz pochylony spin gwarantujący równomierne oświetlenie całej planety. Sam Jowisz został odciągnięty na dalszą orbitę. i jego studnia grawitacyjna z pewnością złapała wiele śmiercionośnych dla naszej planety kosmicznych skał...

Brak supernowych pozwolił wytworzyć życie biologiczne na powierzchni wód, stosunkowo spokojne słońce nie pozbawiło planety warstwy ozonu....

Więc nasza planeta prawdopodobnie nie jest jedyna w swoim rodzaju. Ale BARDZO rzadka.

ktociewalil

2019-01-28, 19:59
Ale malpiszon dostal by pieknie lewego prostego przy drugiej akcji.To by sie dopiero zdziwil jak by mu tak soczyscie siadlo hahahah :D

krasnal_hałabała

2019-01-28, 20:31
Jakbym widział typowego Rycerza Ortalionu Sebę Łysego.

pankruk

2019-01-28, 23:35
Taa, Stephen i jego wywody.