18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co filipińczyk miał w oku?

Halman • 2020-07-29, 14:39

materiał trochę przydługawy (blisko 4 minuty) ale jak ktoś lubi takie akcje to nie będzie wydziwiał...

roybatty

2020-07-29, 14:43
Podajcie miotacz ognia :shock:

petru23

2020-07-29, 14:51
Czyli że co tam było?

murel_26

2020-07-29, 14:56
zupełnie jak z Archiwum X


PękniętySłoik

2020-07-29, 15:51
Te żólte k***y nazywają nas białymi małpami. Ale jeszcze jak żyje to nie widziałem, żeby biali wpie**alali robaki o przechowywaniu ich w oczach nie mówiąc. Tfu na k***ów kitajców.

Eknen

2020-07-29, 17:54
Wyzimlak napisał/a:

Tfu na k***ów kitajców.



nie pie**ol , bo słowo kitajec pochodzi od słowa Kataj , a jest to średniowieczna nazwa Chin i pochodzi od nazwy plemienia z północy Chin - Kitanów, Na filmie nie masz Chińczyków tylko jakiś Filipińczyków czy Indonezyjczyków.

Po...........ia

2020-07-29, 18:02
Ale się pie**olą z tym, liścia jej powinien wyj***ć.

sard

2020-07-29, 18:02
Mi to wygląda na zasraną pijawkę.

petru23

2020-07-29, 19:28
Eknen napisał/a:

nie pie**ol , bo słowo kitajec pochodzi od słowa Kataj , a jest to średniowieczna nazwa Chin i pochodzi od nazwy plemienia z północy Chin - Kitanów, Na filmie nie masz Chińczyków tylko jakiś Filipińczyków czy Indonezyjczyków.



Kolejny k***a inteligent.
Kitajec w mowie potocznej wywodzi się z języka rosyjskiego, gdzie o ile zapewne wiesz mieliśmy troszkę przygód z nimi łącznie z zaborami i rusyfikacją. Do tego lata przed 89r.
A po rosyjsku Chiny to Kitaj, chińczyk to Kitajec.

I to jest jedyny powód występowania Kitajca w polskiej mówię potocznej. Pozostałość po ruskich.

Cudak

2020-07-29, 19:43
Chcę wzbogacić się o wiedzę co to za żyjątko. Ekspercie ukaż mi się.

petru23

2020-07-29, 20:04
Cudak napisał/a:

Chcę wzbogacić się o wiedzę co to za żyjątko. Ekspercie ukaż mi się.



Edukuj się zatem


This is the gruesome moment a hiker had two leeches removed from his eye.
Marvin Manansala had been climbing Mount Isarog in Camarines Sur, the Philippines when one of his friends noticed that his right eye had become sore and red.
The group reached the village at the foot of the mountain, were his friends looked at his eye and found that there were two green leeches sucking blood from his eyeballs.
Marvin’s friends, Lansoy Eyra and Emerson Madrigalejo took some cotton buds to lure them out and picked it out using tweezers.
Their other friend, Daisy Soria, said Marvin was fine after removing the parasites and immediately took a bath after the incident on July 22 last year.
She said: "We asked him to visit a clinic but he said he was fine. We believed him and we all went to bed after the tiring day."
Leeches are a familiar sight in the country's forests. There are several parasitic mountain leeches in the country usually found in wet terrains.

W skrócie. Pijawka.

Tranquillum

2020-07-29, 21:28
Mi to wygląda na to, że nic nie wyciągnęli i ciężko określić... :roll:

Se...........cz

2020-07-29, 21:59
Słomką by to wyssał.