18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Co Co Combo...

Halman • 2019-08-04, 16:30

Bardzo ładnie wyszło.... :krejzi:

loda_szmato

2019-08-04, 20:56
Takafura napisał/a:

Ten pierwszy nie miał szans zareagować choć mógł zachować bezpieczny dystans od pojazdu na pasie z przodu. A krytyka dotyczy tych 3 pozostałych. Może jakby ich 10 wyk***iło to byś przyznał że coś jest z nimi nie tak ?



Z kim nie tak? Jazda motocyklem rządzi się trochę innymi prawami (nie mylić z przepisami) niż jazda samochodem. Więc nie dziwi mnie, że się wszyscy wpie**olili.

A coś nie tak było z kierowcą samochodu, który spowodował ten wypadek.

Respektuj

2019-08-04, 21:08
wystarczy użyć pustej głowy jak się wchodzi na aką maszynę, Pewnie nawet w życiu motorem nie jeżdziliście a pie**olicie. Nie mam zamiaru kłócić się z jakimś towarzystwem które nie używa mózgu.

Skyleth

2019-08-04, 22:31
17:13:29 czas z filmu. Lewa strona, twarz z drzewa. Nie pytajcie

polakwrocek

2019-08-04, 22:53
Kurde zacne. Jak w filmach akcji.

MrNeko

2019-08-04, 23:03
MI się wydaje czy pojazdem nie można od tak środkiem po pasie jeżdzić?

Takafura

2019-08-04, 23:45
loda_szmato napisał/a:

Z kim nie tak? Jazda motocyklem rządzi się trochę innymi prawami (nie mylić z przepisami) niż jazda samochodem. Więc nie dziwi mnie, że się wszyscy wpie**olili.
A coś nie tak było z kierowcą samochodu, który spowodował ten wypadek.


Mądrze piszesz na początku - dlatego jadąc motorem zostawiasz większy margines bezpieczeństwa - na błędy innych, mokry asfalt, piasek itp. Pierwszy faktycznie miał pecha, ale 3 kolejne walące rytmicznie w auto po kraksie to przegięcie. Jechali obok siebie i trzymali się za rączki ?!

nightmoder

2019-08-05, 08:09
Fatality double kill triple kill

ellsworth

2019-08-05, 21:19
loda_szmato napisał/a:


Lubie takich pajaców jak ty. Droga hamowania motocykla jest 'ciut' większa niż samochodu, szczególnie kiedy dostajesz samochodem z boku - ciężko tego uniknąć
Jakby motocykliści jeździli 40km/h tak żeby być gotowymi na każdą nieprzewidzianą ewentualność, to darłbyś japę że za wolno, że zagrożenie i żeby się przenieśli na ścieżki rowerowe. Na rowery pewnie też k***isz. Jakby się przesiedli do samochodów, to byś marudził że korki i dlaczego nikt na motocyklu nie jeździ.
Debilowi nigdy nie dogodzisz...


Czyli są podwójnymi debilami. Nie dość że nie wyhamowali, to jeszcze z premedytacją jechali z taką prędkością żeby nie wyhamować.! To jest już szczyt szczytów!

siolyol

2019-08-06, 00:27
Respektuj napisał/a:

pewnie że nie ich wina, że zapie**alali jak debile i nie wyhamowali, to wina wszystkich ale nie ich. Zapie**alaja jeden za drugim nie trzymaja odległości i wciskają sie z prawej strony ale to nie ich wina przecież. Osobówka która nagrywała udało się jej wyhamować dlaczego? to jego też wina jest gdybygo tam nie było motop*zdeczki uciekły by w prawo przecież. Po co ja to piszę to i tak nic nie da ^^







:mrgreen:

i-i

2019-08-07, 11:35
Respektuj napisał/a:

pewnie że nie ich wina, że zapie**alali jak debile i nie wyhamowali, to wina wszystkich ale nie ich. Zapie**alaja jeden za drugim nie trzymaja odległości i wciskają sie z prawej strony ale to nie ich wina przecież. Osobówka która nagrywała udało się jej wyhamować dlaczego? to jego też wina jest gdybygo tam nie było motop*zdeczki uciekły by w prawo przecież. Po co ja to piszę to i tak nic nie da ^^



Może niekoniecznie wina tego pierwszego, bo pas był wolny a tu nagle pojawia się samochód. Pozostałych jak najbardziej.