18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co co co się stao?

Je...........ik • 2020-10-21, 20:57
Formuła bez koła


Warystor

2020-10-21, 21:05
Odstrzelił te koła jak wahadłowiec rakiety na paliwo stałe.

dżonyłojlker

2020-10-21, 21:14
Ktoś wie co było przyczyną? Bo mi to wygląda jakby rozj***ło hamulce podczas dohamowania, tam są chyba takie szerokie bębny i to by miało sens, ale, że 2 równocześnie :shock:

SupremeLeader

2020-10-21, 21:18
StalowyNożyk napisał/a:

Ktoś wie co było przyczyną? Bo mi to wygląda jakby rozj***ło hamulce podczas dohamowania, tam są chyba takie szerokie bębny i to by miało sens, ale, że 2 równocześnie



Ja raczej obstawiam awarię wężyka doprowadzającego paliwo do chłodnicy, ale ja tam się nie ch*ja nie znam.

dżonyłojlker

2020-10-21, 21:26
SupremeLeader napisał/a:

Ja raczej obstawiam awarię wężyka doprowadzającego paliwo do chłodnicy, ale ja tam się nie ch*ja nie znam.



Dobrze napisałeś, że się nie znasz, bo ten wężyk przebiega przez dyfuzor tylnego skrzydła i jest chłodzony podciśnieniem z systemu SARS.

Juzwa

2020-10-21, 21:28
Kręci kierownicą jakby nie widział, że mu kółka odpaliło. Kierowcy sportowych gadzin są jednak jebnięci.

pAwko7

2020-10-21, 21:34
Wypadek z 2010r

„ Niesamowity wypadek Buemiego
Przednie koła jego samochodu równocześnie urwały się od zawieszenia podczas dohamowania do zakrętu numer 14 przy zjeździe z najdłuższej prostej. Bolid Buemiego pozbawiony jakiejkolwiek sterowności uderzył lewą stroną o bandę, a później wpadł w żwirową pułapkę. Pomimo, iż w powietrzu latały urwane części zawieszenia, przedniego skrzydła, oraz przede wszystkim dwa koła, nikomu nic się nie stało.”

Sebastian Buemi:
"Nie ma zbyt wiele do opowiadania na temat mojego wypadku w trakcie pierwszej sesji treningowej," powiedział po południu 21-latek. "Zahamowałem, a wtedy koła oderwały się od bolidu i to wszystko. Fizycznie nic mi się nie stało."

StalowyNożyk napisał/a:

Dobrze napisałeś, że się nie znasz, bo ten wężyk przebiega przez dyfuzor tylnego skrzydła i jest chłodzony podciśnieniem z systemu SARS.



Sars w sensie koronawirus?

cz...........ek

2020-10-21, 21:47
A moim zdaniem to zwyczajnie kierowca r*chał żonę mechanika i stąd koła które uj***ło w jednym momencie jak na zawołanie :lol:

dżonyłojlker

2020-10-21, 21:55
pAwko7 napisał/a:

Sars w sensie koronawirus?



Nic z tych rzeczy, system SARS to udoskonalona wersja starszego KERS, a tak na serio to po tym co zacytowałeś (ta najdłuższa prosta), moja teoria jest wielce prawdopodobna.

pro_avenger

2020-10-21, 22:02
StalowyNożyk napisał/a:

Nic z tych rzeczy, system SARS to udoskonalona wersja starszego KERS, a tak na serio to po tym co zacytowałeś (ta najdłuższa prosta), moja teoria jest wielce prawdopodobna.



h*ja się znasz...Układy MGU-H i MGU-K zastąpiły stosowany od 2009 roku system KERS.

cormax19000

2020-10-21, 23:15
StalowyNożyk napisał/a:

Ktoś wie co było przyczyną? Bo mi to wygląda jakby rozj***ło hamulce podczas dohamowania, tam są chyba takie szerokie bębny i to by miało sens, ale, że 2 równocześnie



Masz racje to wina hamulcow, a jak maja działać hamulce ? Na jedne koło ?

dżonyłojlker

2020-10-21, 23:17
pro_avenger napisał/a:

h*ja się znasz...Układy MGU-H i MGU-K zastąpiły stosowany od 2009 roku system KERS.



Czyli to co o was, motocyklistach mówią, to szczera prawda :facepalm:

MGU-H i MGU-K to przestarzała technologia, stosowana już w seryjnych autach. Tydzień temu byłem na Nurburgringu (do Nordschleife mam 2 machnięcia ogonem) i tak się składa, że był tam pan Williams senior i osobiście testował nowego SARS-a.

PS6

2020-10-21, 23:18
StalowyNożyk napisał/a:

Ktoś wie co było przyczyną? Bo mi to wygląda jakby rozj***ło hamulce podczas dohamowania, tam są chyba takie szerokie bębny i to by miało sens, ale, że 2 równocześnie



Łożysko na wytrząsaczu poszło się j***ć....

dżonyłojlker

2020-10-21, 23:21
cormax19000 napisał/a:

a jak maja działać hamulce ? Na jedne koło ?



Nie bądź taki mądrala, bo to sytuacja bez precedensu.

Profx5015

2020-10-21, 23:23
Panie, toż to było w 2014 roku...