18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co Bóg mówi....

Ja...........ec • 2014-08-14, 13:31
Jak Bóg chce kogoś pokarać to mu rozum odbiera. Dowód poniżej... :amused:


Goghe

2014-08-14, 13:34
dobry troll 2/10

Magsurf

2014-08-14, 13:40
r*chałbym.... (modzie nie usuwaj).

marcinc53

2014-08-14, 13:46
Tak pie**oli że jej pies dostał raka i umarł

PatrolZG

2014-08-14, 13:50
Przyj***na, trza by bylo ja dobrze zr*chac zeby oprzytomniala.

kondziovsky

2014-08-14, 13:52
jak mnie wk***iają takie j***ne k***a psychokatole. przewijałem to kilka razy i zatrzymałem się na 03:20 kiedy ta głupia k***a cytuje podobno tego ich sk***iela boga, który zarządził, że grzechem jest przywdziewanie "złotych przystrojeń", że ten ch*j bóg ubrał adama i ewę w skromne szaty i tak jest git. no k***a ja pie**olę. czy ci wszyscy idioci nie widzą tej hipokryzji? no bez jaj, jakim k***a trzeba być pie**olonym ignorantem k***a! nie widziała ta p*zda k***a księży? rydzyka? waty-k***a-kau i tych złotych płacht i przepychu. ja pie**olę. wiara, a religia to coś innego. jestem empirykiem i jak czegoś nie doświadczę to nie uwierzę, ale na tyle jestem otwarty na możliwości, że daję trochę miejsca na domniemanie, że jest jakaś energia(nie bóg, nie spersonifikowane COŚ czego nie widać), która to wszystko łączy. ying yang, karma czy inne ch*je muje, ale tych katoli, kurew islamskich, a żeby nie być ograniczony, to buddystów też, nienawidzę. a wisienką na torcie mojej pogardy jest instytucja kościoła. k***y, gdybym mógł bez żadnych prawnych konsekwencji, wybić to bym to zrobił, no ale cóż, nie widzę się w więzieniu.

swoją drogą miałem ciekawą sytuację jakiś czas temu, kiedy wyszedłem z obi i wsiadłem do samochodu na parkingu, odpaliłem szluga, a to nagle przez okno morda jakiejś baby się wpie**ala(całkiem fajna zresztą) i zaczyna mi pie**olić, że bóg mnie kocha, że ona też mnie kocha, żebym nie palił, bo ona też paliła, ale bóg jej powiedział, że nie ładnie etc. i to wszystko z tym ich poj***nym uśmieszkiem rodem z psychiatryka. kopara mi opadła, szlug mi wypadł z ust, siedziałem wryty i nie wiedziałem co powiedzieć, więc po dłuższej ciszy bez namysłu powiedziałem "eeeee, sp***alaj?". na co p*zda się jeszcze bardziej uśmiechnęła i poszła w cholerę. oni są gorsi niż zombie.

Magsurf

2014-08-14, 13:56
kondziovsky, Tak się podjarałeś, że aż Ci się na shift ulało, bo ewidentnie Ci ten klawisz nie działa.

peniseusz

2014-08-14, 13:57
"zaprawde powiadam wam iż ubiór mniej ważny jest, gdyż przed aktem zdjąć go należy"

cholonek

2014-08-14, 13:58
Hmmm... sądząc po jakości malunków w tle, to chyba raczej "świadkini". Może to siedziba redakcji "Strażnicy"? :D

Ra...........py

2014-08-14, 14:05
A Srallah każe się ubierać w namioty !!!!

RedHairMeanie

2014-08-14, 14:10
Najlepiej chodzić nago, bo tak ich bóg stworzył.

wÃ...........da

2014-08-14, 14:14
@up tak świadkini rydzyka, ostatni grosz im odda

Ptoon

2014-08-14, 14:33
kondziovsky napisał/a:

jak mnie wk***iają takie j***ne k***a psychokatole. przewijałem to kilka razy i zatrzymałem się na 03:20 kiedy ta głupia k***a cytuje podobno tego ich sk***iela boga, który zarządził, że grzechem jest przywdziewanie "złotych przystrojeń", że ten ch*j bóg ubrał adama i ewę w skromne szaty i tak jest git. no k***a ja pie**olę. czy ci wszyscy idioci nie widzą tej hipokryzji? no bez jaj, jakim k***a trzeba być pie**olonym ignorantem k***a! nie widziała ta p*zda k***a księży? rydzyka? waty-k***a-kau i tych złotych płacht i przepychu. ja pie**olę. wiara, a religia to coś innego. jestem empirykiem i jak czegoś nie doświadczę to nie uwierzę, ale na tyle jestem otwarty na możliwości, że daję trochę miejsca na domniemanie, że jest jakaś energia(nie bóg, nie spersonifikowane COŚ czego nie widać), która to wszystko łączy. ying yang, karma czy inne ch*je muje, ale tych katoli, kurew islamskich, a żeby nie być ograniczony, to buddystów też, nienawidzę. a wisienką na torcie mojej pogardy jest instytucja kościoła. k***y, gdybym mógł bez żadnych prawnych konsekwencji, wybić to bym to zrobił, no ale cóż, nie widzę się w więzieniu.


Tak jak są patrioci w skorumpowanym kraju z ch*jowymi politykami, tak są wierzący w kościele, który jest do dupy. Widzisz pewnie czasami komentarze na tym portalu po których opadają ci ręce, a jednak nadal wchodzisz. Nie wszyscy w twoim klubie muszą być zajebiście fajni żebyś mógł odnosić korzyści z przynależności do klubu. Jedno nie wyklucza drugiego.
...a no i jeżeli chcesz szukać logicznych dowodów i być empirykiem i zrozumieć wiarę, to tak jakbyś chciał grać w piłkę nożną oszczepem. Nie te narzędzia, nie na tym to polega, nie o to w tym chodzi.

remi1982

2014-08-14, 14:36
Zrobię głupiej cipie na złość i wytrzepie ku*asa pod jej filmik.