18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nowynick

2017-02-13, 11:48
Inwentaryzacja cmentarza... będą sprawdzać czy kogoś nie ubyło? :D

krzyks

2017-02-13, 11:50
608 666 666

No nie może być inaczej. :trollencjusz:

C.Z.E.S.I.E.K

2017-02-13, 13:18
nowynick napisał/a:

Inwentaryzacja cmentarza... będą sprawdzać czy kogoś nie ubyło? :D


Kwestia czysto teoretyczna. Jeśli kogoś ubyło, można to już za wniebowstąpienie uznać, czy trzeba dopłacić?

~Velture

2017-02-13, 13:29
Pomijając oczywiste przejęzyczenie to inwentaryzacja na cmentarzu polega na sprawdzaniu komu kończy się opłacony okres bo jak wiemy trzeba co ileś lat (zależnie od cmentarza) płacić za kwaterę. Jeśli ktoś nie opłaci to traci miejsce i wtedy zarządca sprzedaje je komuś innemu.

No więc kapitan oczywistość odlatuje.

nowynick

2017-02-13, 13:30
czesiek99 napisał/a:


Kwestia czysto teoretyczna. Jeśli kogoś ubyło, można to już za wniebowstąpienie uznać, czy trzeba dopłacić?



kanonizować, zarobić na wycieczkach wiernych do miejsca cudu, a jak się sytuacja uspokoi spylić grób drugi raz... Ten biznes to oni mają lepiej obcykany niż żydzi sektor bankowy...

FralTral

2017-02-13, 14:30
Po uj sie klocic o to miejsce. Czy cie spalam czy pochowaja, jests martwy, jako martwy robisz jeszcze problem ? No bo k***a mi miejsca braknie na gnojowisku i rodzinka musi oplacic. Ja juz dawno mowilem swojeje wszystko tylko nie do cyrku.

Falcao

2017-02-13, 14:32
Velture napisał/a:

Pomijając oczywiste przejęzyczenie to inwentaryzacja na cmentarzu polega na sprawdzaniu komu kończy się opłacony okres bo jak wiemy trzeba co ileś lat (zależnie od cmentarza) płacić za kwaterę. Jeśli ktoś nie opłaci to traci miejsce i wtedy zarządca sprzedaje je komuś innemu.

No więc kapitan oczywistość odlatuje.



Zakładając że rodzinka nie opłaci miejsca na cmentarzu co się wtedy dzieje z zwłokami ?

Ork.Fajny

2017-02-13, 14:40
Falcao napisał/a:

Zakładając że rodzinka nie opłaci miejsca na cmentarzu co się wtedy dzieje z zwłokami ?


Przenoszą je do jakieś zbiorczej mogiły na tym cmentarzu.

C.Z.E.S.I.E.K

2017-02-13, 14:41
Falcao napisał/a:

Zakładając że rodzinka nie opłaci miejsca na cmentarzu co się wtedy dzieje z zwłokami ?


Już tłumaczę.
Przy okazji pogrzebu opłacasz 20 lat z góry. Po tym czasie możesz kontynuować współpracę lub też nie. Jeżeli nie ma kto zapłacić to właściciel gruntu może miejsce odsprzedać dalej. W ramach likwidacji przerzuca się szczątki do zbiorowej mogiły, czasem kremuje, a jeszcze innym razem zostawia w ziemi i przykłada nowym lokatorem. Tutaj nie ma zasady.

krzyks

2017-02-13, 18:18
czesiek99 napisał/a:


Tutaj nie ma zasady.



Masz rację, jest kwas :-/

Adolf

2017-02-13, 21:26
I co? Stawił się ktoś?

krzyks

2017-02-13, 23:56
wolfspider1986 napisał/a:

I co? Stawił się ktoś?



Ja się wstawiłem.. a co :krejzi:

Wiewór

2017-02-14, 08:57
Bozia jest wszechmogąca ale strasznie ch*jowo radzi sobie z kasą. Ciągle potrzebuje więcej i więcej:(
Skromny sługa boży musi handlować miejscem spoczynku wieczystego, żeby utrzymać ubogiego szefa:(

Beata90JJ

2017-02-15, 18:18
To że zmarły żyje nie oznacza że jest zombie