18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Citroen Challange

CrazyEdek • 2018-10-09, 13:01
Tak to się robi


Wiewór

2018-10-09, 21:43
alexandrus napisał/a:



Francuzy to nie auta... to szrot. :amused:



Nowe auta kupują debile, a wiesz dlaczego? Bo są tak skonstruowane aby się pie**oliły zaraz po okresie gwarancyjnym (z resztą tak jak wszystko), po drugie nie sztuka wziąc ch*jowe auto z salonu, sztuka kupić używane starsze, niezawodne auto i je odrestaurować. Kupno nowego auta to strzał w kolano, bo oprócz ew. rat , leasingu, dochodzi obowiazkowe AC i j***ny serwis u sk***iałych ASO. Zamiast jednego sk***iałego szrota z salonu wolę, 3 zajebiste używki, i zmieniam w zalezności od nastroju . Later bitches... :amused:


Tylko polski biedak z kompleksami może napisać że kupowanie nowych aut to głupota. Dla mnie jazda starym to kompletny idiotyzm.

edek.bajzel

2018-10-10, 08:43
pie**olicie niektórzy o polaczkach i ch*j wam w dupę,
owszem wydaje się kasę na różne idiotyczne przedmioty, więc rozumiem żeby rozp***zielić go dla jaj
ale w każdym kraju znalazły się ktoś kto byłby zadowolony ze sprawnego auta gratis

niemamskarpet.

2018-10-10, 15:42
@up Polakom biedakom serce się kraja jak rozpie**alają nawet największego rzęcha bo polski biedak niewolnik pracuje lata na takiego złoma a dla nich to jedna dniówka.
Polska biedota tego nie zrozumie.

Oj tam lata juz, citroeny takie na allegro to ok 6-10 tys, przecietny zarobek to ok 3tys wiec max 2-3 miesiace jak nie jesz i spisz pod mostem i tylko pracujesz, Angol przeciętny (szary robal jak Polak co ma 3tys) ma ok 2tys funtow, czyli ok 100f na lape dziennie a cytryna ok 300f tutaj wiec w sumie 3 dni a nie dniówka wiec się nie zgodzę z twoja opinia aż tacy biedni to my nie jesteśmy :P

Wiewór

2018-10-10, 22:34
Rebeliant_ZPF napisał/a:




No to pewnie z 3 nowe już kupiłeś przez ostatnie 15 lat, bo po 5 latach nowe auto jest już stare ;)

Napisz mi Abraxus, czy ty poniżasz Polaków będąc dokładnie takim samym jak opis osoby poniżanej przez ciebie?


Ciekawi mnie czemu gardzisz marginesem naszych rodaków pisząc jakbyśmy wszyscy tacy byli. Przecież to jest tak samo debilne jak pisanie, że księża to pedofile, bo generalizowanie na taką skalę to czysty debilizm.

To co? Jesteś generalizującym debilem hipokrytą czy kupiłeś już 3 nowe auta z salonu w ciągu ostatnich 15 lat? ;)


Nikogo nie ponizam. Jestem bacznym obserwatorem codziennego życia. Po prostu pisze jak jest. Liczę na to, że Polacy kiedyś się w końcu k***a obudza i zaczba wymagać od naszych rządów traktowania nas jak białych ludzi.
Kpię z Polaków bo jaki inny naród daje się tłamsic za 500€ miesięcznie i nawet nie pisnie słowa sprzeciwu

edek.bajzel

2018-10-10, 23:27
Abraxus napisał/a:


Nikogo nie ponizam. Jestem bacznym obserwatorem codziennego życia. Po prostu pisze jak jest. Liczę na to, że Polacy kiedyś się w końcu k***a obudza i zaczba wymagać od naszych rządów traktowania nas jak białych ludzi.
Kpię z Polaków bo jaki inny naród daje się tłamsic za 500€ miesięcznie i nawet nie pisnie słowa sprzeciwu


naprawdę, masz wysokie mniemanie o sobie,
czy czasem nie wynika ono z kompleksów
pominę już ,,twoje baczne obserwacje,, bo trollując piszesz z dupy wzięte komentarze, choć nie powiem
czasem masz przebłyski, wtedy i odemnie czasem dostaniesz piwko
to tak nawiasem mówiąć, gdy pie**olisz, zapominając o tożsamości i tym, dzięki którym możesz pisać te , czasem żałosne popierdółki

krasnal_hałabała

2018-10-11, 18:31
Abraxus napisał/a:

@up Polakom biedakom serce się kraja jak rozpie**alają nawet największego rzęcha bo polski biedak niewolnik pracuje lata na takiego złoma a dla nich to jedna dniówka.
Polska biedota tego nie zrozumie.




Uwieczniłem twoje słowa i wypomnę ci je kiedy pojawi się temat albo komentarz szerzący negatywne stereotypy o narodach które lubisz a ty napiszesz że nie wolno generalizować.

St...........on

2018-10-13, 01:27
thathonator napisał/a:



o.O

Tak może pierniczyć tylko człowiek, który nie utrzymuje swojego własnego samochodu. Choć w sumie dziwne bo po 30stce już powinien.



Świeżaku, ja się przedstawiłem i pokazałem czym się zajmuję na Islandii, od tamtej pory doszedł fach mechanika samochodowego. Ty zaś jesteś gołodupcem prowokatorkiem. I z tego co wywnioskowałem to trafiłem w twoje kosmiczych rozmiarów ego. Later bitch! :amused: KV994,YX179,ER595 masz zobacz sobie gołodupcu,teraz ty zapodawaj :amused:

P.S na ubezpieczenia wypie**alam ile ty przez rok przejesz :amused:

Abraxus napisał/a:


Tylko polski biedak z kompleksami może napisać że kupowanie nowych aut to głupota. Dla mnie jazda starym to kompletny idiotyzm.


ch*ja prawda Analusie , tylko polski biedak z pasją do aut i zapleczem mechanicznym może powiedzieć, że kupno nowych aut to idiotyzm... no chyba, że je sprzedajesz :amused: