18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cipkomacacz...

Halman • 2020-06-11, 06:49

Dwie azjatyckie baby przyłapały i zatrzymały macacza cipek w publicznym autobusie.
Ale z tego co widzę to się sam mógł pomacać... :-D

Payan

2020-06-11, 07:01
Amator żółtych cipek. :kawa:

erdogan

2020-06-11, 07:11
W walce użył tylko 70% mocy.

Pralpunkt

2020-06-11, 07:39
Jak na nie patrze to powinny się cieszyć że ktoś je za broche chciał złapać :lol:

drowlodz

2020-06-11, 12:02
Nie chciał bić zbyt mocno żeby nie pozabijać

Insaner

2020-06-11, 12:20
No cóż, jest to kraj z takimi gigantycznymi dysproporcjami pomiędzy liczbą mężczyzn i kobiet, że dziesiątki milionów facetów nie będą miały nawet szans żeby dotknąć jakąkolwiek kobietę przez całe swoje życie, nie wspominając już o stworzeniu jakiegoś związku. Oczywiście nie mam na myśli wybrzydzania, tylko wzięcia kogokolwiek nawet jeśli wygląd przedstawicielki płci przeciwnej wręcz zniechęca. Trudno aby byli normalni, a podziękować mogą swoim władzom i polityce jednego dziecka - oczywiście jak już jednego to najlepiej syna..

To co pomacał zostanie z nim już do końca życia :amused:

opec

2020-06-12, 01:47
Ale moment, to u azjatów macanki w metrze czy atobusie to nie element kultury?! :-/ ja myślałem że tam w ścisku łapanki za brochy, pośladki to jest jak takie nasze "dzień dobry", a tu sie jakieś baby wściekają.. Cóż, pewnie jakieś turystki z zachodu o azjatyckiej urodzie. :-|

PS: dlaczego w azjatyckich filmach dokumentalnych są kwadraciki między nogami? :lol: