18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cios w pysk

iI...........Ii • 2016-02-19, 21:01
Kłótnia na stacji benzynowej, zakończona powodzeniem :ok:


(1:00)


Źródło

level1989

2016-02-19, 21:18
jebańce tylko z partyzanta umieją...

ten_pcp

2016-02-19, 21:23
podstępny skubaniec :D

R3dskull

2016-02-19, 21:50
To murzyn czy białas, bo nie wiem jak komentować ? :P

qhash

2016-02-19, 22:09
co za j***ny ścierwojad

cveljan

2016-02-20, 00:51
klasyczny pojeb wszystkich zaczepia i z zaskoczenia napie**ala prawie jak w nowej hucie

Okrupnik

2016-02-20, 01:53
Jakim k***a "powodzeniem"??? cwaniak rzuca się do wszystkich i miałem nadziej że chociaż jakis ogarnięty typ (nie używający "nigga" zamiast przecinka) go posprząta...

S.T.U_Cummins

2016-02-20, 02:02
Kiedyś typ do mojej dziewczyny się przyczepił, że za długo siedziała w łazience na orlenie i jego dziunia nie mogła skorzystać. Koleś był znacznie masywniejszy ode mnie (mam 1,75m i 75kg on 1.9m ok 0,1tony wagi) zwróciłem mu uwagę by się uspokoił a wiadomo pan i władca, krótka spina.My poszliśmy do auta a on chyba poczuł się upokorzony, ruszył na mnie przy dystrybutorach, wyjąłem gaz pieprzowy z kieszenie i mówię dawaj kozaku zaraz dostaniesz przyprawą po ślepiach obleje ciebie benzyną podpale a ktoś to na pewno wrzuci na sadistic.pl. To facet bez słowa na pięcie się odwrócił i poszedł w drugą stronę :D :D :D . Tak wiem powiecie żem cwaniak, bo noszę gaz zawsze ale to zawsze przy sobie. >>>Często się przydaje choć ani razu go jeszcze nie użyłem.<<< Nawet w głupich spinach z obcymi zawsze wsadzam rękę w kieszeń ale go nie wyciągam, by nie siać agresji i dystans ok2m. Jestem pewniejszy siebie, bo wiem, że jak mnie zaatakuje, to się obronię. A przeciwnik swoje też myśli, pewnie ma obstawę, albo kosę w kieszeni. :)

th...........ng

2016-02-20, 02:05
Z jakiego partyzanta ? Jak mnie wk***ia takie pie**olenie, byli 1 na 1 twarzą do siebie, co miał mu k***a baner wywiesić ze zaraz go uderzy ? Przecież oczywiste było, że nie zaczną grac w papier nożyce, w takiej sytuacji atakuje się jak najszybciej żeby zyskać przewagę. Typowe uliczne starcie, w którym nie obowiązują żadne zasady fair play. j***ni sadolowi fighterzy co jedyne walki widzieli w mortal kombat i tekkenie

fdM

2016-02-20, 02:12
Oczywiście że partyzant. p*zda nie zawodnik.

Vaa

2016-02-20, 02:39
@Lt_Ado, a mnie wk***ia jak ktoś coś pie**oli, a nie wie co :krejzi: Przewiń sobie do 0:58, zwróć uwagę na to, ze "nigga" pokazuje na coś na ziemi [przypie**ala się do butów, do nawierzchni, do k***a niewiadomo czego, bo niestety zbytnio bełkocze] i dopiero gdy ten drugi koleś kieruje wzrok na ziemie "nigga" zaczyna go napie**alać (gość patrzac się w ziemię nie mógł nawet zauważyć ciosu...). Więc tak, zaj***ł mu z partyzanta...

Caloroso

2016-02-20, 06:39
Akcja zakończyłaby się powodzeniem, gdyby go ktoś odstrzelił. Zabrakło mi takiego happy endu...

Kantinflas

2016-02-20, 10:29
Ksiega ulicy mowi, "z partyzanta da sie kazdemu najebac, nawet Najmanowi".

lukaskzm

2016-02-20, 13:14
do walki wysuwam +1 POLAK
chodź kozaku :)

Eramod

2016-02-20, 14:17
widac ze zaczepki szukał teraz bede wiedzial ze taki ktos kto kozaczy do kazdego nie bedzie miał przeciwwskazań zeby mi zajebac z partyzanta, wiec jak przysapie wyciagne nóż który kupiłem w krakowie i go poczęstuje :) )) oczywiscie jak na sadola przystalo żartuje