18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciężko to zniósł

Jesse.Pinkman • 2021-10-25, 20:23
Nie ma info w opisie ale jeśli to covidianowy sputnik to pewnie gościu już wącha kwiatki od spodu 8-)

donkapusta

2021-10-25, 20:30
Tam pewnie łatwiej dostać strzykawkę z prochami niż szczepionką.

Diomedes

2021-10-25, 20:32
Gość ma strzykawkofobię. Niektórzy tak mają, że nawet mdleją z automatu na widok strzykawki albo kropli krwi i to bez względu na wiek i płeć.

sberek38

2021-10-25, 20:40
covidowy sputnik? Jeśli mialbym dać się dziabnąć, to właśnie ruskim sputnikiem lub moderną , al etylko z partii wysłanej do izraela ;)

Jerzy_Owsik

2021-10-25, 21:00
Diomedes napisał/a:

Gość ma strzykawkofobię. Niektórzy tak mają, że nawet mdleją z automatu na widok strzykawki albo kropli krwi i to bez względu na wiek i płeć.



ja tak mam jak tylko widzę że Suborg dodał nowy film na hardzie.

TestovironJR

2021-10-25, 21:16
Gościu jakis przyj***ny jest, dosłowanie jak walus jak przezyje hihihihi, no wiecie ten co dawał sobie w ryj uderzać na pouchdown

dadar123

2021-10-25, 21:29
sberek38 napisał/a:

covidowy sputnik? Jeśli mialbym dać się dziabnąć, to właśnie ruskim sputnikiem lub moderną , al etylko z partii wysłanej do izraela



To byś zrobił błąd, bo statystyki z września dla Izraela są fatalne - prawie 90% zaszczepionych, a wzrost tzw zakażeń jak nigdzie w świecie

Su...........wn

2021-10-25, 22:52
Chłop ma fobie (aichmofobia) .

sberek38

2021-10-25, 23:12
dadar123 napisał/a:

To byś zrobił błąd, bo statystyki z września dla Izraela są fatalne - prawie 90% zaszczepionych, a wzrost tzw zakażeń jak nigdzie w świecie



Ktoś jeszcze ufa tym statystykom? Fale muszą trwać, biznes farmaceutyczny musi się kręcić, a kryzys musi być pompowany

wojtas09999

2021-10-25, 23:38
W strzykawce były wszystkie informacje z TVP

Mzimu

2021-10-26, 00:41
jak by mnie ktoś spróbował zaszczepić tym eksperymentalnym gównem, to bym taki spokojny nie był, tylko zaj***ł krzesełkiem.

TheAndyboy888

2021-10-26, 00:47
sberek38 napisał/a:

Ktoś jeszcze ufa tym statystykom? Fale muszą trwać, biznes farmaceutyczny musi się kręcić, a kryzys musi być pompowany



Jak czytam takie pie**olenie, to nie wiem, czy się śmiać, czy już płakać.
Biznes farmaceutyczny miał się już zajebiście jeszcze latami przed covidem. Włącz se k***a radio albo telewizor i jakieś 80% reklam to jakieś farmaceutyczne poj***ne specyfiki na gorączkę, przeziębienia, dietę, wątrobę, sraczkę, zatwardzenia lub żeby stała ci k***a faja. A żeby było śmieszniej, w całej Europie to właśnie Polska k***a w tym góruje. Zaróno w ilości reklam, jak i sprzedaży tego syfu. Ludzie przez kupowanie tego syfu od lat nabijają miliardami konta koncernów farmaceutycznych, ale jak wylazł covid, to nagle się k***a obudzili i widzą w tym wielkie zło. No k***a aż nóż w kieszeni się otwiera. Na covidzie to oni zarobią na waciki wy debile.

ziu

2021-10-26, 02:52
@up
Zgadzam się poza ostatnim zdaniem. Na covidzie w ch*j też zarabiają.

Krakus36

2021-10-26, 02:55
Ja się nie szczepie bo na szczepionkach NIE MA SKŁADU, nie mogę zobaczyć co tam jest więc pie**olE TO!

W agnli i szwecji 76% zmarłych i hospitalizowanych miało 3-4 dawki wj***ne przeciwko covidowi... Babka jedna z pierwszych co przed kamerami brała szczepionkę i była w pełni szczepiona dawkami zdechłą na covid WTF?!

kto ponosi odpowiedzialność jak szczepionka wywali NOP lub nie zadziała?
-producent zwolniony przez Unie z odpowiedzialności
-politycy nakazujący nie ponoszą odpowiedzialności
-lekarz szczepi nie ponosi odpowiedzialności
-pielęgniarka nie ponosi odpowiedzialności
-media tym bardziej za nic nie ponoszą odpowiedzialności
to kto?


htp

2021-10-26, 09:58
Krakus36 napisał/a:

Ja się nie szczepie bo na szczepionkach NIE MA SKŁADU, nie mogę zobaczyć co tam jest więc pie**olE TO!
W agnli i szwecji 76% zmarłych i hospitalizowanych miało 3-4 dawki wj***ne przeciwko covidowi... Babka jedna z pierwszych co przed kamerami brała szczepionkę i była w pełni szczepiona dawkami zdechłą na covid WTF?!
kto ponosi odpowiedzialność jak szczepionka wywali NOP lub nie zadziała?
-producent zwolniony przez Unie z odpowiedzialności
-politycy nakazujący nie ponoszą odpowiedzialności
-lekarz szczepi nie ponosi odpowiedzialności
-pielęgniarka nie ponosi odpowiedzialności
-media tym bardziej za nic nie ponoszą odpowiedzialności
to kto?



Może podaj źródło tych statystyk?