18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ciężkie zadanie dla kobiety

~Angel • 2019-10-20, 19:25
możesz kochanie zwinąć przedłużacz


Halman

2019-10-20, 19:29
To jest nagranie po ulicznym manifeście-proteście feministek na którym pouczano społeczeństwo że kobiety są tak samo inteligentne i radzą sobie tak jak mężczyźni.

~Velture

2019-10-20, 19:33
Teraz wyobraźmy sobie sytuację w pracy gdzie szef zleca takie samo zadanie dwóm pracownikom. Kobiecie i mężczyźnie.
Nawet nie chodzi o kuriozalną sytuację z przedłużaczem ale ogólnie.
Mężczyzna wykona swoją pracę w powiedzmy 5 godzin i przez pozostałe 3 godziny coś sobie porobi w telefonie czy jak tam chce. Kobieta wykona to zadanie w 8 godzin.

Teoretycznie facet powinien zarabiać więcej albo pracować krócej za te same pieniądze bo jest wydajniejszy a w praktyce baba po 8 godzinach pójdzie podpie**olić do szefa, że kolega się opie**alał przez 3 godziny a ona tyrała jak wół 8 godzin i dlaczego on jej nie pomógł wykonać jej pracy kiedy skończył swoją, i dlaczego zarabia tyle samo skoro on się opie**ala a ja ciężko pracuję.

aaaaaaaaaaaaaa

2019-10-20, 19:41
Ja bym był łagodniejszy w ocenie.
Połowa z tych co się tak napie**ala, nie wykonałaby żadnego zadania stricte kobiecego... sprzątania, prania, zmywania, gotowania, robienia loda...

zomos

2019-10-20, 20:07
chomiki o chomiki...

lewanmich1

2019-10-20, 20:32
Nie dałbym jej do ręki metalowej kulki. Z taki talentem popsułaby ją.

Goldmann

2019-10-20, 20:34
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Ja bym był łagodniejszy w ocenie.
Połowa z tych co się tak napie**ala, nie wykonałaby żadnego zadania stricte kobiecego... sprzątania, prania, zmywania, gotowania, robienia loda...



"Sprzątania, prania, zmywania, gotowania" - Ok, zgadzam się.
Ale....
"robienia loda..." - widziałem kiedyś lodziarza, Włocha. Dumnie nazywał swoje lody, lodami włoskimi. Nie polecam.

jinn

2019-10-20, 20:40
Velture napisał/a:

Teraz wyobraźmy sobie sytuację w pracy gdzie szef zleca takie samo zadanie dwóm pracownikom. Kobiecie i mężczyźnie.
Nawet nie chodzi o kuriozalną sytuację z przedłużaczem ale ogólnie.
Mężczyzna wykona swoją pracę w powiedzmy 5 godzin i przez pozostałe 3 godziny coś sobie porobi w telefonie czy jak tam chce. Kobieta wykona to zadanie w 8 godzin.
Teoretycznie facet powinien zarabiać więcej albo pracować krócej za te same pieniądze bo jest wydajniejszy a w praktyce baba po 8 godzinach pójdzie podpie**olić do szefa, że kolega się opie**alał przez 3 godziny a ona tyrała jak wół 8 godzin i dlaczego on jej nie pomógł wykonać jej pracy kiedy skończył swoją, i dlaczego zarabia tyle samo skoro on się opie**ala a ja ciężko pracuję.



https://www.wykop.pl/link/3930685/samozaoranie-feministek-z-kobiecej-redakcji-wp-pl/

luxpiotr

2019-10-20, 20:47
HAL9000/2 napisał/a:

To jest nagranie po ulicznym manifeście-proteście feministek na którym pouczano społeczeństwo że kobiety są tak samo inteligentne i radzą sobie tak jak mężczyźni.



Dzięki, że to powiedziałeś, bo już chciałem zj***ć tych gości, co śmieszkują zamiast pokazać jak to się robi.

mesjans

2019-10-20, 20:58
Zwija na podobieństwo swoich zwoi mózgowych.

maciupek123

2019-10-20, 21:27
@Velture k***a dokładnie jak w mojej robocie :D Struktura firmy jest taka: Dyrektor babka, 3 kierowników (2 baby i ja), ch*j w to że dostaje najgorsze rzeczy do roboty bo jestem k***a jedynym facetem w kadrze kierowniczej, to jeszcze ja potrafie to samo zadanie zrobic czesto 4x szybciej, a one jeszcze przychodzą i pytaja czy mam wolne bo trzeba zrobic to i tamto ;D Juz nie wazne ze czesto robia rzecz 4x dluzej to ja jeszcze po nich musze poprawiac :D Kasa, najlepszy temat, jedna z kierowniczek zarabia troche wiecej odemnie bo bardzo dlugo pracuje, no ok. Druga jest najlepsza, pracuje dokladnie tyle samo co ja, dostawalem podwyzki przenosili mnie itd takze zarabialem wiecej. Wiecie co zrobila? Grzebala w moich rzeczach, sprawdzila ile zarabiam i poszla do Dyrektorki z fochem jak tak moze byc xD

aaaaaaaaaaaaaa

2019-10-20, 22:50
maciupek123 napisał/a:

....poszla do Dyrektorki z fochem ...



Dyrektorka ma ku*asa??


:mrgreen:

kaelem

2019-10-21, 01:51
Velture napisał/a:

Teraz wyobraźmy sobie sytuację w pracy gdzie szef zleca takie samo zadanie dwóm pracownikom. Kobiecie i mężczyźnie.
Nawet nie chodzi o kuriozalną sytuację z przedłużaczem ale ogólnie.
Mężczyzna wykona swoją pracę w powiedzmy 5 godzin i przez pozostałe 3 godziny coś sobie porobi w telefonie czy jak tam chce. Kobieta wykona to zadanie w 8 godzin.
Teoretycznie facet powinien zarabiać więcej albo pracować krócej za te same pieniądze bo jest wydajniejszy a w praktyce baba po 8 godzinach pójdzie podpie**olić do szefa, że kolega się opie**alał przez 3 godziny a ona tyrała jak wół 8 godzin i dlaczego on jej nie pomógł wykonać jej pracy kiedy skończył swoją, i dlaczego zarabia tyle samo skoro on się opie**ala a ja ciężko pracuję.


Pomyśl co się dzieje u nas, w monie.

jeremi325i

2019-10-21, 04:52
Jak tu nie napisac klasyka, ze sie lancuch poluzowal i wyszla z kuchni...