18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciężarówka z magnesem w zderzaku

Syn_Milionera • 2023-02-03, 10:47
Mocny magnes, pewnie neodymowy.


Con4terPro96

2023-02-03, 10:59
mam nadzieję że kierowca bombowca który nagrał to zatrzymał się aby pomóc ciężarówce upie**olić typa co próbuje wyłudzić ubezpieczenie OC :)

S_Z_A_L_O_N_Y

2023-02-03, 11:14
Łatwo udowodnić sytuację jeżeli żarówki/ka cofania została zbita podczas cofania. Żarnik jest wtedy przepalony, co świadczy o tym że był włączony wsteczny podczas kontaktu.

Nazhir

2023-02-03, 12:06
Con4terPro96 napisał/a:

mam nadzieję że kierowca bombowca który nagrał to zatrzymał się aby pomóc ciężarówce upie**olić typa co próbuje wyłudzić ubezpieczenie OC



wygląda na to, że kierowca ciężarówki dogadał się z kierowcą osobówki. Kasa pójdzie z OC właściciela ciężarówki, a to nie ta sama osoba, co kierowca.

Juzwa

2023-02-03, 16:34
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Łatwo udowodnić sytuację jeżeli żarówki/ka cofania została zbita podczas cofania. Żarnik jest wtedy przepalony, co świadczy o tym że był włączony wsteczny podczas kontaktu.



A jak kierowca powie, że ta żarówka mu się spaliła tydzień temu i właśnie jechał ją wymienić do mechanika?

S_Z_A_L_O_N_Y

2023-02-03, 18:00
Juzwa napisał/a:

A jak kierowca powie, że ta żarówka mu się spaliła tydzień temu i właśnie jechał ją wymienić do mechanika?



To ty tak powiedz. Na pewno milicja która przyjedzie do zdarzenia jest to ich pierwszy dzień w pracy i ich nabierzesz. Brane jest też wysokość kontaktu aut. Przy energicznym ruszaniu do tyłu jak i nagłym hamowaniu tył auta unosi się.
Bawią mnie takie cwaniaki, a potem dzwonienie do rodziców.

4man

2023-02-03, 19:14



S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

To ty tak powiedz. Na pewno milicja która przyjedzie do zdarzenia jest to ich pierwszy dzień w pracy i ich nabierzesz. Brane jest też wysokość kontaktu aut. Przy energicznym ruszaniu do tyłu jak i nagłym hamowaniu tył auta unosi się.
Bawią mnie takie cwaniaki, a potem dzwonienie do rodziców.



Przepraszam bardzo o czym ty wogole k***a piszesz ?Byles kiedys uczestnikiem stluczki? Gdyby nie kamera to bym dostal mandat i bylbym winnym na parkingu pod marketem a ty mi tu kocopoly serwujesz

S_Z_A_L_O_N_Y

2023-02-03, 21:29
4man napisał/a:

Przepraszam bardzo o czym ty wogole k***a piszesz ?Byles kiedys uczestnikiem stluczki? Gdyby nie kamera to bym dostal mandat i bylbym winnym na parkingu pod marketem a ty mi tu kocopoly serwujesz



Co ma do rzeczy że kupiłeś sobie wideorejestrator. Pochwaliłeś się i fajnie. Kiedyś ludzie nie mieli i jakoś sobie radzili. Następnym razem pochwal się nagraniem misiom w Niemczech lub Austrii, to będziesz całe życie pracował na mandat.

Juzwa

2023-02-03, 22:53
@up W Austrii owszem, kamery nie wolno użyć, ale w Niemczech jak najbardziej, tylko nie można użyć tego do innych celów niż prywatne, więc jak widać pie**olisz farmazony waszmość.

S_Z_A_L_O_N_Y

2023-02-04, 15:10
Juzwa napisał/a:

@up W Austrii owszem, kamery nie wolno użyć, ale w Niemczech jak najbardziej, tylko nie można użyć tego do innych celów niż prywatne, więc jak widać pie**olisz farmazony waszmość.



Co ty pie**olisz. W Niemczech nie możesz nawet kogoś nagrywać, nie musisz nawet publikować.
"Prawie każdy telefon komórkowy posiada obecnie funkcję nagrywania głosu i wideo. Jeśli jednak nagrasz kogoś w Niemczech bez jego zgody, możesz mieć spore kłopoty, gdyż zgodnie § 201 kodeksu karnego jest to przestępstwo."
A tu artykuł na temat nagrywania wypadków. https://trans.info/pl/nagrywanie-wypadku-i-ofiar-przestepstwem-niemcy-precyzuja-przepisy-i-wprowadzaja-surowe-kary-191266 .

Zapytaj wujka google, jest sporo napisane na ten temat.

4man napisał/a:

Przepraszam bardzo o czym ty wogole k***a piszesz ?Byles kiedys uczestnikiem stluczki? Gdyby nie kamera to bym dostal mandat i bylbym winnym na parkingu pod marketem a ty mi tu kocopoly serwujesz



Co ma do rzeczy że kupiłeś sobie wideorejestrator. Pochwaliłeś się i fajnie. Kiedyś ludzie nie mieli i jakoś sobie radzili. Następnym razem pochwal się nagraniem misiom w Niemczech lub Austrii, to będziesz całe życie pracował na mandat.

4man

2023-02-04, 19:35
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Co ty pie**olisz. W Niemczech nie możesz nawet kogoś nagrywać, nie musisz nawet publikować.
"Prawie każdy telefon komórkowy posiada obecnie funkcję nagrywania głosu i wideo. Jeśli jednak nagrasz kogoś w Niemczech bez jego zgody, możesz mieć spore kłopoty, gdyż zgodnie § 201 kodeksu karnego jest to przestępstwo."
A tu artykuł na temat nagrywania wypadków. .
Zapytaj wujka google, jest sporo napisane na ten temat.
Co ma do rzeczy że kupiłeś sobie wideorejestrator. Pochwaliłeś się i fajnie. Kiedyś ludzie nie mieli i jakoś sobie radzili. Następnym razem pochwal się nagraniem misiom w Niemczech lub Austrii, to będziesz całe życie pracował na mandat.



Widze siersciuchu zmieniasz punkt widzenia wracajmy do tematu czyli zarowki cofania i wysokosc uderzenia przestan pie**olic i sie osmieszac po szkopach jezdze caly czas z kamerka.Pies przyjezdza jak twierdzisz na miejsce i zarowki k***a sprawdza?heh wysokosc uderzenia?hehe kup se samochod a nie rowerem napie**alasz.W DE jezdze od 6 lat z kamerka mialem mnostwo kontroli i co ?i nic.Tak apropo jak dajesz po heblach unosi sie tyl jak dasz ostro na wstecznym to tez unosi sie tyl oczywiscie w przednim napedzie takze zostaja ci tylko zarowki oj chlopie mniej gogla wiecej z zycia kiedys dorosniesz i zdasz na prawo jazdy pozniej kupisz auto i sie wszystkiego dowiesz pozdrawiam