18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciężarówka się zmęczyła i...

SA...........AS • 2021-02-17, 14:10
... poszła spać.


Jebac_pedalarzy

2021-02-17, 17:54
Mam odpowiedź, pewnie wielu z Was się zastanawia dlaczego przy małej prędkości doszło do położenia zestawu?
Zapewne w chłodni były przewożone półtusze zwierzęce zawieszone na hakach a owe haki są podwieszane do sufitu { dachu} podczas pokonywania zakrętu zadziałało prawo fizyki wszystkie półtusze a pewnie było tego ze 24 Tony powędrowały sobie w jedną stronę, nie muszę pisać w którą itp?
Dlatego jazda chłodnią z owym ładunkiem jest jeszcze bardziej wymagająca doświadczenia niż jazda np cysterną, ponieważ w cysternie mamy grodzie przelewowe co ułatwia nam prowadzenie a utrudnia przelewanie cieczy na jedną stronę.
Są inne pytania, zapraszam może znam odp :lol:

Znawca_Cipek

2021-02-17, 17:54
Ale wyprzedzil, wiec pewnie jest zadowolony. Tirowcy to debile. Nie ma sie czemu dziwic. Nikt normalny nie wytrzymalby w takiej pracy. Spanie codziennie we wlasnym smrodzie, brudni, zapoceni i albo w korkach non stop, albo 80/h

Juzwa

2021-02-17, 18:21
Deus, Deus, Kosmateus i morele baks.

octave25

2021-02-17, 18:42
W Brazylii mają zle drogi na zakrętach wyprofilowane. Zwróćcie uwagę na zakręt.

EdmundKemper

2021-02-17, 19:36
Ojej, biedna ciężarówka.

habiTEK

2021-02-17, 20:00
uzyszkodnik Jebac_pedalarzy prosił o inne pytania, ja jesli mogę mam kolejne:
czy ksywka > Jebac_pedalarzy < bierze sie z tego ze uprawiasz seks analny z gejami,
czy z rowerzystami. Albo czy moze ci wszystko jedno.
Oraz drugie pytanie, czy im lizesz rowa pozniej po spektaklu?

Mors_Nigra

2021-02-17, 21:13
Znawca_Cipek napisał/a:

Ale wyprzedzil, wiec pewnie jest zadowolony. Tirowcy to debile. Nie ma sie czemu dziwic. Nikt normalny nie wytrzymalby w takiej pracy. Spanie codziennie we wlasnym smrodzie, brudni, zapoceni i albo w korkach non stop, albo 80/h



Debil to cię zrobił, nie zapominaj o tym. Mogły mu hamulce pójść.

Smokw

2021-02-17, 22:45
Znawca_Cipek napisał/a:

Ale wyprzedzil, wiec pewnie jest zadowolony. Tirowcy to debile. Nie ma sie czemu dziwic. Nikt normalny nie wytrzymalby w takiej pracy. Spanie codziennie we wlasnym smrodzie, brudni, zapoceni i albo w korkach non stop, albo 80/h



Widząc Twój poziom to Ty na pewno miałbyś smród w kabinie. Ja mam czysto i świeżo, o higienę też dbam. Jednak to popularne wśród typków takich jak Ty, aby obrażać daną grupę zawodową na podstawie krótkiego filmiku na którym nie widać co się tak naprawdę wydarzyło. Do tego trzeba posiadać wyobraźnię i IQ powyżej Twojej średniej oscylującej 10 punktów wyżej od szympansa.

Znawca_Cipek

2021-02-17, 23:13
Smokw napisał/a:

Widząc Twój poziom to Ty na pewno miałbyś smród w kabinie. Ja mam czysto i świeżo, o higienę też dbam. Jednak to popularne wśród typków takich jak Ty, aby obrażać daną grupę zawodową na podstawie krótkiego filmiku na którym nie widać co się tak naprawdę wydarzyło. Do tego trzeba posiadać wyobraźnię i IQ powyżej Twojej średniej oscylującej 10 punktów wyżej od szympansa.



Pauze masz? To spij. Bo jutro trzeba bedzie znow zasuwac 12 godzin na swojego Pana :D