18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciepłe przywitanie

~Angel • 2016-07-17, 15:02
gwałciciela w więzieniu.


__Tux__

2016-07-18, 08:01
adamZjeb napisał/a:

__Tux__ obyś trafił do pierdla.
Brudasy tłukące gościa to pewnie prawilniaki skazane za niwenność.



Twoja wypowiedź bardzo dużo wniosła do dyskusji :roll: . Przeczytaj jeszcze raz to, co napisałem :idzwch*j:

Siberian_Meat_Grinder

2016-07-18, 12:59
__Tux__ napisał/a:



A ja tam właśnie wolę żeby za najcięższe przestępstwa właśnie byli tak traktowani. Sąd nie może wymierzyć takiej kary, ale nieoficjalnie można pozwolić na coś więcej. Dlaczego taką karę ma wymierzać praworządny obywatel? To byłoby zmuszanie do znęcania się. A tak inni więźniowie mogli by skrócić swój wymiar kary pilnując porządku. Najwyższy wymiar kary to jakaś kpina. 25 lat można dostać za zabicie jednej osoby jak i za rozwalenie bombą miasta wielkości Radomia (zabijając tym samym kilkadziesiąt tysięcy osób). Uważasz, że dwa takie czyny są sobie równe, bo dostają taką samą karę? Swoją drogą czym różni się wymiar sprawiedliwości od takich łepków z celi? Obecny rząd potrafi stosować niezbyt demokratyczne sposoby ścigania przestępców, więc czasem to zły przykład.




Czyli chcesz, żeby stworzyć w więzieniu swojego rodzaju legalnie działający gang, który by gwałcił, bił i znęcał się nad więźniami dostającymi najcięższe wyroki? Postępowałby tak nie tylko z gwałcicielami, ale też mordercami, pedofilami i innymi zwyrodnialcami.
Zgadzam się oczywiście z Tobą z tym, że tacy ludzie zasługują na nieludzki sposób ich traktowania, tylko powiedz mi jaki wtedy skutek resocjalizacyjny będzie miało pozbawienie wolności członków więziennego "gangu"? Chyba, że chciałbyś by należeli do niego jedynie bandyci, którzy dostali odsiadkę bezwzględnego dożywocia bez możliwości ubiegania się o złagodzenie kary ... ale czy ci właśnie "członkowie gangu" jako osoby, które dostały najcięższe kary pozbawienia wolności, same nie zasługują na traktowanie ich w ten sposób? Przecież to jest błędne koło.

Cz...........el

2016-07-18, 14:38
giga92 napisał/a:

@up Powiedz to o pedofilu, który zgwałci Twoją 3 letnią córke albo siostre a potem ją pobije na śmierć


Ja rozumiem żądzę odwetu za jakieś odrażające zbrodnie, rozumiem, że takim osobom życzy się najgorzej, ale jeśli chcąc tzw. sprawiedliwości musimy liczyć na więźniów, to coś jest z tym systemem sprawiedliwości nie tak. To gwałciciel jest be, ale za to morderca/złodziej, który go skatował, już jest prawilniak i honorowy gościu?

Jest taka książka "Ostatni krąg" Drauzio Varelli, brazylijskiego lekarza, o więzieniu Carandiru, w którym pracował jako wolontariusz. Na jej podstawie powstał świetny film "Carandiru" - polecam i film i książkę. I w tej książce jeden z osadzonych opowiada o tym, że jeszcze nigdy nie widział, jak jakaś ofiara porachunków zostaje zabita w walce jeden na jeden - zawsze na jednego gościa idzie kilku, albo kilkunastu innych, a niektórzy przyłączają się w trakcie nie wiedząc o co chodzi - ot, taki sposób na nudę i spalenie kalorii.

Wiewór

2016-07-18, 15:40
śmieszy mnie to bardzo jak banda morderców, złodziei, oszustów i innych ludzi bije gwałciciela bo w ich mniemaniu to jest sprawiedliwe. A oni to k***a za niewinność siedzą?

lucjanomedino

2016-07-18, 16:14
"jak ja lubię takie argumenty - czyli co, pedofila pobije złodziej, który zapie**oli oszczędności Twojego życia oraz morderca, który poderżnie gardło Twojej matce"

Jednak większe obrzydzenie czuć do gwałciciela czy pedofila niż mordercy bądź złodzieja.

cwejter

2016-07-18, 17:22
skad oni maja telefony i internet w wiezieniu?

__Tux__

2016-07-18, 19:20
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:




Czyli chcesz, żeby stworzyć w więzieniu swojego rodzaju legalnie działający gang, który by gwałcił, bił i znęcał się nad więźniami dostającymi najcięższe wyroki? Postępowałby tak nie tylko z gwałcicielami, ale też mordercami, pedofilami i innymi zwyrodnialcami.
Zgadzam się oczywiście z Tobą z tym, że tacy ludzie zasługują na nieludzki sposób ich traktowania, tylko powiedz mi jaki wtedy skutek resocjalizacyjny będzie miało pozbawienie wolności członków więziennego "gangu"? Chyba, że chciałbyś by należeli do niego jedynie bandyci, którzy dostali odsiadkę bezwzględnego dożywocia bez możliwości ubiegania się o złagodzenie kary ... ale czy ci właśnie "członkowie gangu" jako osoby, które dostały najcięższe kary pozbawienia wolności, same nie zasługują na traktowanie ich w ten sposób? Przecież to jest błędne koło.



A bo ja wiem, jakiś "psychiatrolog" mógłby coś rozkminić. Szkoda, że dziś jest tyle zakazów, można by robić takie testy na skazańcach.

Rydzu92

2016-07-18, 20:33
Zachciało mu się grypsować...

tvg

2016-07-20, 23:57
hoszo napisał/a:

Wk***iają mnie każde samosądy, a te w pierdlach szczególnie. Skoro trafił do więzienia, to dostał już karę, a takie znęcanie się to zezwierzęcenie, bezprawie i syf. Jeśli konsekwencje wyciągnięte wobec tych zwyroli nie dadzą efektu, to powinni poszkodowanemu załatwić osobną celę i ochronę. I nie pie**olcie, że sprawcom niektórych przestępstw się takie coś należy, bo nikomu nie należą się tortury i takie traktowanie. Wymierzanie kar należy tylko i wyłącznie do wymiaru sprawiedliwości, a nie do jakichś wieśniaków spod celi. Oni to k***a oczywiście pewnie za niewinność siedzą.

Co ty k***a pie**olisz? Pedofila bronisz lamusie? ch*j ci w dupę! Będziesz k***a widział sprawiedliwość od "wymiarów sprawiedliwości" jak ci taki pedofil dziecko wyr*cha i zostawi w lesie. Ty k***a pojebie. Powinieneś siedzieć tam razem z tym pedofilem za swoje poglądy.

freddie85

2016-08-02, 00:46
Studiują prawo.