18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciepłe przywitanie

~Angel • 2016-07-17, 15:02
gwałciciela w więzieniu.


xbandzior

2016-07-17, 17:01
cała reszta to pewnie siedzi na niewinność co?

ho...........zo

2016-07-17, 17:03
Wk***iają mnie każde samosądy, a te w pierdlach szczególnie. Skoro trafił do więzienia, to dostał już karę, a takie znęcanie się to zezwierzęcenie, bezprawie i syf. Jeśli konsekwencje wyciągnięte wobec tych zwyroli nie dadzą efektu, to powinni poszkodowanemu załatwić osobną celę i ochronę. I nie pie**olcie, że sprawcom niektórych przestępstw się takie coś należy, bo nikomu nie należą się tortury i takie traktowanie. Wymierzanie kar należy tylko i wyłącznie do wymiaru sprawiedliwości, a nie do jakichś wieśniaków spod celi. Oni to k***a oczywiście pewnie za niewinność siedzą.

giga92

2016-07-17, 17:06
@up Powiedz to o pedofilu, który zgwałci Twoją 3 letnią córke albo siostre a potem ją pobije na śmierć

~KIERR3

2016-07-17, 17:06
Dosyć łagodnie go potraktowali :)

Siberian_Meat_Grinder

2016-07-17, 17:20
giga92 napisał/a:

@up Powiedz to o pedofilu, który zgwałci Twoją 3 letnią córke albo siostre a potem ją pobije na śmierć



no fajnie, jak ja lubię takie argumenty - czyli co, pedofila pobije złodziej, który zapie**oli oszczędności Twojego życia oraz morderca, który poderżnie gardło Twojej matce :D

(jedni i drudzy siebie warci - i jednym i drugim łapy należy ucinać)

kama91

2016-07-17, 17:34
j***ni obrońcy moralności, siedzący za niewinność wymierzają sprwiedliwość za kratami

Marcino_s_30

2016-07-17, 17:35
Jak dla mnie to obciąć ch*ja a później łeb
:gilotyna:
W sumie to popieram to co napisał .
hoszo napisał/a:

Wk***iają mnie każde samosądy

,
ale w tym konkretnym przypadku nie szkoda mi sk***iela.
Kara śmierci była by jak najbardziej na miejscu.

saper1553

2016-07-17, 17:59
Zwykłe przywitanie nowego na celi. Majciarze (gwałciciele, nie mylić z pedofilami) witani są "cieplej", a dzieciojeby nie mają przywitania tylko zaraz pożegnanie

__Tux__

2016-07-17, 18:00
hoszo napisał/a:

Wk***iają mnie każde samosądy, a te w pierdlach szczególnie. Skoro trafił do więzienia, to dostał już karę, a takie znęcanie się to zezwierzęcenie, bezprawie i syf. Jeśli konsekwencje wyciągnięte wobec tych zwyroli nie dadzą efektu, to powinni poszkodowanemu załatwić osobną celę i ochronę. I nie pie**olcie, że sprawcom niektórych przestępstw się takie coś należy, bo nikomu nie należą się tortury i takie traktowanie. Wymierzanie kar należy tylko i wyłącznie do wymiaru sprawiedliwości, a nie do jakichś wieśniaków spod celi. Oni to k***a oczywiście pewnie za niewinność siedzą.



A ja tam właśnie wolę żeby za najcięższe przestępstwa właśnie byli tak traktowani. Sąd nie może wymierzyć takiej kary, ale nieoficjalnie można pozwolić na coś więcej. Dlaczego taką karę ma wymierzać praworządny obywatel? To byłoby zmuszanie do znęcania się. A tak inni więźniowie mogli by skrócić swój wymiar kary pilnując porządku. Najwyższy wymiar kary to jakaś kpina. 25 lat można dostać za zabicie jednej osoby jak i za rozwalenie bombą miasta wielkości Radomia (zabijając tym samym kilkadziesiąt tysięcy osób). Uważasz, że dwa takie czyny są sobie równe, bo dostają taką samą karę? Swoją drogą czym różni się wymiar sprawiedliwości od takich łepków z celi? Obecny rząd potrafi stosować niezbyt demokratyczne sposoby ścigania przestępców, więc czasem to zły przykład.

homorek

2016-07-17, 18:49
Cieszy oko ze nawet w miejscu bezprawia jest sprawiedliwość

adamZjeb

2016-07-17, 19:17
__Tux__ obyś trafił do pierdla.
Brudasy tłukące gościa to pewnie prawilniaki skazane za niwenność.

Karboksylator

2016-07-17, 19:47
taaa, a teraz oni go zgwałcą (ja bym go zaj***ł) i jak ich po tym nazwać?

Regendorf

2016-07-17, 20:14
Prawda jest taka, że ch*j ich obchodzi co ten koleś zrobił, sami pewnie za gorsze siedzą, ale po prostu chcieli się poznęcać, nieważne czy to gwałciciel, pedofil, morderca czy złodziej i tak dostałby wpie**ol, bo takie mają widzimisię.

sh...........ns

2016-07-17, 21:43
Gówno nie gwałciciel zwykły nowy na celi

BarbraStyle

2016-07-17, 23:17
Kilku na jednego to zawsze bydło, nieważne czy biją winnego czy nie.