18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciemny lud?

Kriski • 2020-09-11, 14:33
Niby lud ciemny z natury i kultury



A swoją mądrość mają

mam_racje

2020-09-11, 14:47
Od skrajności do skrajności - to nie jest mądre.

janlew

2020-09-11, 14:54
mam_racje napisał/a:

Od skrajności do skrajności - to nie jest mądre.

Jest!

Recydywista

2020-09-11, 14:55
jakis Semito-niemiec i murzyn opowiadajacy zart z 3 brodami we wcale nie rezyserowanym galileŁo

ra0mir

2020-09-11, 14:55
Tak powinno byc!

FiLiPeKkkkkk

2020-09-11, 15:04
Sadol bawi, sadol uczy. Muszę założyć tutaj konto żonie. Może złapie bakcyla :P

Hollow_Man

2020-09-11, 15:13
FiLiPeKkkkkk napisał/a:

Sadol bawi, sadol uczy. Muszę założyć tutaj konto żonie. Może złapie bakcyla



przecież twoja żona ma tu już konto musisz po prostu zaznaczyć dział - Seks, dewiacje, fetysze

~sensualna

2020-09-11, 15:18
jeszcze 30 lat temu polacy tak z bydłem w jednej szopie mieszkali a wy wymagacie żeby oni mieli inne warunki

janlew

2020-09-11, 15:56
sensualna napisał/a:

jeszcze 30 lat temu polacy tak z bydłem w jednej szopie mieszkali a wy wymagacie żeby oni mieli inne warunki

To chyba twoi na wsi, gdzieś zapewne na wschodniej granicy. Ano litwaki itp., co się w Polsce jakoś zalęgli to faktycznie tak żyli. No i faktycznie są to "polacy" z małej litery

~sensualna

2020-09-11, 16:16
janlew napisał/a:

To chyba twoi na wsi, gdzieś zapewne na wschodniej granicy. Ano litwaki itp., co się w Polsce jakoś zalęgli to faktycznie tak żyli. No i faktycznie są to "polacy" z małej litery



uwielbiam jak ktoś czegoś nie widział i się wypowiada... no sorry mieli pobudowane wille, wielodzietne rodziny mieściły się wszystkie pod jednym dachem i srali z dobrobytu ;) i broń boże to nie byli polacy

korinogaro

2020-09-11, 16:36
sensualna napisał/a:

uwielbiam jak ktoś czegoś nie widział i się wypowiada... no sorry mieli pobudowane wille, wielodzietne rodziny mieściły się wszystkie pod jednym dachem i srali z dobrobytu i broń boże to nie byli polacy



To że tak mieszkano jeszcze przed 1WŚ, i jakiś czas po w czasie odbudowy ,i to wszędzie nie tylko w PL to się zgodzę. Ale żeby tak było 30 lat temu to trudno mi uwierzyć. I nie w stylu "haha na 100% nie prawda" tylko większość życia na wsi mieszkałem i słyszałem takie historie jedynie jako złośliwości że ten to taki dziadowski gospodarz że nie stać go na oborę/coś innego i musi z inwentarzem w domu mieszkać.

Seksiaczek

2020-09-11, 16:36
Apokalipsa,murzyny z buszu bardziej cywilizowane od Europejczyków

FiLiPeKkkkkk

2020-09-11, 17:11
Hollow_Man napisał/a:

przecież twoja żona ma tu już konto musisz po prostu zaznaczyć dział - Seks, dewiacje, fetysze




Racja ! Ale rekomendację miała od twojej kobiety - z działu fekalia.

Eknen

2020-09-11, 17:12
W Europie chłopi przez stulecia spali w jednym pomieszczeniu z krowami i świniami, dzięki temu wyhodowaliśmy sobie odrę, świnkę , ospę , które pierwotnie były wirusami tylko zwierzęcymi , a potem dzięki tym wirusom Europejczycy podbili obie Ameryki i Australię. .....