18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawy wywiad

1.Michal • 2017-05-25, 12:01
Dlaczego mężczyzna i kobieta nie mogą być tylko przyjaciółmi


kamil-c

2017-05-25, 12:14
HAHAH gość 0:27 kwituje dokumentnie dalej nie ma co oglądać...

Zadi_

2017-05-25, 12:15
Zdrowy facet zawsze będzie chciał zar*chać. Kobiety mogą się przyjaźnić tylko z pedałami.

Pa...........or

2017-05-25, 12:17
o 19 wrzucisz Wieczorynkę?

nwonigers

2017-05-25, 12:27
widac przynajmniej idealnie jak kobiety i mezczyzni sa rozni. Ile to jest takich zdzir, ktore bez wyrzutow sumienia wlasnie zatrzymuja przy sobie takiego przyjaciela, ktory to wysluch*je ich pie**olenia, pociesza kiedy noga sie powinie itd, a on naiwny mysli ze kiedys cos bedzie.

PolaczekRR

2017-05-25, 13:15
Laski są po to żeby je r*chać i wykorzystywać do robienia żarcia, żadko kiedy ale zdaża się że taka może cię utrzymywać

voidinfinity

2017-05-25, 13:29
nwonigers napisał/a:

widac przynajmniej idealnie jak kobiety i mezczyzni sa rozni. Ile to jest takich zdzir, ktore bez wyrzutow sumienia wlasnie zatrzymuja przy sobie takiego przyjaciela, ktory to wysluch*je ich pie**olenia, pociesza kiedy noga sie powinie itd, a on naiwny mysli ze kiedys cos bedzie.



Mnie zaś doświadczenie życiowe podpowiada coś zupełnie odwrotnego. Baby i chłopy mają taki sam modus operandi, tylko inne dekoracje (stąd nieporozumienia, bo jedna i druga strona zakłada o stronie przeciwnej jakieś bzdury i potem jest rozczarowanie, że jak tu zrozumieć).

Bez względu czy masz p*zdę czy ch*ja, fajnie jest mieć kogoś kto ci nadskakuje jak kundel. Nie szanujesz go zwykle - ale to jest przyjemne ;-)

A jak ktoś daje się w ten sposób cwe*ić (jako darmowa pomoc psychologiczna) to niech pretensje ma do siebie. Jak się wypinasz to nie dziw się że ktoś cię jebie.

nwonigers

2017-05-25, 16:03
up no tez prawda, ale o dziwo wiekszosc facetow powie, ze ta przyjazn pomiedzy to sciema jakas,a laski sa tak durne, ze w to wierza.

voidinfinity

2017-05-25, 16:12
@up

A po czym wnosisz, że wierzą? ;-)

Bo tak mówią? No tak, oczywiście to że zwyczajnie naciągają prawdę / kłamią, nie przyszło ci do głowy (zresztą tak samo jak faceci - nawiązując do mojej tezy) :amused:

ProVVe

2017-05-25, 18:31
Zadi_ napisał/a:

Zdrowy facet zawsze będzie chciał zar*chać. Kobiety mogą się przyjaźnić tylko z pedałami.




W to też nie wierzę... Albo on bedzie chail sprawdzic albo ona

BrianGriffin

2017-05-25, 21:09
PolaczekRR napisał/a:

Laski są po to żeby je r*chać



Tak jak polaczki ;-)

PA...........SM

2017-05-25, 23:05
Suka jest do r*chania, a nie do przyjaźni!!! Tyle w temacie!

mygyry

2017-05-25, 23:36
PANxxxBDSM napisał/a:

Suka jest do r*chania, a nie do przyjaźni!!! Tyle w temacie!


Nie wiem co ci psy zawiniły, ale porzuć zoofilie i naucz ją aportować.

Ka...........ki

2017-05-26, 07:26
Uwaga, głoszę prawdę: do przyjaźni damsko-męskiej potrzebna jest jasna granica, czyli w optymalnym przypadku coś, co odrzuca obie strony, ew. obrzydza.