18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawy wywiad

1.Michal • 2017-05-25, 12:01
Dlaczego mężczyzna i kobieta nie mogą być tylko przyjaciółmi


mojo90

2017-05-26, 11:55
Ja miałem na studiach kilka koleżanek, które nie były brzydkie, ale mnie nie pociągały fizycznie. Nie widzę problemu.

mygyry

2017-05-26, 12:47
Cytat:

Ja miałem na studiach kilka koleżanek, które nie były brzydkie, ale mnie nie pociągały fizycznie.


O gejach już pisali wyżej...

radek225

2017-05-26, 13:51
Przyjaźń między kobietą, a mężczyzną jest jak Yeti. Ktoś niby kiedyś widział, każdy słyszał, a tak naprawdę nie istnieje, choć są wyjątki, które potwierdzają regułę. Albo on jest pedałem, albo ona jest lesbą, albo obie strony nie pociągają się fizycznie. Jeśli ona jest fajną dupcią, taka 6-8/10, a on przystojnym, wysportowanym gościem, jeżdżacym dobrą furą, ubierającym się w markowe ciuchy, jedno i drugie ma gadane i się ze sobą nie nudzą, to mogą się oni przyjaźnić nawet i 2-3 lata, ale wystarczy, że ją rzuci facet, jego laska, najebią się, i pójdą się pocieszyć w łóżku. Mam byłą dziewczynę, która kilka lat ma wafla. Typ wygląda trochę jak Stevie Buscemi, ona jest w miarę ładna, ale żaden normalny typ nie może z nią wytrzymać, bo po prostu panna jest delikatnie mówiąc jebnięta i ma nasrane w bani. Na początku wydawała się w porządku, ale z czasem wyszło szydło z wora. On chętnie by jej c*pkę liznął, ale jedyne, kim on może dla niej być, to waflo-cwe*em, bo ona by nawet na niego nie splunęła, jeśli chodzi o jego wygląd fizyczny i aparycję. Jest na każde jej skinienie, jeździ do niej, czasem nawet nocuje, ale ona by mu nawet dupy nie pokazała, bo on zwyczajnie jej nie pociąga. I może to trwać tak latami, dopóki nie będą mieli po 35-45 lat i nie stwierdzą, że lepiej się przer*chać i ochajtać, by nie zostać na starość samemu.

BrianGriffin

2017-05-26, 15:37
radek225 napisał/a:

a on przystojnym, wysportowanym gościem, jeżdżacym dobrą furą, ubierającym się w markowe ciuchy



o typie, ale masz smutne życie :lol:

Ja uwielbiam Ją, ona tu jest i tańczy dla mnie

radek225

2017-05-26, 17:19
BrianGriffin napisał/a:



o typie, ale masz smutne życie :lol:

Ja uwielbiam Ją, ona tu jest i tańczy dla mnie




Ty masz jeszcze smutniejsze, skoro nie masz co robić, tylko analizować każdą wypowiedź umieszczoną w internecie i czepiać się słówek. Każdy normalny człowiek czytając moją wypowiedź zrozumie, o co mi chodzi i idzie dalej. A Ty siedzisz, czepiasz się i doszukujesz się wątków homo tam, gdzie ich nie ma.

TrisK

2017-05-26, 17:46
Hmm. Jako kobieta mająca wielu męskich przyjaciół śmiem się nie zgodzić. Kupę lat tych przyjaciół mam. Po prostu od początku mamy jasne granice postawione. Tudzież zasadniczo wiemy, że nie jesteśmy w swoim typie. Ja lubię mojego - 199 cm wzrostu itd, przyjaciel lubi chude brunetki a ja jestem raczej pulchną blondyną z dużym biustem więc z czym do ludu. Ja mam stały związek od lat nastu. No i taka w sumie męska z upodobań jestem, znaczy się chyba bym zmarła oglądając komedię romantyczną, robiąc pazury, a ciuchy przez neta z obrzydzeniem kupuję, za to lubie samochody,grzebię sie w elektronice itd, równo piwko daję... No więc zasadniczo o czym mam z babami gadać, za to faceci mnie na męskie impry zabierają. Jakby nie kumali, że w zasadzie to jestem babka. Ba - żona jednego z moich przyjaciół, sama kiedyś powiedziała (a do mnie dotarło przypadkiem), że czuje się bezpiecznie zostawiając męża ze mną, bo wie że nic nie odwalimy tylko się zagadamy do zdechnięcia na jakiś wspólny temat.

socjalmmv

2017-05-26, 18:02
taki przyjaciel jest im potrzebny aby pie**olić tylko non stop jakieś kocopoły/obgadywać własne koleżanki itp.

Pankracy_Młot

2017-05-26, 18:22
@radek zaszczypało cię ,że tak zacząłeś szczekać? Prawda jest taka ,że tym co napisałeś udowodniłeś jakie smutne życie masz.

radek225

2017-05-26, 19:12
shabcio1 napisał/a:

@radek zaszczypało cię ,że tak zacząłeś szczekać? Prawda jest taka ,że tym co napisałeś udowodniłeś jakie smutne życie masz.



Nie zaszczypało, tylko ukuło, bo siaając na fotel nie spojrzałem i tam pinezka była...

ellsworth

2017-05-26, 21:10
Taaa. Wywiad wśród dzieciuchów, co mają mleko pod nosem i marszczą freda do dziwczyny *.jpg. Baaaradzo mairodajne. Równie dobrze mogliby zapytać umierających z pragnienia na pustyni czy uważają, że wody powinno się używać do podlewania ogródka.