18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawy wyrok sądu

arturo1988 • 2017-07-25, 15:39
Pewnie każdy z nas ma w ostatnich dnia dość słowa sąd, ale ten wyrok na kibicu Ruchu Chorzów trochę mnie rozbawił.


ho...........zo

2017-07-26, 06:18
arturo1988 napisał/a:

A gdzie tu jest coś o piłce ?? że klub piłkarski ? Już nie masz się czego czepiać...


Po prostu normalni ludzie nie dostają takich wyroków, tylko to brudne, stadionowe bydło.

arturo1988

2017-07-26, 07:39
hoszo napisał/a:


Po prostu normalni ludzie nie dostają takich wyroków, tylko to brudne, stadionowe bydło.



Ciekawe czy mialbys odwagę pierwszemu lepszego kibicowi tak powiedzieć. Mocny w gębie a pewnie na byle jakiej awanturze zdupialbys do mamy pod kieckę

BrianGriffin

2017-07-26, 09:32
arturo1988 napisał/a:

Ciekawe czy mialbys odwagę pierwszemu lepszego kibicowi tak powiedzieć. Mocny w gębie a pewnie na byle jakiej awanturze zdupialbys do mamy pod kieckę



Ja bym cie postrzelił z gładkolufowej i pewnie byłbyś mocny w gębie ;-)

Wyrok mocny, już się chłopaki nie por*chają.

BrunerOvned

2017-07-26, 11:28
Mnie tam piłeczka nie bawi. Za to niektóre kluby piłkarskie to zupełnie inna liga! :D

arturo1988

2017-07-26, 11:34
BrianGriffin napisał/a:



Ja bym cie postrzelił z gładkolufowej i pewnie byłbyś mocny w gębie ;-)

Wyrok mocny, już się chłopaki nie por*chają.



A co w prefencji robisz ? Fajnie się masz ;-)

TB303

2017-07-26, 14:09
arturo1988 napisał/a:



Ciekawe czy mialbys odwagę pierwszemu lepszego kibicowi tak powiedzieć. Mocny w gębie a pewnie na byle jakiej awanturze zdupialbys do mamy pod kieckę


I dostać wpie**ol od kilkunastu sebixów naraz? Chyba nie sądzisz, że oni pojedynczo są tak samo "twardzi" jak w grupach :lol:
Przy okazji, naucz się rozróżniać pojęcia: Kibol =/= Kibic.
Jemu chodziło o tych pierwszych - sebixową patologię, samozwańczych "kibiców".

BrianGriffin

2017-07-26, 15:27
arturo1988 napisał/a:

A co w prefencji robisz ? Fajnie się masz ;-)



W czym?

arturo1988

2017-07-26, 15:35
TB303 napisał/a:


I dostać wpie**ol od kilkunastu sebixów naraz? Chyba nie sądzisz, że oni pojedynczo są tak samo "twardzi" jak w grupach :lol:
Przy okazji, naucz się rozróżniać pojęcia: Kibol =/= Kibic.
Jemu chodziło o tych pierwszych - sebixową patologię, samozwańczych "kibiców".




A poznałeś kiedyś taką patologie ? To nie lata 90 gdzie faktycznie można było znaleźć dość sporo chłopaków bez wykształcenia czyli ta waszą patologie, teraz czasy się trochę pozmieniały i dużo ludzi z tak zwanej bojówki jest wykształconymi ludźmi, więc poznaj środowisko kibicowskie a potem się wypowiadaj.
Co do samego bicia to uwierz mi że w dzisiejszych czasach większość kiboli z bojówek trenuje sztuki walki więc też wydaje mi się że nie jest do końca tak jak piszesz.
Jeśli zamierzacie kogoś obrażać to poczytajcie, albo porozmawiajcie z ludźmi z otoczenia żeby się nie ośmieszać na forum

BrianGriffin napisał/a:



W czym?



Prewencji....literówka

zonk

2017-07-26, 16:43
@up, czytasz co piszesz przed wysłaniem? Bronisz sp***oloną hołotę.

Veliturałkę

2017-07-26, 17:06
Napisane w notatniku i wydrukowane a wy łykacie jak młode pelikany :lol:

arturo1988

2017-07-26, 17:51
SQT napisał/a:

@up, czytasz co piszesz przed wysłaniem? Bronisz sp***oloną hołotę.



Nikogo nie bronie tylko nie lubię jak ktos coś pisze nie mając zielonego pojęcia.