18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawy manewr ..

~McSadol • 2022-04-06, 12:35
full profeska ..


edek_kotek

2022-04-06, 12:42
Kierowca z kamerką to prawdziwy sadol, zjechał żeby gość sobie wyprzedził a tam w ch*j niespodzianka ;-)

Znawca_Cipek

2022-04-06, 12:47
Gdzie on k***a jest??? Aaa...Turla się :D Spoko.

baronturbina

2022-04-06, 15:51
Alkohol lub narkotyki zasponsorowały to dzieło. Za ch*j nie ma na to innego wytłumaczenia!!! Chyba że… baba.

mazga50

2022-04-06, 15:53
edek_kotek napisał/a:

Kierowca z kamerką to prawdziwy sadol, zjechał żeby gość sobie wyprzedził a tam w ch*j niespodzianka



No trochę mu najpierw zajechał, ale debilowi spuchły cohones i odpie**olił manianę.

lm65

2022-04-06, 16:51
ch*j z nim, może przy okazji się zabił :)

Quassar

2022-04-06, 16:53
Jak dla mnie oboje do odstrzału
Zajechanie i ostre hamowanie od strony prowokatora.
Sprowokowany co mu sie spieszy i jest naj***ny nie wiadomo czym po 2 stłuczkach dalej jedzie na czołówce z lampą po chodniku.

Jedyny sens tego zajechania to może chciał gościa zatrzymać i zgarnąć na ulicy ale nie pykło bo gości wyprzedził jadać pod prąd

UrlichUrwich

2022-04-06, 18:19
Ten film już był - tyle że w lustrzanym odbiciu. Robienie tej prymitywnej "sztuczki" powinno być karalne.

sadert1

2022-04-07, 14:51
Quassar napisał/a:

Jak dla mnie oboje do odstrzału
Zajechanie i ostre hamowanie od strony prowokatora.
Sprowokowany co mu sie spieszy i jest naj***ny nie wiadomo czym po 2 stłuczkach dalej jedzie na czołówce z lampą po chodniku.
Jedyny sens tego zajechania to może chciał gościa zatrzymać i zgarnąć na ulicy ale nie pykło bo gości wyprzedził jadać pod prąd



Jak dla mnie to kierowca z kamerką zjechał na prawy pas żeby minąć auto które stało na lewym pasie i zjeżdżało w lewo. Pewnie rzucił okiem na lusterka chwilę przed zmianą pasa na prawy i być może zwyczajnie nie zauważył gościa który akurat zmienił pas i próbował go minąć prawym. Co do zahamowania to też powiedziałbym że to nie było specjalnie a zaczął hamować (a właściwie zmienił bieg na niższy ) bo ktoś zaczął trąbić. Dalej po prostu po minięciu gościa na lewym wrócił na swój pas. Raczej nikt nie mógł się spodziewać że na ruchliwej ulicy jakiś debil wpadnie na pomysł żeby wyprzedzić samochód zjeżdżający w lewy pas... po jego lewej stronie, na pasie pod prąd.

Picho

2022-04-10, 22:39
Quassar napisał/a:

Jak dla mnie oboje do odstrzału
Zajechanie i ostre hamowanie od strony prowokatora.
Sprowokowany co mu sie spieszy i jest naj***ny nie wiadomo czym po 2 stłuczkach dalej jedzie na czołówce z lampą po chodniku.
Jedyny sens tego zajechania to może chciał gościa zatrzymać i zgarnąć na ulicy ale nie pykło bo gości wyprzedził jadać pod prąd



jak dla mnie jedyne czym jezdzisz to k***a dłonią po swoim ku*asie jak mama pojdzie do pracy...
czlowieku widziales, ze bus zmienil pas z lewego na prawy by uniknąć zderzenia z samochodem skrecajacym w lewo? czy ci sperma oczy zakleila i doszedles do tressci swojego komentarza po dzwiekach ? k***a oddaj dom ukraincom amebo j***na

Makulata

2022-04-12, 15:27
Picho napisał/a:

jak dla mnie jedyne czym jezdzisz to k***a dłonią po swoim ku*asie jak mama pojdzie do pracy...
czlowieku widziales, ze bus zmienil pas z lewego na prawy by uniknąć zderzenia z samochodem skrecajacym w lewo? czy ci sperma oczy zakleila i doszedles do tressci swojego komentarza po dzwiekach ? k***a oddaj dom ukraincom amebo j***na



Od unikania zderzenia są hamulce, a nie zajeżdżanie komuś drogi, j***ny patusie.