18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawy dzień w pracy

Ma...........91 • 2021-07-21, 15:28
Słabe słabe wiem.... :)

Cóż taki właśnie dzisiaj miałem urozmaicony dzień w pracy.


Wiewór

2021-07-21, 18:03
Paluszkami jeszcze ruszasz czy kalectwo?

Su...........wn

2021-07-21, 18:54
Po tej sznycie jak się zagoi, będziesz miał łatke gościa z celowego samookaleczenia ;-) .

Dupaapud

2021-07-21, 23:39
Jak widzę coś takiego to od razu wyobrażam sobie tego debila co się zranił. Mam ekipę u siebie w zakładzie. Ludzie po podstawówce, czasem szkole średniej. Oni wiecznie sobie palce ucinają, ręce łamią, gazem się duszą. I pracują za najniższą pensję, bo są zbyt k***a głupi, żeby nawet sobie palców nożem nie uciąć.

Pozdrowienia również dla Ciebie autorze posta :) bo zakładam, że taki sam z Ciebie roztropny kazio, co to dwa razy zawsze pomyśli zanim coś zrobi  :)

JaTylkonaChwile

2021-07-22, 00:29
Dupaapud napisał/a:

Jak widzę coś takiego to od razu wyobrażam sobie tego debila co się zranił. Mam ekipę u siebie w zakładzie. Ludzie po podstawówce, czasem szkole średniej. Oni wiecznie sobie palce ucinają, ręce łamią, gazem się duszą. I pracują za najniższą pensję, bo są zbyt k***a głupi, żeby nawet sobie palców nożem nie uciąć.
Pozdrowienia również dla Ciebie autorze posta bo zakładam, że taki sam z Ciebie roztropny kazio, co to dwa razy zawsze pomyśli zanim coś zrobi



pie**olisz panie kolego.... k***a jakies numerki w excelu wpisujesz? Najwiekszy wypadek w pracy to jak papierem do drukarki sobie ch*ja przeciales?

adamo4242

2021-07-22, 02:26
Jakim debilem trzeba byc zeby se tak lape rozjebac ???

Ty sie chwalisz czy sie zalisz niedojebie ???

Rayne1999

2021-07-22, 21:25
Mam ochotę palca wsadzić w tę dziurkę

Ma...........91

2021-07-23, 12:55
adamo4242 napisał/a:

Jakim debilem trzeba byc zeby se tak lape rozjebac ???
Ty sie chwalisz czy sie zalisz niedojebie ???



Witaj ciulu, za nim napiszesz taki komentarz poznaj definicję oraz regułkę "WYPADEK PRZY PRACY" :"nagłe zdarzenie wywołane przyczyną zewnętrzną powodujące uraz lub śmierć, które nastąpiło w związku z pracą "

Później zastanów się czy warto kogoś nazwać debilem.

Cóż jesteś jak by nie patrzeć poniżej marginesu społecznego, pewnie z ilorazem poniżej 20 IQ :) W sumie nie ma się co dziwić :)

Życzę Ci połamania nóg, rąk, karku i hmmm :) Jebnij się pustą głową w ścianę :)

Z wyrazami JEB SIĘ :)