18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ciekawski Pieseł

T3RMINATOR • 2019-04-05, 23:03
Tak od połowy filmiku aż do finału :roll:


razak

2019-04-06, 14:28
Katie napisał/a:

Ocenę swoich zdolności umysłowych pozostaw otoczeniu
Dla nas jesteś debilem z autyzmem wywołanym wieloletnią indoktrynacją



nie "dla nas" , a dla ciebie :) Ty dla mnie jesteś nikim więc nie mam jak ci bardziej dopie**olić...

Justynka99

2019-04-06, 14:32
Katie w wielu tematach pisze o sobie w liczbie mnogiej :D To się chyba osobowością wieloraką nazywa :D Czasem się nawet nazywa narodem :D

Rejti

2019-04-06, 14:55
Justynka99 napisał/a:

Katie w wielu tematach pisze o sobie w liczbie mnogiej To się chyba osobowością wieloraką nazywa Czasem się nawet nazywa narodem



Czasem zdarza mi się przypominać debilom że są debilami.
Tobie też przypominam ;-)

Justynka99

2019-04-06, 15:08
Katie napisał/a:

Czasem zdarza mi się przypominać debilom że są debilami.
Tobie też przypominam



A uzgadniasz wcześniej takie stanowisko z pozostałymi wcieleniami? Chciałabym zobaczyć taką zażartą dyskusję.

Andre1945

2019-04-06, 16:05
Oho, sadolowi twardziele, co to bez mrugnięcia okiem oglądają zamordowane dzieci, zgwałcone kobiety i rozczłonkowanych mężczyzn, mają z tego bekę, ale dostają pie**olca, bo piesiowi krzywda się stała. :D

Ow...........an

2019-04-06, 17:11
Andre1945 napisał/a:

...ale dostają pie**olca, bo piesiowi krzywda się stała.



Jaka znowu krzywda?
Że do wody wpadł?


AdekCBR

2019-04-07, 00:25
razak napisał/a:

daj znaka jak matka ci zdechnie postawie całą krate





razak napisał/a:

Nikt mnie nie r*chał...Nie mierz wszystkich swoją miarą. Nie mam pojęcia co w moim życiu wpłynęło na to, że jeśli chodzi o cierpienie zwierząt jestem bardziej wrażliwy. Może mój mądry mózg z automatu koduje, że ludzie to k***y i np ludzka krzywda nie wywiera u mnie żadnych emocji... Ten twój komentarz już jest tak powielany, że chyba tylko jeszcze ciebie to bawi. Wymyśl coś nowego swojego "sadolu"




No właśnie widac jaki jesteś wrażliwy skoro cie zwykły sadolowy komentarz zapiekł po cipce :oops:

shockwave180

2019-04-07, 02:05
AdekCBR napisał/a:

No właśnie widac jaki jesteś wrażliwy skoro cie zwykły sadolowy komentarz zapiekł po cipce



Dobra gościu, idź już spać. Nikt Cię nie lubi twardzielu ;)

janlew

2019-04-07, 19:10
Zakochani w piesełkach, o ile macie powyżej 10-15 lat, to jesteście zwykłe cioty i zoofile.

razak napisał/a:

daj znaka jak matka ci zdechnie postawie całą krate


Co to za przyrównywanie ludzi, do bydła i nierogacizny. Jak masz matkę sukę psa bo się goni, twoja sprawa, ale nie każdy tak ma.

razak

2019-04-09, 09:11
janlew napisał/a:

Zakochani w piesełkach, o ile macie powyżej 10-15 lat, to jesteście zwykłe cioty i zoofile.
Co to za przyrównywanie ludzi, do bydła i nierogacizny. Jak masz matkę sukę psa bo się goni, twoja sprawa, ale nie każdy tak ma.



fajnie jakby twoja też zdechła jak coś.

AdamBrown

2019-04-10, 22:44
razak napisał/a:

Nikt mnie nie r*chał...Nie mierz wszystkich swoją miarą. Nie mam pojęcia co w moim życiu wpłynęło na to, że jeśli chodzi o cierpienie zwierząt jestem bardziej wrażliwy. Może mój mądry mózg z automatu koduje, że ludzie to k***y i np ludzka krzywda nie wywiera u mnie żadnych emocji... Ten twój komentarz już jest tak powielany, że chyba tylko jeszcze ciebie to bawi. Wymyśl coś nowego swojego "sadolu"



A mogę wiedzieć dlaczego obrażasz wszystkich ludzi? z powodu, że ciekawski kundel wpadł do przerębli, a zgubiła go psia ciekawość, bo przecierz go tam nikt nie wrzucił?

razak

2022-04-19, 20:28
AdamBrown napisał/a:

A mogę wiedzieć dlaczego obrażasz wszystkich ludzi? z powodu, że ciekawski kundel wpadł do przerębli, a zgubiła go psia ciekawość, bo przecierz go tam nikt nie wrzucił?



Tego nie możesz wiedzieć, ale możesz wiedzieć dlaczego chciałbym by Twoją mamusie wyr*chał murzyn. Gdyż urodziła psa :) Spójrz jaki paradoks, jednak nie każdego psa mi szkoda :) Ty dla mnie możesz zostać zabity już dzisiaj i nawet bym się zaśmiał z tego powodu :) Coś jeszcze chcesz wiedzieć :) ? I kto teraz jest bardziej sadystyczny ? :) Mam nadzieje, że już tego nie doczytasz gdyż zdechłeś :)