18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawostka

Krytyix • 2020-11-14, 20:45
Jakkolwiek to wygląda " A dla wielu to ch*j" chciałbym zaznaczyć iż palec u którego zerwałem mięcho był już ścięty około 4razy, za trzecim-paluszek wisiał z paznokciem i oblaną krwią kością. (Zmiażdżenie z szarpaniem)

Lekarz który to sszywał był jednym wtedy chirurgiem na sali, z braku raku oddał potężny strzał oktenidyny żeby zmiarzdżony I szarpany palec odkazić wewnątrz a potem kolejnej dawki (ok 7Zastrzyków) znieczulenia.
Niestety poprzez co stracilem czucie w 2/4 palca.

I teraz po właśnie 4 zerwaniu kawałka wcześniej operowanym palcu odzyskuje czucie,pozdrawiam.
(Pierwszy materiał)




Halman

2020-11-14, 20:48
kiedyś to się przykleiło plaster i po sprawie.. a dziś dziewczyny mdleją...

lm65

2020-11-14, 20:55
Nie mogę na to patrzeć. Obciąć palec i po sprawie :)

0700zglossie

2020-11-14, 20:56
Strasznie słaby zasięg masz w tym Orange

lukasfkp

2020-11-14, 20:59
Gdzie Ty go wkładasz ?

jjuice

2020-11-14, 21:07
"z braku raku..." mam nadzieje ze tu umyslnie, chybra ze potrafisz dokonczyc to przysowie

bloodwar

2020-11-14, 21:24
Gorsze obrażenia miałem przy goleniu jajec a nie latałem po chirurgach i znieczuleniach, dzisiejsze pokolenie to straszne p*zdy!

SupremeLeader

2020-11-14, 21:26
jjuice napisał/a:

"z braku raku..." mam nadzieje ze tu umyslnie, chybra ze potrafisz dokonczyc to przysowie



Z braku raku, raz pod wozem.

jjuice napisał/a:

"z braku raku..." mam nadzieje ze tu umyslnie, chybra ze potrafisz dokonczyc to przysowie



Z braku raku, raz pod wozem.

domynyk60

2020-11-14, 21:29
2/4 palca? serio k*rwa?

APQUpl

2020-11-14, 22:04
ch*j nie Robota.
Post tak słaby jak Czarzasty latający w kiecce na protestach .

BTW. z barku laku.

Nikt_nie

2020-11-14, 22:05
Jakkolwiek to by nie wyglądało " A dla wielu to niby nic" chciałbym zaznaczyć iż palec u którego zerwałem mięcho był już cięty ( uszkodzony) już cztery razy, za trzecim paluszek wisiał z paznokciem , rana była głęboka aż do kości (Zmiażdżenie z szarpaniem)

Lekarz który to opatrzył był jedynym wtedy chirurgiem na sali, z braku laku dodał potężny strzał (zastrzyk) oktenidyny żeby zmiażdżony i szarpany palec odkazić wewnątrz, a potem kolejne dawki, około 77 zastrzyków i znieczulenia.
Niestety straciłem czucie w połowie palca.

Aktualnie, po czwartym uszkodzeniu palca, wcześniejszych zabiegach i całej historii, powoli odzyskuję czucie,pozdrawiam.
(Pierwszy materiał, widać jak ch*j co?? )

Poprawka własna , tak to zrozumiałem xD

dżonyłojlker

2020-11-14, 22:39
SupremeLeader napisał/a:

Z braku raku, raz pod wozem.



Na bezrybiu, niedobre są spółki.

JaTylkonaChwile

2020-11-14, 23:05
Dokonczylem opis i spodziewalem sie masakry a tu takie bu-bu... synkowi nakleilbym plasterek i puscil jakas fajna bajke by odwrocic uwage...

kapelan_szturmowy

2020-11-14, 23:06
k***a, jakby Ci przy łokciu tego palca uj***ło, to byłoby coś, a takie "obrażenia" to moja 12 letnia córka ma od jazdy na deskorolce jak się wypie**oli i się zastanawia czy owijać taśmą klejącą i czy olać i jechać dalej. Czasem się zastanawiam czy jak wychodzi z domu to nie zobaczę jej na hardzie. A to? Dajcie spokój, dobrze że zdjęć w karetce i na OIOMie nie wrzuciłeś. Pokolenie mięczaków.