18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawość.

krzyks_10.0 • 2018-06-07, 12:23
Pierwszy stopień do "piekło" :lol:


TB303

2018-06-07, 16:23
longlong7 napisał/a:

Mówcie co chcecie ale pierwszą rośliną którą dziecko zapamiętuje na zawsze to pokrzywa, do dzisiaj mnie odbyt szczypie


Ja na twoim miejscu raczej porozmawiałbym na ten temat z ojcem, niżeli myślał o pokrzywach :amused:

aaaaaaaaaaaaaa

2018-06-07, 16:32
Sadysta pie**olony.
Chyba, że to dziecko żony z pierwszego małżeństwa. :mrgreen:

waloos

2018-06-07, 16:59
Ekstra podejście ojca - powiedział, że będzie bolało ale nie łapał za rączki i nie odciągał. Chce się przekonać to niech się przekona.
Mamusia już by robiła panikę, że boli, że się krzywda dzieje - a ojciec rży i nagrywa materiał, który za 10 lat będzie hitem rodzinnych zjazdów.

Gratulacje :D

tips6

2018-06-07, 17:36
Sky_RK, nie wiem czy przejmujesz się pisownią, ale tak na przyszłość tytuły bez kropki.

~Velture

2018-06-07, 17:57
waloos napisał/a:

Ekstra podejście ojca - powiedział, że będzie bolało ale nie łapał za rączki i nie odciągał. Chce się przekonać to niech się przekona.
Mamusia już by robiła panikę, że boli, że się krzywda dzieje - a ojciec rży i nagrywa materiał, który za 10 lat będzie hitem rodzinnych zjazdów.

Gratulacje :D


Najgorsze co jest to właśnie przewrażliwieni rodzice. Dziecko się wyjebie gdzieś o własne nogi i upadnie a mamuśki w płacz to i dziecko płacze.
Wiele tutaj było filmików właśnie z ojcami gdzie dziecko się wypie**oliło i się śmieją to dziecko też się śmieje.
(mówię oczywiście o zwykłych niegroźnych akcjach)

krzyks_10.0

2018-06-07, 18:00
tips6 napisał/a:

Sky_RK, nie wiem czy przejmujesz się pisownią, ale tak na przyszłość tytuły bez kropki.



Powiedz Ryśkowi, gdzie się stawia kropki :wyj***ne:



Zawsze też możesz po prostu przygarnąć kropka :amused:


bloodwar

2018-06-07, 18:32
Jak byłem mały to wj***łem się w pokrzywy na rowerze, praktycznie cały bok miałem w jednym wielkim oparzeniu bo wiadomo, jak to za gówniaka króciutkie spodenki i koszulka więc zero ochrony. Wstałem, rozpłakałem się, zrobiłem dwa kroki i... potknąłem się o jakąs cegłę i wj***łem drugim, nieoparzonym bokiem w ten sam rów z pokrzywami. Od tamtej pory mogę brać pokrzywę w ręce i nic mnie nie parzy, jak jakiś pie**olny mutant - pokrzywowy X-men :)

Piotru70

2018-06-07, 18:35
Daddy don't touch me!!!

jbone

2018-06-07, 19:53
ja wam powiem czemu bo za młodego te bąble i te pieczenie wydawały sie monstrualne. w zamian za takie kace jak przechodze po piciu to dałbym się lać pękiem przez 5 godzin.

Lingula

2018-06-08, 07:20
2up - jesli to prawda to powinienes sie gdzies zglosic na najlepszy przypadek medyczny :D

marinis

2018-07-29, 19:24
nowynick napisał/a:

ja aż tak odległych czasów nie pamiętam, ale podobno dawniej wmawiano małolatom, że jak przejadą pokrzywą po udach między nogami i będzie parzyć to znaczy, że mają zgrabne nogi i podlotki żeby udowodnić, że mają jak głupie dawały sobie po udach pokrzywami jeździć :D


Kto ci naopowiadał te totalne brednie?
Nigdy czegoś takiego nie było.