18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ciekawe znalezisko

Hans-Kloss • 2018-01-24, 21:06


Nieprawdopodobna historia
"Drwale ścieli drzewo i znaleźli w pniu psa, który utknął tam 60 lat temu. Niesamowite znalezisko jest teraz przechowywane w muzeum przemysłu leśnego w stanie Georgia.
Zmumifikowane zwłoki psa zostały odkryte przez drwali podczas usuwania pustego pnia dębu. Kawałek drewna z psem w środku został przekazany do muzeum Southern Forest World, donosi Newsweek.

Antropolodzy sugerują, że wypadek z czworonogiem miał miejsce 60 lat temu. Jak psu udało się wejść do środka? Można się tylko domyślać. Naukowcy odkryli również, że pies w chwili śmierci miał około trzech do czterech lat i był samcem.

Ludzie zadają sobie pytanie, jak to stworzenie się zmumifikowało? Okazuje się, że puste drzewo zapewniało suche warunki. Wznoszący się strumień powietrza podsycał zgniły zapach zwłok, który przyciągał owady, jednak w suchych warunkach skóra zwierzęcia stwardniała.

Brandy Stevenson, pracownik muzeum, tłumaczy, że pies mógłby wejść do pnia przez bardzo wąski otwór w wyniku pościgu za jakimś zwierzęciem, ale w rezultacie utknął tam i zmarł w męczarniach. W 2002 r. przeprowadzono ankietę na temat imienia dla zmarłego psa - najwięcej głosów otrzymało imię Stuckey."

Tco

2018-01-24, 22:09
Ten zmumifikowany, a moze raczej ususzony piesek jak najbardziej zaluguje na duze piwo.

T3RMINATOR

2018-01-24, 22:38
On patrzy na mnie i jeszcze do tego warczy

Noside

2018-01-24, 22:49
A ja chciałbym poznać tego sk***ysyna, tego kota, czy inną wiewiórkę, które go zwabiło w taką pułapkę, a potem zapewne rechotało godzinami nad skowytem piesiaczka

Halman

2018-01-24, 22:49
ooooo! Max!

cuurniprime

2018-01-24, 22:49
Znaleźli martwego psa który utkną w drzewie i nadali mu imię... Ta, w Ameryce dalej bez zmian.

Fifka

2018-01-24, 23:18
Przej***ny zgon.

Diux

2018-01-24, 23:21
Biedny pies :(

burzamiszcz

2018-01-24, 23:36
na pierwszym zdjęciu zobaczyłem :roll:

BajecznyKrzysztof

2018-01-25, 00:03
powiem tak, jestem dorosłym facetem, ale jakbym był tym drwalem, co to ściął i pierwszy zajrzał do środka, to bym się k***a zesrał ze strachu na miejscu, gwarantuję. To jest coś tak abstrakcyjnego, że szok ;D

dumad

2018-01-25, 06:47
zajebiście to wygląda. jak kadr z horroru :D

MakKfacz

2018-01-25, 11:14
cuurniprime napisał/a:

Znaleźli martwego psa który utkną w drzewie i nadali mu imię... Ta, w Ameryce dalej bez zmian.



W Polsce drzewa nazywają, ten sam poziom. :spoko: