18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawe czym rozsierdził gościa afgański sprzedawca...

Halman • 2021-01-26, 10:45

oczywiście nie znamy przyczyn sytuacji tylko jej konsekwencje z Portland..

Ca...........on

2021-01-26, 11:26
Niczym nie rozsierdził. Poprawność polityczna jest teraz używana jako broń. Wchodzi ci taki jeden z drugim i zaczyna zaprowadzać prawo szariatu albo wysuwać jakieś żądania, potem wyzywa cię od rasistów, stoi w sklepie i informuje klientów, że mają wyp***zielać, bo to jest rasistowski sklep, a potem taki sprzedawca pęka i wtedy... oj wtedy to już jest wielce nagrywany. Charakterystyczny objaw - bezemocjonalna i kiepsko odegrana scenka po stronie nagrywającego.

McQurwa

2021-01-26, 11:26
Odpowiedział mu nienaganną angielszczyzną :homer:

RYHOO

2021-01-26, 15:12
Telmiłaj





35i

2021-01-26, 17:48
Akcent podobny/ :-)


Dupaapud

2021-01-26, 19:22
Caramon napisał/a:

Niczym nie rozsierdził. Poprawność polityczna jest teraz używana jako broń. Wchodzi ci taki jeden z drugim i zaczyna zaprowadzać prawo szariatu albo wysuwać jakieś żądania, potem wyzywa cię od rasistów, stoi w sklepie i informuje klientów, że mają wyp***zielać, bo to jest rasistowski sklep, a potem taki sprzedawca pęka i wtedy... oj wtedy to już jest wielce nagrywany. Charakterystyczny objaw - bezemocjonalna i kiepsko odegrana scenka po stronie nagrywającego.



Hahah dobry debil jesteś jak nie widzisz kto to jest sprzedawcą, kto klientem, kto atakowany a kto atakujący. Mógłbyś spokojnie w polskim sądzie pracować.

BigBertha

2021-01-26, 22:07
Nie wiem, co było wcześniej, więc się nie wypowiadam na temat słuszności ataku na sprzedawcę, ale ten kolo rozmawia, jakby miał j***nego downa...

Justynka99

2021-01-27, 10:04
Tak się kończy, jak się pozwala rasistom przebywać wśród ludzi. Myślę, że wywożenie takich do Afryki byłoby bardzo dobrym rozwiązaniem.

Ca...........on

2021-01-27, 17:32
Rany, tak się kończy niezrozumienie sytuacji przez za małą ilość kawy.