18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawe czy wróci?

~Angel • 2019-11-04, 11:22
Jednak wrócił :lol:


Juzef_Rzelazin

2019-11-04, 12:51
Jesteście głodni. Wolelibyście nie mieć pizzy, czy mieć pizze, ale taką której nie lubicie?

Ruchaczbobu

2019-11-04, 13:11
Up@ ja bym wziął taką jaką nie lubię wydłubał bym ananasa i bym wpie**olił se i ch*j

freaky

2019-11-04, 13:38
Wiedzieliście, że
Cytat:

Najstarszy bumerang na świecie odkryto w 1985 w Polsce, w Jaskini Obłazowej. Był on wykonany z ciosu mamuta, a jego wiek szacuje się na około 23-30 tys. lat :shock:


markmk2

2019-11-04, 14:11
Jak Pawłowicz i Piotrowicz ......

Black Snake

2019-11-04, 14:43
Maciek_z_Grosaru napisał/a:

Jesteście głodni. Wolelibyście nie mieć pizzy, czy mieć pizze, ale taką której nie lubicie?



Ogólnie lepiej mieć jedzenie niż nie mieć :D jak się jest naprawdę głodnym to wszystko smakuje. Poza tym każda pizza jest dobra :D niektóre mniej, niektóre bardziej, ale wszystkie są zjadliwe :)

@down - to nie jest jedzenie zjebie. Tak samo można powiedzieć, że mogę ci pizzę z gównem zrobić.
Napisał pizza - jedzenie. Jakakolwiek, która istnieje i jest sprzedawana. Ale widać, niektóre rzeczy cię przerastają.
I nie, jak zrobisz pizzę z serem spod napleta* i ją będziesz chciał sprzedać to i tak się nie liczy.

*umyj go... Normalnie nikt tam sera nie ma

Ruchaczbobu

2019-11-04, 14:53
Black Snake napisał/a:

Ogólnie lepiej mieć jedzenie niż nie mieć jak się jest naprawdę głodnym to wszystko smakuje. Poza tym każda pizza jest dobra niektóre mniej, niektóre bardziej, ale wszystkie są zjadliwe



zrobię ci margarite z serem z pod napleta

petru23

2019-11-04, 18:24
Bumerang to broń. A broni idiotom się nie daje.

xv89

2019-11-04, 18:53
freaky napisał/a:

Wiedzieliście, że
Najstarszy bumerang na świecie odkryto w 1985 w Polsce, w Jaskini Obłazowej. Był on wykonany z ciosu mamuta, a jego wiek szacuje się na około 23-30 tys. lat :shock:



Niby spoko, problem w tym, że od czasów tego bumerangu, innowacje w PL to równia pochyła... I przy obecnym społeczeństwie, raczej nie ma widoków na odwrócenie trendu.


adamaniedam

2019-11-04, 19:30
A słyszeliście historię o Aborygenie co kupił sobie nowy bumerang i zwariował? Bo nie mógł starego wyrzucić.

krasnal_hałabała

2019-11-04, 19:37
Black Snake napisał/a:

Ogólnie lepiej mieć jedzenie niż nie mieć jak się jest naprawdę głodnym to wszystko smakuje. Poza tym każda pizza jest dobra niektóre mniej, niektóre bardziej, ale wszystkie są zjadliwe
@down - to nie jest jedzenie zjebie. Tak samo można powiedzieć, że mogę ci pizzę z gównem zrobić.
Napisał pizza - jedzenie. Jakakolwiek, która istnieje i jest sprzedawana. Ale widać, niektóre rzeczy cię przerastają.
I nie, jak zrobisz pizzę z serem spod napleta* i ją będziesz chciał sprzedać to i tak się nie liczy.
*umyj go... Normalnie nikt tam sera nie ma



Ser spod napleta to smegma.


A tak przy okazji, jak to się dzieje że bumerang wraca, od czego to zależy? a może to mit że bumerang wraca a filmik to fake?

Ruchaczbobu

2019-11-04, 20:36
krasnal_hałabała napisał/a:

Ser spod napleta to smegma.
A tak przy okazji, jak to się dzieje że bumerang wraca, od czego to zależy? a może to mit że bumerang wraca a filmik to fake?



Ja mam swoją smegme w słoiczku w chłodzniusienkiej lodóweczce